320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

    ok, vaidleme siis edasi. Ma isiklikult ei arva et Hispaania käitus õigesti, sest Kataloonia iseseisvuslased ei kujutanud mingisugust ohtu Hispaania riigi toimimisele. Kataloonlased võisid referendumi läbi viia, kuid niimoodi iseseisvust ei saavutata ka lõplikult.
    Mis aga puudutab Kanada reaktsiooni, siis siin käitus valitsus täiesti pädevalt lõpetades meeleavalduse, mis selgelt rikkus riigi toimimist. Meeleavaldust annab ka teisiti teha, seekord valiti radikaalsem variant, mis halvas riiki. Sa aru boobek, rahvas ei ole ainult need meeleavaldajad, on ka piirangute pooldajad täiesti olemas.
    Et siis 12% riigi maksutuludest kaotada ei kujuta ohtu riigi toimimisele? Aga mingi seltskond kusagil väljakul meeleavaldust pidamas on? Lukašenko oleks pidanud 2019 aastal, tema vastaseid meeleavaldusi maha surudes, ütlema, et meeleavaldused on "oht riigi tomimisele" ja kõik oleks heakskiitvalt kaasa noogutanud? Selline on sinu loogika.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust

      Et siis 12% riigi maksutuludest kaotada ei kujuta ohtu riigi toimimisele? Aga mingi seltskond kusagil väljakul meeleavaldust pidamas on? Lukašenko oleks pidanud 2019 aastal, tema vastaseid meeleavaldusi maha surudes, ütlema, et meeleavaldused on "oht riigi tomimisele" ja kõik oleks heakskiitvalt kaasa noogutanud? Selline on sinu loogika.
      ma pidasin silmas et kataloonlaste iseseisvuslaste meeleavaldus ei kujutanud kaugeltki sellist ohtu nagu Ottawas rekkajuhtide blokaad, sellest ikka saad aru? Sa räägid nagu meeleavaldus oleks andnud neile iseseisvuse, ei oleks, nii see ei käi ja seetõttu pole ka põhjust Kataloonia iseseisvuslasi vangi panna, seni kuni nad ei kasuta vägivalda ja ei riku avalikku korda. Kanada rekkamehed aga seiskasid liikluse. See on reaalne oht ühiskonnale. Lukasenka ei oleks ka tohtinud meeleavaldusi maha suruda seni kuni need ei ole vägivaldsed ega kujuta ohtu ühiskonna toimimisele.
      Mul on tunne et meil on erinev arusaam ohust ühiskonna toimimisele.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

        ma pidasin silmas et kataloonlaste iseseisvuslaste meeleavaldus ei kujutanud kaugeltki sellist ohtu nagu Ottawas rekkajuhtide blokaad, sellest ikka saad aru? Sa räägid nagu meeleavaldus oleks andnud neile iseseisvuse, ei oleks, nii see ei käi ja seetõttu pole ka põhjust Kataloonia iseseisvuslasi vangi panna, seni kuni nad ei kasuta vägivalda ja ei riku avalikku korda. Kanada rekkamehed aga seiskasid liikluse. See on reaalne oht ühiskonnale. Lukasenka ei oleks ka tohtinud meeleavaldusi maha suruda seni kuni need ei ole vägivaldsed ega kujuta ohtu ühiskonna toimimisele.
        Mul on tunne et meil on erinev arusaam ohust ühiskonna toimimisele.
        Kui tee on kinni siis kasutatakse ümbersõitu. Või ma ei kujuta ette, kuidas sinu versiooni järgi saaks siis suviti teede remont toimuda.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas boobek Vaata postitust

          Kui tee on kinni siis kasutatakse ümbersõitu. Või ma ei kujuta ette, kuidas sinu versiooni järgi saaks siis suviti teede remont toimuda.
          Kui BLM või kliimaaktivistid samamoodi mingi südalinna kinni paneks, siis jookseksid sa kohe munn õieli ringi ja nõuaksid sõjaväge asja lahendama.

