320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Valitsuse tegevusega koroonakriisi lahendamisel on rahul suur enamus nii koalitsiooni- kui opositsioonierakondade valijatest, näitab aprilli teise nädala lõpus läbi viidud uuring.

    https://www.err.ee/1077648/valitsuse...ondade-valijad
    A kuidas muidu üleüldiselt Cannukas, oled rahul oma valikuga? Et noh, aasta sai täis ekre poistel valitsuses. Oli hää valik?

    Kommentaar


      Noorema Martini soolo jäi muidugi mainimata. See maski rebimine oli ikka norm agenda jälgimine ning tähelepanu mingi tilulilu peale juhtimine. Ning korralik samastumis-üritus inimestega, kellest kindlasti paljud tunnevad, et fakk, aitab sellest kuradi maskidest ja koroonast.

      Artikkel sellest kirjutatakse 3, 2, 1...

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        A kuidas muidu üleüldiselt Cannukas, oled rahul oma valikuga? Et noh, aasta sai täis ekre poistel valitsuses. Oli hää valik?
        ma ei tea mis info sul on, aga ma pole ei EKRE, mustikute ega ka kellegi kolmanda poolt hääletanud viimastel valimistel.

        Kommentaar


          Edu valitsusele ka järgnevateks aastateks. Esialgu kolmeks ja eks siis paistab, kauaks veel. Kuigi on puudusi, siis opositsioon suutis tänase opositsioonitunni esimeste lausetega mind veenda, et ollakse õigel teel.

          Kommentaar


            Algselt postitas bremm Vaata postitust
            Noorema Martini soolo jäi muidugi mainimata. See maski rebimine oli ikka norm agenda jälgimine ning tähelepanu mingi tilulilu peale juhtimine. Ning korralik samastumis-üritus inimestega, kellest kindlasti paljud tunnevad, et fakk, aitab sellest kuradi maskidest ja koroonast.

            Artikkel sellest kirjutatakse 3, 2, 1...
            arvestades keskerakonna viimaste päevade jahumist näomaskide kohustuslikuks tegemist ühistranspordis/kaubanduskeskustes oli see praegu päris hea (tahtlik?) middle finger oma koalitsioonikaaslastele

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              ma ei tea mis info sul on, aga ma pole ei EKRE, mustikute ega ka kellegi kolmanda poolt hääletanud viimastel valimistel.
              See Sambaz vist kujutab ette, et kõik kes 100% tema poliitiliste vaadetega ei kattu, hääletavad EKRE poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                See Sambaz vist kujutab ette, et kõik kes 100% tema poliitiliste vaadetega ei kattu, hääletavad EKRE poolt.
                Puhka jalga. Sügavalt pohhui, kes keda valib. Cannukaga sai õlli libistatud ja arutatud nimeta baaris eelmine talv keda valida. Ma jõudsin järjeldusele, et ma ei vali kedagi. Ja Cannukas ütles, et paneb meelega ekre. Sellest ka küsimus cannukale. Pigem sa kujutad endale ise asju ette hetkel

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Puhka jalga. Sügavalt pohhui, kes keda valib. Cannukaga sai õlli libistatud ja arutatud nimeta baaris eelmine talv keda valida. Ma jõudsin järjeldusele, et ma ei vali kedagi. Ja Cannukas ütles, et paneb meelega ekre. Sellest ka küsimus cannukale. Pigem sa kujutad endale ise asju ette hetkel
                  ei välista üldse et sai seda õllekõrvale öelnud. Praktikas pole aastaid valimas käinud.

                  Andku digihääletamisel võimalus sedelit rikkuda ja I'm in.

                  Kommentaar


                    Hakkasin praegu peas lappama ja ma siiralt ei mäleta, et kelle poolt ma hääletasin...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Andku digihääletamisel võimalus sedelit rikkuda ja I'm in.
                      Hääletades sa ju rikudki "sedeli".
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Hääletades sa ju rikudki "sedeli".
                        Probleem ikka selles, et pabersedelile ma saan näiteks Al Bundy kirjutada, aga digihääletusel mitte. Ja siis väidavad et need hääletusvormid on samaväärsed. Kriminaalne ma ütleks.

