320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust

    Ma üritan tõestada, et viimaset kuus aastat pole ametlike reitinguagentuure mõtet uskuda. Ungari viimased valimised on väga heaks näiteks kus valitseva partei ja suurima opositsiooni koosluse toetused olid paar päeva enne valimisi tasa. Valimistel aga sai opositsiooni kooslus - 19 % sellest mida eelnevad küsitlused näitasid. Viga on reitingu agentuurides mis siis küsitlevad ühte ja sedasama valimit mis enamikul on pealekauba naeruväärselt väike.

    Jobik oli ühinenud opositsioonis aga nüüd on ta suudetud konservatiivseks parteiks ülendada. Et ma ei tea? Need pool rohelised seal kusagil? Natsid? Juuvist , rohelised on alati vasakpoolsete kalduvustega. Go figure.
    Boobek in teh mud.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Moldova võiks Transnistriale lõpu teha. Huvitav palju seal vene sõdureid on?
      umbes kuu - poolteist tagasi oli kuskil raadiosaates Moldovas elav eesti ajakirjanik. Tema arvas, et kui venemaa otsustaks Moldovat rünnata, peaks Moldova armee vastu paar tundi. PM sellel riigil puudub armee.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

        umbes kuu - poolteist tagasi oli kuskil raadiosaates Moldovas elav eesti ajakirjanik. Tema arvas, et kui venemaa otsustaks Moldovat rünnata, peaks Moldova armee vastu paar tundi. PM sellel riigil puudub armee.
        Oleme šokis, vihased ja valmis põgenema, kui putinistid Ukraina sadamalinna Odessa võtavad. Põgenikud saabusid Moldovasse algul Porschedega, nüüd jala.


        Viimasel aastal keskendus Moldova uus euroopameelne valitsus korruptsiooni vähendamisele riigis. Alles nüüd on Moldova korralikult jalad alla saanud, loonud diplomaatilisi suhteid Euroopa riikidega. President Maia Sandu, juhtiva partei PAS esimees, on Moldovas vastu võtnud palju Lääne liidreid, kohtunud ka Eesti presidendiga, toonud Euroopa Liidu rahastust.

        Kõik hakkas just ülesmäge liikuma.

        Kõige selle keskel pole aga olnud jõudu – ja ehk ka tahet? – tegeleda kaitse küsimusega. Moldova 5500 inimesega sõjavägi on üpris jõuetu. Sõjaväe lennubaasis pole ühtki töökorras drooni ega lennukit.

        Cibotaru (endine kaitseminister) sõnul peaks Moldova sõjavägi rünnaku korral vastu vaid mõned tunnid. Ta on siiski optimist ja usub siiralt, et agressor Vladimir Putin kaotab sõja.

        Kommentaar


          Moldova võiks siis läänemaailmalt relvaabi paluda. Inimkoosseis vist oleks suhtkoht võrdne. Fakt on see, et tegelt see konfliktipiirkond enne lahendust ei saa kui see ala saab lahenduse. Praegu on see ju nagu saar ja puhtalt selle tõttu ju Putinil Odessat ongi vaja
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            No mis relvaabi sinna anda,kui neil tõepoolest armeed ei ole nagu eelkirjutajad ka mainisid.Kui Moldova vene okupatsioonist pääseb, siis seepärast, et logilistiliselt ja ka muidu sisuliselt pole Venemaal neid väga vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              No mis relvaabi sinna anda,kui neil tõepoolest armeed ei ole nagu eelkirjutajad ka mainisid.Kui Moldova vene okupatsioonist pääseb, siis seepärast, et logilistiliselt ja ka muidu sisuliselt pole Venemaal neid väga vaja.
              Ma saan just aru et armee nagu on, 5000 meest ikkagi, ainult et relvi pole millega sõdida
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kui sõda on 2 kuud kestnud ja sul on ideed täiesti otsas..

                Kommentaar


                  Uudistest jäi kõrva, et lisaeelarve võeti vastu ning ühe lisana langetatakse ka käibemaksu. Mai tea, pigem võiks a la meediaväljaannete kmi vähenda, sest sellest oleks palju kasu... kui nüüd aasimine kõrvale jätta, siis mis muidu on ratsionaalne seletus antud mv kmi kärpimise otsuse taga?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Rubla kurss tõusis eurosse viimase kahe aasta tippu, millele on kaasa aidanud kõrged energiahinnad, ettevõtete maksutähtaja saabumine ning nõue Venemaa eksporditava energia eest maksta rublades.


                    vahest tunnete ka, kuidas teie lemmikoravate poliitka teie elu pekki keerab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                      https://www.aripaev.ee/borsiuudised/...he-aasta-tippu

                      vahest tunnete ka, kuidas teie lemmikoravate poliitka teie elu pekki keerab?
                      Ma ei saa midagi aru. Kas keegi saab? Mis oravad?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        https://www.aripaev.ee/borsiuudised/...he-aasta-tippu

                        vahest tunnete ka, kuidas teie lemmikoravate poliitka teie elu pekki keerab?
                        Misasja sa ajad vana? Kuidas Reformierakond sinuarust selle on põhjustanud, mis Euroopas toimub?

                        Einojah - ANSIP ON SÜÜDI - isegi kui naabri koer pures mu naist vms

                        Kommentaar


                          Elon Muski Twitteri ostmine Boardi vallandamine ning Vijaya Gadde suguste elajate fakepisarate valamine on selles sõjast räsitud traagilises maailmas üks ilusamaid ja südantsoojendavamaid hetki. #FuckCancelCulture

                          Kommentaar


                            Arvet pole veel ju väljastatud.

                            Ma Muski asemel vist vaataks praegu toimuvat tsirkust selle pilguga, et annaks neile trahviks selle miljardi ja paneks Marsi poole plagama.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Musk ristiti hitleriks ära juba kuna hakkas vöukide narratiivi löhkuma. Jube inimene! Soome ajalehes toodi konkreetselt putleriga vördlus
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Musk ristiti hitleriks ära juba kuna hakkas vöukide narratiivi löhkuma. Jube inimene! Soome ajalehes toodi konkreetselt putleriga vördlus
                                linki?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X