          Kommentaar


            https://investor.postimees.ee/746114...499.1624937682

            No see on ikka päris mitu kraadi kangem värk kui lihtsalt protestijate laialiajamine. Pane nüüd sinna truckerite asemele mustad või mingid muud vähemused ja proovi ilusti seletada, et see on jumala demokraatlik protsess ja värki. Preventiivne kontode arestimine!!, isegi Batka ei ole nii ägeda meetodi peale tulnudki vist.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              https://investor.postimees.ee/746114...499.1624937682

              No see on ikka päris mitu kraadi kangem värk kui lihtsalt protestijate laialiajamine. Pane nüüd sinna truckerite asemele mustad või mingid muud vähemused ja proovi ilusti seletada, et see on jumala demokraatlik protsess ja värki. Preventiivne kontode arestimine!!, isegi Batka ei ole nii ägeda meetodi peale tulnudki vist.
              Kanada trukkerid ongi enamuses vähemusrahvus, suures osas india subkontinendilt



              Kommentaar


                See liin mida Trudeu hoidis, kutsudes neid truckereid white supremacistideks ja kutsudes (juudist) poliitikut kes neid parlamendis kaitses "natside kaitsjaks" on ikka päris next level teema muidu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust

                  Kui tee on kinni siis kasutatakse ümbersõitu. Või ma ei kujuta ette, kuidas sinu versiooni järgi saaks siis suviti teede remont toimuda.
                  Suviti teede remonti tehes ei panda terve linnaosa või pool või tervet linna kinni. Jah, meil on siin üksikud üritused, mil pannakse mingid teed kinni päevaks näiteks, max kaheks.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Nasfal saadaks küll Ironmani vennad vangi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Nasfal saadaks küll Ironmani vennad vangi
                      Absoluutselt iga sügis ironmani vennad, iga kevad maratoni vennad ja iga veebruar need paraadi vennad ja. Ma olen uskumatu neandertaal, selle kohapealt kellel muidu pole osadesse kohtadesse asja terve aasta, aga just kui on see 1-2 päeva aastas kui see piirkond on kinni, siis ma olen suutnud sinna mingit tegevust leida. Lihtsalt paratamatult on palju lihtsam endal süüdistada teisi kui vaadata ise peeglisse Ironmani vennad on kõik kährikud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                        Suviti teede remonti tehes ei panda terve linnaosa või pool või tervet linna kinni. Jah, meil on siin üksikud üritused, mil pannakse mingid teed kinni päevaks näiteks, max kaheks.
                        Sa pole suviti Tartus käinud.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Meie kuri naaber pommitab Euroopa suurimat riiki ja ma loen siin mingitest trucker hattidest. On see enam majandusliku motiiviga sõda või läheb juba sinna flippas ära asja poole ikkagi rohkem kaldu? Ei arvanud et ta Kiievit pommitama hakkab.

                          Kommentaar


                            Mida siin enam arutada, tegemist on täieliku värdjaga. Loodetavasti on Venemaal vähemalt üks normaalne inimene veel järgi ka ka kuskil juhtkonnas, kes sobival hetkel laseb selle hullu lihtsalt maha. Isegi kui tema enda senine CV on võibolla väga must, siis ilmselt saab hoobilt kõik patud andeks.

                            Kommentaar


                              Viimane approval rating rahva seas oli 69%, pigem saab ise kohe kuuli kui nii teeb. "Half of Russians blame the current crisis on the U.S. and NATO, while 16% think Ukraine is the aggressor. Just 4% believe Russia is responsible."

                              Kommentaar


                                Sellepärast soovingi ukrainlastele täpset kätt. Sellised diktaatori toetusprotsendid on kerged kiirelt muutuma kui tuhanded tinakirstud tulevad koju, isegi Venemaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X