                        Kommentaar


                          seda ukrainlaste üle kemplust vaadates tekib alati küsimus, et miks küll ei räägita, et on olemas ka täiesti legaalsed variandid laual nagu rumeenlased, bulgaarlased jne. jah, arvatavasti on lihtsam keele tõttu ukrainlasega tegemist teha, bürokraatia ja skandaal oleks aga olematu, EL-i sisene vaba tööjõu liikumine ju
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            seda ukrainlaste üle kemplust vaadates tekib alati küsimus, et miks küll ei räägita, et on olemas ka täiesti legaalsed variandid laual nagu rumeenlased, bulgaarlased jne. jah, arvatavasti on lihtsam keele tõttu ukrainlasega tegemist teha, bürokraatia ja skandaal oleks aga olematu, EL-i sisene vaba tööjõu liikumine ju
                            Rumeenlased ja bulgaarlased on pigem liiga kallis tööjõud. Ja nad lähevad seetõttu piirkondadesse, kus on kõrgemad palgad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Rumeenlased ja bulgaarlased on pigem liiga kallis tööjõud. Ja nad lähevad seetõttu piirkondadesse, kus on kõrgemad palgad.
                              Ma olen töötanud UKs ühes ettevõttes vahetusevanemana, kus oli palju odavat välismaa renditööjõudu. 14st 11 olid Poolast, kaks Rumeenlast ja 1 Bulgaaria kodanik. Nendest kahest Rumeenlasest üks sai natukene inglise keelest aru ja tõlkis midagi teisele ka. Aga hästi vähe. 11 poolakast 3 oskasid Inglise keelt ja neist 1 sai aru vähesel määral, peamiselt viisakus väljendid. Kõik teised oskasid vaid oma ema keelt. Suhtlemine käis läbi kahe ja poole oskaja ja ülejäänud kas piltide või ette näitamisega. Kuna töö polnud jube keeruline, siis sai nii hakkama. Ilmselt võib põllul keerulisem olla. Lisaks palgaga tegeles agentuur. Ei pidanud seda ka muretsema.

                              Üks seik ka. Mina pidin neile kogu aeg viisakalt ja pikalt asju seletama. Nagu brittidele kohane. Ei pidanud geenius olema arusaamaks, kuidas edasi tõlgitakse. Kurwa ja kahe sõnaga, mingil määral sain ka aru, et paari sõnaga kirjeldus nägu välja suht loovalt kirjeldades. Kohati oli naljakas.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ma olen töötanud UKs ühes ettevõttes vahetusevanemana, kus oli palju odavat välismaa renditööjõudu. 14st 11 olid Poolast, kaks Rumeenlast ja 1 Bulgaaria kodanik. Nendest kahest Rumeenlasest üks sai natukene inglise keelest aru ja tõlkis midagi teisele ka. Aga hästi vähe. 11 poolakast 3 oskasid Inglise keelt ja neist 1 sai aru vähesel määral, peamiselt viisakus väljendid. Kõik teised oskasid vaid oma ema keelt. Suhtlemine käis läbi kahe ja poole oskaja ja ülejäänud kas piltide või ette näitamisega. Kuna töö polnud jube keeruline, siis sai nii hakkama. Ilmselt võib põllul keerulisem olla. Lisaks palgaga tegeles agentuur. Ei pidanud seda ka muretsema.

                                Üks seik ka. Mina pidin neile kogu aeg viisakalt ja pikalt asju seletama. Nagu brittidele kohane. Ei pidanud geenius olema arusaamaks, kuidas edasi tõlgitakse. Kurwa ja kahe sõnaga, mingil määral sain ka aru, et paari sõnaga kirjeldus nägu välja suht loovalt kirjeldades. Kohati oli naljakas.
                                Nojah, ukrainlased ei saa UKsse, muidu nad eestisse ei kipuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X