320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Kaala quotetud LeeRomeno jutt tundub mingi vtp droogide all. Kahju, et missisin tbh.

    Muskad, andke meditsiin ka romentsi loogika peale ja elage. Selle ühe ja kahe või a ja b järgi. Võtke USA eeskuju näiteks kui pea muud ei suuda.
    Suurepärane panus diskussiooni nagu alati.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kui Putin kasti läheb, kes tema järglaseks saab? Medvedev?
      Love-Row

      Kommentaar


        Mmm... tal oli ju mingi oma lemmar.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Eesti peab valima, kas seada sihiks ühiskond vähestele väljavalitud meestele või kõigile inimestele. Minu veendumuse järgi suudavad naised võimaluse avanedes teenida oma maad, rahvast ja organisatsiooni suurepäraselt, unustamata sealjuures suguõdesid, kirjutab Marianne Mikko.


          "Olgu meeldetuletuseks märgitud, et Eesti naine on mitu klassi kõrgemini haritud kui Eesti mees. Ent tippjuhtide hulgas tuleb naisi tikutulega taga otsida. See on palgalõhe vertikaalne dimensioon."

          Inimese, mitte soo, orientatsiooni ja tõekspidamise, nägemiseni on veel pikk tee minna.

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kahjuks me oleme jälle seal, kus hommikul üles ärgates Twitterit avades peab kohe tegelema nende poolse jamaga..

            Kommentaar


              Võttes arvesse seda, kuidas riik inimestest (olgu nad nii lollid, kuid tahes) üle sõidab, siis see pro-kremli jutt on rohkem mingi soovmõtlemine. Ma ei väida, et seal pole kübekestki tõde. Ma väidan, et... a la trükime persetäis raha ning siis süüdistame tiblalsi inflatsioonis.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM
                Rein Raud pani kõik selle väga hästi ühte teemasse ja peaks kõigile arusaadav olema.
                Rein Raud unustab ära, et venemeelne keskerakond on kogu selle aja võimul olnud

                Võimul, aga reaalselt võimuta.
                kahtlemata on peaministri-parteil reaalselt rohkem võimu,
                aga jällegi- kui kättemaksu-koalitsioonis sotsid ise keski võimule aitasid, see koostöö neid miskipärast ei häirinud

                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Kui Putin kasti läheb, kes tema järglaseks saab?
                eks jälle see " Putini teisik ", keda meile pidevalt ette söödetakse,
                aga kes on Ukraina peale sama vihane kui originaal
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  Rein Raud unustab ära, et venemeelne keskerakond on kogu selle aja võimul olnud



                  Võimul, aga reaalselt võimuta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Võttes arvesse seda, kuidas riik inimestest (olgu nad nii lollid, kuid tahes) üle sõidab
                    See, et sa seda oma väites argumendina kasutad, ei tähenda, et see oleks fakt.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kahjuks me oleme jälle seal, kus hommikul üles ärgates Twitterit avades peab kohe tegelema nende poolse jamaga..

                      Natsid või kremlimeelsed, kumb siis? Kaks korraga ei saa . See monoloog tuhmilt punaprofessorilt käib pigem ta enda kohta. Kui olukord käes, võtab ka siia rivvi koha sisse, et ajaloo öigel poolel olla. Näpunäiteid sai vanaisalt, kes hävituspataljonis Eestlasi tappis ja piinas
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Miks ei saa kaks korraga - Kremli režiim ongi ju fašistlik?

                        Kommentaar


                          Kaua võib sama viga teha, ise arukad inimesed. Fashism ja NATSioonaalsotsialism on kaks eri asja. Natsionalism ilma SOTSialismita on veel täiesti eraldi loomaliik. Tibladel on kõik lihtsalt natsid, kes nendega ei nõustu ja reformil tundub olevat sama vaimuvaene lähenemine sügavalt sisse imbunud aja jooksul. Meie taktikepi järgi ei hüppa siis oled Kremlimeelne ja ükski loogiline argument enam ei loe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Miks ei saa kaks korraga - Kremli režiim ongi ju fašistlik?
                            Putini Venema on kommunistlik ehk taas sündinud CCCP.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Kaua võib sama viga teha, ise arukad inimesed. Fashism ja NATSioonaalsotsialism on kaks eri asja. Natsionalism ilma SOTSialismita on veel täiesti eraldi loomaliik. Tibladel on kõik lihtsalt natsid, kes nendega ei nõustu ja reformil tundub olevat sama vaimuvaene lähenemine sügavalt sisse imbunud aja jooksul. Meie taktikepi järgi ei hüppa siis oled Kremlimeelne ja ükski loogiline argument enam ei loe.
                              Lauri Vahtre, tegemist ei ole siin praegu semantilise vaidlusega. Tegemist on sama perse kahe kannikaga, peeneks seda asja ajada pole mõtet.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X