320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht arusaamatu avaldus Kaja poolt. Ei ole teab, mis ulmesumma, eriti kui körvutada seda WRC toetusega. Tennise kandepind maailmas on kordi suurem, mõelgu mõningad eestlased mida tahavad.
    ja väide, et äkki eestlased ei osale. Noh, äkki Ott sõidab ka esimeses kurvis vastu kivi…

    kaja teeb nagu kõike endast olenevalt, et olla järjest ebapopulaarsem. Ja ehkki alati ei saagi kõik otsused olla populaarsed, siis riigimehelikust nagu ka kuskilt ei paista.
    müstika

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

      tegelt on väga palju just EKRE valijate seas inimesi, kes puhtalt nende majanduslikku olukorda silmas pidades oleksid loogiliselt võttes potentsiaalsed sotside valijad. Kahjuks sotsid ei julge maksuküsimusi letti lüüa
      Küsimus pole senini olnud minu arusaamist mööda mitte niivõrd julguse kui just huvi puuduses. Prioriteedid on mujal olnud, teised valijagrupid olulisemad, eriti pärast nn. Padari valijate minema peletamist. Viimane ongi sotside viimase kümnendi suurim strateegiline viga. Kevadel 2014 oli neil reaalne võimalus tõusta peamiseks alternatiiviks Ref-i ja IRL-i esindatud paremtiivale, kuid selle asemel mindi hoopis REF-iga koos valitsusse ning hakati kohe kooseluseadust läbi suruma. Sellega defineeriti enda positsioon poliitilisel maastikul mitte läbi majandus-ja sotsiaalpoliitika (mida enamus nende tollaseid toetajaid ootas), vaid identiteedipoliitika ja kultuurisõdade fookuse kaudu.

      Seetõttu on ka mõistetav, miks sotsid pole maksuteemasid kuigivõrd esile tõstnud. Ilmselt ehmatas neid ära ka meedia ülivaenulik suhtumine, kui teemaga Ratase esimese valitsuse ajal tõsisemalt tegelema hakati. Eks aeg näitab, mis suunas erakond nüüd Läänemetsa juhtimise all liikuma hakkab või kas üldse midagi märgatavamalt muutub. Ta ei löönud sisevalimistel just platsi puhtaks, mistõttu erakonnas seni domineerinud tiib on endiselt vägagi mõjukas, kuid ta võit oli siiski piisavalt selge ja kindel, et näidata liikmete enamuse selget valmisolekut sisulisteks muutusteks partei hoiakutes ja tegevustes.

      Kommentaar


        Võibolla on asi on selles, et googledasin WTA 250K turniiride budgeteid ja sain paar vastet suurusjärguga 1,0 miljon eur. Ehk tekib küsimus, miks peab 3 turniiri peale 1/3 kulust olema 2,7 mln riigi poolt. Samal ajal kui WTA 250 Transylvania tehakse milliga. Nii kallis meil see eluke ka siin ei ole.

        Võibolla ka selles, et ma üldiselt vist pigem selles paadis, et mingi WTA 250 turniir ei ole päris see tase, mille peale megakikki minna ja WRC etapiga võrrelda. 1/50st turniirist aastas, pealegi madalaima kategooriaga. Tõsi, eks Anett ja Kaia tuleksid peale, küll selle eest juba sponsorid ja tennise liit hoolitsevad.

        Reform on alati tuntud oma retoorikaga, kus õnne soovima ja linti lõikama spordis esimesed, spordi rahastamist ennast peavad aga totalitaarse riigi tunnuseks.

        Üldiselt oleks aga siiski hea meel oma silmaga üle kaeda järgnev:


        Yulia Putintseva


        Camila Giorgi


        Elina Svitolina

        Kommentaar


          essal pildil on Sabine Lisicki, aga päris vääriline trio muidu! huvitav kes neist Eesti turnale tuleks? Giorgi ja Svitolina käivad peterburis küll

          Kommentaar


            https://www.delfi.ee/artikkel/959327...-sinimustvalge Ma lase end pealkirjast kanda, aga kas nüüd on lõplikult kaardid laual?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              essal pildil on Sabine Lisicki, aga päris vääriline trio muidu! huvitav kes neist Eesti turnale tuleks? Giorgi ja Svitolina käivad peterburis küll
              On jah. otsisin sobivat pici ja see jäi silma. Kes neil püssidel vahet teeb! Aga, et oleks nüüd õige isik ka kajastet (või...?)!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                https://www.delfi.ee/artikkel/959327...-sinimustvalge Ma lase end pealkirjast kanda, aga kas nüüd on lõplikult kaardid laual?
                No tegelt ei ole ju? Seal oli mingi 29 disclaimeri ja anglega väide. Selles osas, et lähtuvalt konkreetse isiku seisukohast/taustast on formuleeritud väide, mida ta üritab esile tuua. Tema kuulajad/pooldajad saavad väga hästi aru, mis ta mõtleb. Oponendid jah... tõlgendavad teistmoodi. Aga allpoololevatest väidetest formuleerida: "Varro Vooglaid on valmis aktsepteerima Venemaa okupatsiooni: ei saa lõputult väita emotsionaalse argumendiga, et tornis peab olema sinimustvalge". See on täielikult ju meelevaldne, veelgi enam, viitab sellele, mida isik oma täielikus mõtteavalduses ei ole ju mõelnud. Isegi kui praegu on tegemist sinu vastasega. Kas asjaolude teistsuguses olukorras, oleksid nõus, et enda sõnasid ning sõnade mõtete taga olevat mõtet nii tõlgendataks teistsuguses olukorras?

