320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    mul sündis veebruari lõpus esimene laps. sünnitustoas, samal ajal kui elukaaslasel tuhud käisid, lugesin mina telefonist privaatsõnumeid Nasfaliga. true story.
    Seda on raske mõista neil, kes ei ole seal ruumis olnud, kuid tõepoolest, seal jõuab paljugi teha. Ja naisel ka mugavam kui mehel on tegevus. Aga lapsed on põhjus, miks me oleme siin. Ja toetame neid isegi siis kui nad hakkavad PSG fänniks vm. See muidugi ekstreemum.

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      mul sündis veebruari lõpus esimene laps. sünnitustoas, samal ajal kui elukaaslasel tuhud käisid, lugesin mina telefonist privaatsõnumeid Nasfaliga. true story.
      Väga õige ju ennem isaks saamist tahtsid veel võimalikult targalt inimeselt veel viimsedki tarkusterad kaasa võtta, et olla võimalikult hea ja asjalik isa oma lapsele. Ma usun, et kui sa oled hoolikalt mõttega lugenud, mida ma sulle pühendanud ja öelnud olen, siis mul ei ole kahtlustki, et sa oled suurepärane isa oma lapsele.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        Miks su tüdruk loeb su telefoni vm? Kas oled ebausaldusväärne vm?

        * Mul mingi teema tekkinud, et aja ja vanusega on vetsus nr 2 pausid pikemaks läinud ja siis olen telefoni kaasa võtnud. Ja siis mingil hetkel kui see igapäevaselt juba toimus, tekkis naisel küsimus, et "kle wtf, millega tegeled seal ka". Siis oli hea võta telos history lahti ja näidata, et mul siin 9gagis fresh (NSFW peale ta ka ei pahanda) sector veel läbimata ja nasfaliga soccerneti foorumis olukord lahtine.
        Praegune vähemalt huvi ei näita ja kordagi näinud ka ei ole ja päris pikalt koos. Eks oli küll selline skänk, et sai kogetud isegi seda legendaarset situatsiooni, kuidas öösel mu käsi võeti ja vastu telefoni pandi, et sõrmejälje lugeja koodi maha võtaks. Õnneks ma magan üks silm lahti ja see on suht missioon impossible ma usun, et Tofoa ja võivad kinnitada suvepäevadest. Tookord päästsin oma telefoni veel kaheks päevaks, sest kui ta sai aru, et nuhkima ei pääse, siis ta viskas selle messengeri sõnumi heli peale aknast alla. Kuna naised on julmad olevused, siis ma olen alati ettevaatlik.

        Kommentaar


          Mul tuli selle peale üks soome vanasõna meelde:

          "ei se mitään pettämistä oo jos kerran kylällä käy"

          Ehk siis "ega see mingi petmine ole kui korra küla peal käid". Pead oma naistele rääkima sellistest elutarkustest Nasfal .

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Praegune vähemalt huvi ei näita ja kordagi näinud ka ei ole ja päris pikalt koos. Eks oli küll selline skänk, et sai kogetud isegi seda legendaarset situatsiooni, kuidas öösel mu käsi võeti ja vastu telefoni pandi, et sõrmejälje lugeja koodi maha võtaks. Õnneks ma magan üks silm lahti ja see on suht missioon impossible ma usun, et Tofoa ja võivad kinnitada suvepäevadest. Tookord päästsin oma telefoni veel kaheks päevaks, sest kui ta sai aru, et nuhkima ei pääse, siis ta viskas selle messengeri sõnumi heli peale aknast alla. Kuna naised on julmad olevused, siis ma olen alati ettevaatlik.
            Oh noored ja vanad ning nende mured ja kombed. Ise just vaatasime eile naisega netflixi ja värki ja arvutasime aastaid, mis on möödunud 1. kursusest ehk ajast mil esimesed musid said tehtud. Eks chelsea uusrikka elu võib selles kontekstis olla igapäevaselt keerukam. Tõsi, samal ajal Manchesteris fännid sellised, kes õhtuse tee kõrvale arutavad ja meenutavad aegu, kuidas kunagi ikka... sai tööd tehtud!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Väga õige ju ennem isaks saamist tahtsid veel võimalikult targalt inimeselt veel viimsedki tarkusterad kaasa võtta, et olla võimalikult hea ja asjalik isa oma lapsele. Ma usun, et kui sa oled hoolikalt mõttega lugenud, mida ma sulle pühendanud ja öelnud olen, siis mul ei ole kahtlustki, et sa oled suurepärane isa oma lapsele.
              hands down – sinu võit. umbes samasugune võit nagu isasel kassil, kes oma territooriumi täis kuseb, pärast seal üksi püherdab ja imestab, kuhu kõik kadusid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust

