320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Suur osa artiklist paistab olema siit maha kirjutatud: https://www.youtube.com/watch?v=CFwupB-1_sM. Ehk keegi suutis Narva kohta öeldud lause panna kirja justkui kehtiks see kogu Eestile.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        säutsupääsuke tsiteerib ka:


        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kui Putin lubas sõja alguses Lukale tuumarelva anda, siis miks läänemaailm ei võiks sama ukrainlastele anda?
            ja ma ei saa siiamaani aru miks neid lääne relvatarneid peab suure kella otsa panema?

            siit näeb Google mapsi suht live-kaarti olukorrast- https://www.google.com/maps/d/viewer...3316513568&z=8
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Kas see probleem on ainult minul, aga mul tihti su Twitteri ja lingid ei avane üldse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust


                  Kas see probleem on ainult minul, aga mul tihti su Twitteri ja lingid ei avane üldse
                  Sama siin.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    See mingi foorumi kala ei ole? Mul avanevad kenasti lingid. Aga siis kui mingi 3 refreshi olen konkreetsel lehel teinud foorumis (juhul kui link ei avane).

                    Kommentaar


                      Selle võiks korda teha, sest ise laisk ja ei jõua twitterit ja asju kammida ning enamasti huviga loeks, sest päevapoliitilistel ja vahest ka influencerite kohapealt leiab ta pärleid. Muidugi paar korda on Juril ka Manchester Unitedile täiesti omaselt Phil Jones välja tulnud ja postitab mingite endiste väga spetsiifiliste naisterahvaste elu ja olu ning kui pahaaimamatult lähed teadmatusest nime googeldama, siis pärast paanikas olekus, et tüdruksõber läheb telefoni stalkima ning pead diivanil magama ja kuulama jõuludeni, et ta ei ole piisav minujaoks, kustutad pool telefoni sisu ära nii, et midagi avama hakkad on samasugune valge tühjus nagu praegu. Seda ei igatse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        …siis pärast paanikas olekus, et tüdruksõber läheb telefoni stalkima ning pead diivanil magama ja kuulama jõuludeni, et ta ei ole piisav minujaoks, kustutad pool telefoni sisu ära nii, et midagi avama hakkad on samasugune valge tühjus nagu praegu...
                        Kas see su endine, või praegune?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Azovstal suurte rünnakute all.
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Selle võiks korda teha, sest ise laisk ja ei jõua twitterit ja asju kammida ning enamasti huviga loeks, sest päevapoliitilistel ja vahest ka influencerite kohapealt leiab ta pärleid. Muidugi paar korda on Juril ka Manchester Unitedile täiesti omaselt Phil Jones välja tulnud ja postitab mingite endiste väga spetsiifiliste naisterahvaste elu ja olu ning kui pahaaimamatult lähed teadmatusest nime googeldama, siis pärast paanikas olekus, et tüdruksõber läheb telefoni stalkima ning pead diivanil magama ja kuulama jõuludeni, et ta ei ole piisav minujaoks, kustutad pool telefoni sisu ära nii, et midagi avama hakkad on samasugune valge tühjus nagu praegu. Seda ei igatse.
                            Miks su tüdruk loeb su telefoni vm? Kas oled ebausaldusväärne vm?

                            * Mul mingi teema tekkinud, et aja ja vanusega on vetsus nr 2 pausid pikemaks läinud ja siis olen telefoni kaasa võtnud. Ja siis mingil hetkel kui see igapäevaselt juba toimus, tekkis naisel küsimus, et "kle wtf, millega tegeled seal ka". Siis oli hea võta telos history lahti ja näidata, et mul siin 9gagis fresh (NSFW peale ta ka ei pahanda) sector veel läbimata ja nasfaliga soccerneti foorumis olukord lahtine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

                              ei

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                                Ja siis mingil hetkel kui see igapäevaselt juba toimus, tekkis naisel küsimus, et "kle wtf, millega tegeled seal ka". Siis oli hea võta telos history lahti ja näidata, et mul siin 9gagis fresh (NSFW peale ta ka ei pahanda) sector veel läbimata ja nasfaliga soccerneti foorumis olukord lahtine.
                                mul sündis veebruari lõpus esimene laps. sünnitustoas, samal ajal kui elukaaslasel tuhud käisid, lugesin mina telefonist privaatsõnumeid Nasfaliga. true story.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X