                Vooglaid vastas: "Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."

                "Nimetage seda Eesti Vabariigiks või Eestimaa kubermanguks või millekski muuks. Kes iganes tagab inimestele võimaluse siin normaalselt elada, siis selle poole inimesed hoiavad," ütles SAPTKi juht otse.

                "Sa ei saa lõputult (väita) mingi emotsionaalse argumendiga, et meil peab siin tornis olema sinimustvalge, mis siis, et selle sinimustvalge all tegeled sa inimeste ahistamise ja kiusamisega ja mahasurumisega,"


                Mina isiklikult arvan, et ta on räige EMM mitte sellepärast, mis on pealkiri, vaid sellepärast et ta tänases poliitilises situatsioonis sellise demagoogilise võrdluse avalikult välja ütleb. Aga need on tegelikult erinevad teemad oma sisult.

                Kommentaar


                  poisid, te siin valesse teemasse ei postita neid pilte?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                    No tegelt ei ole ju? Seal oli mingi 29 disclaimeri ja anglega väide. Selles osas, et lähtuvalt konkreetse isiku seisukohast/taustast on formuleeritud väide, mida ta üritab esile tuua. Tema kuulajad/pooldajad saavad väga hästi aru, mis ta mõtleb. Oponendid jah... tõlgendavad teistmoodi. Aga allpoololevatest väidetest formuleerida: "Varro Vooglaid on valmis aktsepteerima Venemaa okupatsiooni: ei saa lõputult väita emotsionaalse argumendiga, et tornis peab olema sinimustvalge". See on täielikult ju meelevaldne, veelgi enam, viitab sellele, mida isik oma täielikus mõtteavalduses ei ole ju mõelnud. Isegi kui praegu on tegemist sinu vastasega. Kas asjaolude teistsuguses olukorras, oleksid nõus, et enda sõnasid ning sõnade mõtete taga olevat mõtet nii tõlgendataks teistsuguses olukorras?

                    Vooglaid vastas: "Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."

                    "Nimetage seda Eesti Vabariigiks või Eestimaa kubermanguks või millekski muuks. Kes iganes tagab inimestele võimaluse siin normaalselt elada, siis selle poole inimesed hoiavad," ütles SAPTKi juht otse.

                    "Sa ei saa lõputult (väita) mingi emotsionaalse argumendiga, et meil peab siin tornis olema sinimustvalge, mis siis, et selle sinimustvalge all tegeled sa inimeste ahistamise ja kiusamisega ja mahasurumisega,"


                    Mina isiklikult arvan, et ta on räige EMM mitte sellepärast, mis on pealkiri, vaid sellepärast et ta tänases poliitilises situatsioonis sellise demagoogilise võrdluse avalikult välja ütleb. Aga need on tegelikult erinevad teemad oma sisult.
                    Ära riku ilusat hetke faktidega. Aga see selleks.

                    Selles mõttes, et mulle on jäänud mulje, et tema ainukene eesmärk on võimlikult palju diskrediteerida riiki (ja mitte ainult hetkel). Kõik need nurgad ja muud asjad on alati sellised, imelikud. Et ma mõistan, et ta ei ole rahul, aga see mida tema teeb on veits rohkem, kui statement, et ma ei ole rahul ja see on muutuseks vajalikud asjad. Mul on mulje, et tema hoiakud ja veendumused ei ole siiski sellele riigile omased ja ta üritab organiseerida midagi enamt kui lihtsalt mässu.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Varro ytles et elevant on toas. Nyyd koik imestavad ja loovad kasi kokku. Kui kaks aastat on riik suurt protsenti rahvast nimetanud teisejarguliseks siis pole enam miskit armastust riigi ja selle osa vahel
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                        Ära riku ilusat hetke faktidega. Aga see selleks.

