320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulates Helmede nõmedaid heietusi ja keskerakonna üha uusi äpardumisi on heameel nentida, et RE on ikka parim valik olnud, kuigi vahepeal tekkis küsimusi. Aga nüüd on Kaja ikka tänu sõjale õitsele löönud ja koos temaga ka erakond.

    Kommentaar


      Algselt postitas Suur Otu Vaata postitust
      Kuulates Helmede nõmedaid heietusi ja keskerakonna üha uusi äpardumisi on heameel nentida, et RE on ikka parim valik olnud, kuigi vahepeal tekkis küsimusi. Aga nüüd on Kaja ikka tänu sõjale õitsele löönud ja koos temaga ka erakond.
      Ei tee Ukraina sõda Reformi paremaks. Wannabe Kaja Kallase tweetimise ja ultraliberaalide räige ainete mõjuall Kaja Kallase rämedast välispoliitilise staaristaatuse võib rahus ahju visata kui elektriga kütta ei jaksa, sest see on nii Reformi jüngrite ja Pr meeskonna täiesti 0st üles puhutud fake thing.

      Reform ei ole üldplaanides muutunud, aga enne sõda probleemide korral üllatas nagu, et kui käpitud oldi ning reaalselt mitte ühegi probleem lahendamisega ei tegeldud. See pole tavapärane ütlemine, aga reaalselt praegune reform valitsuses enne sõda oli kõige pohhuistlikum ja 0 fucks given erakond Valitsuse ajaloos, aga noh meie rahvusel on see viga, et kui tuleb mingi uus asi nagu Ukraina sõda, siis anname Javeline (mis on 100% õige) ning Kaja Kallas võtab töölt vaha päeva, et Twitteris istuda ja inimeste arvamus kohe, et fuck yeah parim erakond ja peaminister ever.... no tra küll.

      Mis ma tahtsin öelda, et Mart Helme on värdjas, aga Kaja Kallas on lihtsalt laisk ja nahhaalne mollusk.

      Kommentaar


        Praegu käib ka meil klassikaline 'rally around the flag', kus kõik muu jääb tagaplaanile. Taustal valitsetakse ikka vanaviisi.

        Tahaks lisaks muule Rattalt kuulda kommentaari tema enda partei eurosaadiku seisukohale vägistamiste teemal. Kas selle loosungi võiks äkki Yana trammile lisada?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kaja Kallas on lihtsalt laisk ja nahhaalne mollusk.
          Ole hea, loe see ja see artikkel läbi ja siis kirjuta mulle midagi vastuseks.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

            Ole hea, loe see ja see artikkel läbi ja siis kirjuta mulle midagi vastuseks.
            Kuvandi loomises ja brändi turundamises on paljudel erakondadel reformilt õppida. Üleüldiselt you can talk the talk but you cant walk the walk. Üllatavalt lapselikud artikklid, mis nüüd küll midagi ümber ei lükka. Teod või õigemini nende puudumine räägivad palju rohkem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              kui tuleb mingi uus asi nagu Ukraina sõda, siis anname Javeline (mis on 100% õige)
              Muu sisu muuks sisuks, aga see initsiatiiv on pigem KV poolelt, nii palju kui ma olen aru saanud.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                Muu sisu muuks sisuks, aga see initsiatiiv on pigem KV poolelt, nii palju kui ma olen aru saanud.
                Ega, siis tuleb propsi anda ka kui on koht ja no valitsuse heakskiitu jne on ju ka ikkagi vaja

                Kommentaar


                  Dmitry Medvedev, deputy chairman of Russia's Security Council, said that should Sweden and Finland join NATO then Russia would have to strengthen its land, naval and air forces in the Baltic Sea.

                  Medvedev also explicitly raised the nuclear threat by saying that there could be no more talk of a "nuclear free" Baltic - where Russia has its Kaliningrad exclave sandwiched between Poland and Lithuania.

                  Kommentaar


                    Kui Kaja Kalls on laiskuse boss Nasfal, kes spektri teises otsas Eesti poliitikutest on? Paneks skaala paika.

                    Kommentaar


                      https://uueduudised.ee/uudis/eesti/u...-juba-aastaid/ päris huvitav lähenemine silumisele. Et nagu selle asemel, et maha vaikida või kuskile ümbersuunata konkreetselt kinnitada veelkrod et Helme just nii arvabki ja tahtiski öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Kui Kaja Kalls on laiskuse boss Nasfal, kes spektri teises otsas Eesti poliitikutest on? Paneks skaala paika.
                        Sellessuhtes, et see on veits out of balance võrdlus, sest ma ei saa neid poliitikuid ju panna kuhugi simulaatorisse, et kuidas nemad peaministrina hakkama oleksid saanud eelnenud perioodl. Ma saangi hinnata seda isiklikult Kaja Kallase näitel. Ukraina sõjast tulenevaga ma julgeks hea 9/10nest anda talle ja kiitust jagada, et sellega on hästi hakkama saanud ning see fake staaristaatuse upitamine ei puutu asjasse. Varasemaga kindlasti not so much at all ja mitte, et oleks midagi valesti tehtud vaid, et pigem ei ole midagi tehtud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                          Sellessuhtes, et see on veits out of balance võrdlus, sest ma ei saa neid poliitikuid ju panna kuhugi simulaatorisse, et kuidas nemad peaministrina hakkama oleksid saanud eelnenud perioodl. Ma saangi hinnata seda isiklikult Kaja Kallase näitel. Ukraina sõjast tulenevaga ma julgeks hea 9/10nest anda talle ja kiitust jagada, et sellega on hästi hakkama saanud ning see fake staaristaatuse upitamine ei puutu asjasse. Varasemaga kindlasti not so much at all ja mitte, et oleks midagi valesti tehtud vaid, et pigem ei ole midagi tehtud.
                          Isiklikust suhtest hoolimata olin ma enne seda sõja perioodi Kaja peaministri ametiaja suhtes suhteliselt kriitiliselt meelestatud, kõik polnud sugugi roosiline ega nii hästi töötav. Küll aga on ta end tõestanud oma välispoliitilist vaistu ja osanud end ümbritseda õigete spetsialistidega.

                          Ontopic:

                          Kommentaar


                            rohkem rumalate küsimuste rubriik, aga kas
                            Vene presidendi tervise kohta ei tehta tema teisiku välimuse põhjal kaugeleulatuvaid järeldusi?
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Hakka või karmasse uskuma... venelaste Musta mere laevastiku libulaev läks täpselt sinna kus ühe vene sõjalaeva koht on! Maailma ajaloo kõige kulukama ja samas ka kõige käpardlikuma invasiooni karikas jääb lähimaks tuhandeks aastaks kindlalt venelaste kätte hoiule.
                              See on tõesti vägev, et ukrainlaste sajatus idi na...i osutuski prohvetlikult. Putin on nii vihane, et kuuldavasti on Musta mere laevastiku admiral juba arreteertud.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X