                hands down – sinu võit. umbes samasugune võit nagu isasel kassil, kes oma territooriumi täis kuseb, pärast seal üksi püherdab ja imestab, kuhu kõik kadusid.
                See peaks minu kohta käima? Mmmmmm väga huvitav statement konnalt, kes jättis oma naise üksi sünnitama, sest oli nii atticted enda alustatud kirjavahetusest minuga ja otsustas ikkagi enda esimese lapse sünni asemel minu territooriumile jääda.

                Kommentaar


                  Meil on siin tähtsad küsimused nagu "Kumb on suurem pede, kas isand helme vöi härra putler" ja "kas makaron on hea vöi halb" ja te arutate siin sünnitusmaja ooteruumis tekkinud filosoofiliste möttevälgatuste üle
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Peremudel ei erine poliitika omast.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tänase Esimese stuudi kokkuvõte - Helme on täistont ja võiks üle Narva jõe visata, sotsid võiks oma "2000+ eur teenivad vms peaks kõrgemalt maksustama" jutuga ka üle sama jõe samas suunas visata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Tänase Esimese stuudi kokkuvõte - Helme on täistont ja võiks üle Narva jõe visata, sotsid võiks oma "2000+ eur teenivad vms peaks kõrgemalt maksustama" jutuga ka üle sama jõe samas suunas visata.
                        Mina kuulsin, et Läänemets rääkis, kuidas madalamalt võiks maksustada kuni 1800 eurot teenivaid, 2000 kandis võiks samaks jääda ja kõrgepalgalisi (mida ta muidugi ei defineerinud) peaks rohkem maksustama. Esimese kahe vahe on muidugi kahtlaselt väike, aga päris seda ta ka ei öelnud, mis sa välja lugesid.

                        Muidugi peale esimest kümmet minutit poolenisti magasin. Tundus, et Läänemets ja Seeder olid enam-vähem viisakad ja said aru, kuidas see saade toimima peaks, teised tegelesid rohkem üksteisest üle karjumisega. Eriti Helme.

                        Kommentaar


                          Tore saade oli, poole silmaga vaatasin. Keit tubli, eriti kostüüm. Helme tubli. Jaak ja sots ka ok. Valdur Siider pointless ja Tralla eriline tussu. Soovitan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                            Mina kuulsin, et Läänemets rääkis, kuidas madalamalt võiks maksustada kuni 1800 eurot teenivaid, 2000 kandis võiks samaks jääda ja kõrgepalgalisi (mida ta muidugi ei defineerinud) peaks rohkem maksustama. Esimese kahe vahe on muidugi kahtlaselt väike, aga päris seda ta ka ei öelnud, mis sa välja lugesid.

                            Muidugi peale esimest kümmet minutit poolenisti magasin. Tundus, et Läänemets ja Seeder olid enam-vähem viisakad ja said aru, kuidas see saade toimima peaks, teised tegelesid rohkem üksteisest üle karjumisega. Eriti Helme.
                            OK, võibolla oli nii ja sain valesti aru. Polnud kõige värskema olekuga kui saadet vaatasin.

                            Kommentaar


                              Moldova võiks Transnistriale lõpu teha. Huvitav palju seal vene sõdureid on?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust

                                Ma üritan tõestada, et viimaset kuus aastat pole ametlike reitinguagentuure mõtet uskuda.
                                Nonäh, pandigi mööda, 16pp vahet ei pollinud keegi.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X