                        Selles mõttes, et mulle on jäänud mulje, et tema ainukene eesmärk on võimlikult palju diskrediteerida riiki (ja mitte ainult hetkel). Kõik need nurgad ja muud asjad on alati sellised, imelikud. Et ma mõistan, et ta ei ole rahul, aga see mida tema teeb on veits rohkem, kui statement, et ma ei ole rahul ja see on muutuseks vajalikud asjad. Mul on mulje, et tema hoiakud ja veendumused ei ole siiski sellele riigile omased ja ta üritab organiseerida midagi enamt kui lihtsalt mässu.
                        Aga "eesmärk pühitseb abinõu" strateegia on omane kõigile osapooltele. Alustades Kaja Kallasest, lõpetades Varroga. Ja siis ongi, et istekoht küll määrab seisukoha, kuid oponendi diskrediteerimine käib samal tasemel, samade taktikate, retoorikate ja demagoogiavõtetega. Sisuline arutelu puudub ja ruulib "teie tegite" ja "see on eelmise valitsuse süü".

                        Varro, muuseas on vast üks ainukesi mulle vastumeelse maailmavaatega inimene poliitikas, kellega suudaks mingitki diskussiooni pidada. Sest ta suudab seda isegi Lobjakaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                          Aga "eesmärk pühitseb abinõu" strateegia on omane kõigile osapooltele. Alustades Kaja Kallasest, lõpetades Varroga. Ja siis ongi, et istekoht küll määrab seisukoha, kuid oponendi diskrediteerimine käib samal tasemel, samade taktikate, retoorikate ja demagoogiavõtetega.
                          Ju siis on meie piirid erinevates kohtades. Ma olen nõus, et poliitika on räpane, aga kuskil läheb piir. Võtame näiteks EKRE ja Heremi maha tegemine. Et Herem ei taha õhutõrjet. Herem ütleb, et tahab, aga ennem on vaja ära teha a, b ja c. Aga EKRE ikka, et Herem ei armasta riiki. See on räpane ja nõme, KG on kloun, kes katsetab veidraid meetodeid pildil olemiseks. Aga Varro ikka konkreetselt palub inimestel üksteist tänaval maha nottida. Läbi lillede, aga õigutsab, et kui see nii läheb, siis on see ka ok. Minu jaoks on see veits liiga kaugel. Ja ma ei kirjelda seda siin selle läbi, et ma olen erinevate hoiakutega, vaid sellega, kus läheb piir.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                            Ju siis on meie piirid erinevates kohtades. Ma olen nõus, et poliitika on räpane, aga kuskil läheb piir. Võtame näiteks EKRE ja Heremi maha tegemine. Et Herem ei taha õhutõrjet. Herem ütleb, et tahab, aga ennem on vaja ära teha a, b ja c. Aga EKRE ikka, et Herem ei armasta riiki. See on räpane ja nõme, KG on kloun, kes katsetab veidraid meetodeid pildil olemiseks. Aga Varro ikka konkreetselt palub inimestel üksteist tänaval maha nottida. Läbi lillede, aga õigutsab, et kui see nii läheb, siis on see ka ok. Minu jaoks on see veits liiga kaugel. Ja ma ei kirjelda seda siin selle läbi, et ma olen erinevate hoiakutega, vaid sellega, kus läheb piir.
                            Lisaks sellele, et "piirid on erinevates kohtades" võib arutleda ka selle üle, et näeme asju/isikuid/olukordi ning fookuspunkte ja põhjuslikku tausta teistmoodi.

                            EKRE, Varro jt edu on põhjustanud miski eelnev tegevus. Ja ma ausalt ka ei näe, et selliste isikute pidev diskrediteerimine, alandamine jm on positiivsele tulemile viiv. Ja kahjuks ei ole see vaid minu arvamus, vaid ju tegelik tulem. Me võime sinuga õllekas kahekesi istudes 6am joigida, et Varro on ilge emm, aga avalikult ma teda nii alla ei laseks (või noh, lasen vb, aga see tegelikult ei ole vast optimaalne), sest tal on päris räige inimeste mass taga, kelle jätkuv heidutamine ühiskonnale head ei tee. Ja siia taandubki probleem, kus demagoogiaga ei ole võimalik demagoogia vastu võidelda, sest ingroupid on erinevad ja lõhestumine on juba toimunud. Varro kinnistab iga lausega enda pooldajate vaatenurki ja Kaja enda, näiteks.

                            Kommentaar




                              Varro ei tee siin vahet Eestil ja valitsusel. noh et ta oleks räme vabadusvõitleja, kui ekre oleks puldis, aga kui kaja tornis istub, siis vittu see Eesti, las sindrinahad tulevad ja võtavad riigi üle? igatahes debiilsed väljaütlemised.

                              Aga samas need kremli jutupunktid on ammu vurro juttu sisse imbunud. “Nato piirab Venemaad ümber” ja muu kräpp, et ei imesta. Varro normaalselt vintskleb ikka omaenese hulluses.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                poisid, te siin valesse teemasse ei postita neid pilte?
                                Ilusate naiste kajastamisel ei ole olemas valet teemat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X