320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hämmastav on see arusaam ja ka süsteem Eestis, mis põhimõtteliselt võimaldab tipp-poliitikuna kõikidel ministripositsioonidel korra olla ja lisaks veel Eurokohad. Surf tuntuse ja parteide 'tuumikus' olemise lainel. Lahe elu kääbusriigis.

    Kommentaar


      Krt, no mai tea. Öelda, et Putin on süüdi energiakriisis... kõlab umbes nii, et talv on süüdi, et väljas on külm. Lihtsalt see Ursula "Gorba oli meie suurim sõber või misiganes ta postituse sisu oli" von der Leyen ning nii mõnegi juhtiva tegelase lineaarsed ütlused kõlavad vähe imelikult.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Krt, no mai tea. Öelda, et Putin on süüdi energiakriisis... kõlab umbes nii, et talv on süüdi, et väljas on külm. Lihtsalt see Ursula "Gorba oli meie suurim sõber või misiganes ta postituse sisu oli" von der Leyen ning nii mõnegi juhtiva tegelase lineaarsed ütlused kõlavad vähe imelikult.
        Tuletan meelde, et meil hakkasid elektrihinnad tõusma eelmisel sügisel/talvel, kui polnud mingit sõda.


        Utoopia on see mida meile aetakse, sama nagu biden putinit süüdistas inflatsioonis, kuigi ise trükkisid raha juurde.


        Kas euro rahatrükis ka putin süüdi? Siinsed ikka teavad, et euro ja usd on nüüd võrdsed? Kui mitte usd isegi tugevam.

        Ja seda von der leyenit ei soovita mitte grammivõrd uskuda, tegemist ahne poliitikuga, kes üritas euroopas vaktsiinisundi läbi suruda, et tema mees Heiko saaks ikka leiba lauale tuua.

        Jōhker jokk skeem toimub ikka euroopa maksumaksja vaesumisega või panna sõltuma riigist, mida juhib el liit.


        Kommentaar


          õnneks nüüd on vähemasti teada mis toimub. tänks.

          Kommentaar


            Tere, raudidas.

            Kommentaar


              Algselt postitas xxD Vaata postitust

              Tuletan meelde, et meil hakkasid elektrihinnad tõusma eelmisel sügisel/talvel, kui polnud mingit sõda.


              Jah, eelmisel-sügisel talvel kui Venemaa otsustas gaasikraanid kinni keerata. Nemad juba teadsid, et sõda tuleb - meie veel kartsime alles.
              Gaasitarned viidi suht miinimumini eelmisel sügisel juba. See ongi see, mis hinna lakke ajab.
              Jah, tehniliselt pole sõda süüdi - süüdi on see, et gaasi hind on laes. Miks gaasi hind on laes? See on otseselt seotud Venemaa tegevusega.

              Kommentaar


                Sama hästi võiks öelda, et süüdi on need, kes Venemaad usaldasid ning sisuliselt ainult ühe kaardi peale panustasid. Selline klassikaline süüdistamise ring suurettevõttes, mis viib firma hukuni.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Sama hästi võiks öelda, et süüdi on need, kes Venemaad usaldasid ning sisuliselt ainult ühe kaardi peale panustasid. Selline klassikaline süüdistamise ring suurettevõttes, mis viib firma hukuni.
                  Ohver ise on süüdi kuna tal on kleit liiga lühike?

                  Kommentaar


                    Kui sa paned lühikesed riided selga jätad kuldketi kaela, nutikella käele, sõrmused sõrme ja lähed agulisse, siis on mõistlik arvestada (karta?), et keegi tahab neid endale. Ei?

                    e: meil ikkagi jalka-laadne-foorum - kui sa oled viimane kaitsja, kas sa siis lendad ründjale peale?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      https://www.postimees.ee/7608052/ven...gus-luubi-alla

                      IRL-RE-EKRE ühel meelel, retsept. Saaks Tallinnast ka normaalse linnaplaneeringuga linn kui ainuvalitsejad minema peksta
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        https://www.postimees.ee/7608052/ven...gus-luubi-alla

                        IRL-RE-EKRE ühel meelel, retsept. Saaks Tallinnast ka normaalse linnaplaneeringuga linn kui ainuvalitsejad minema peksta
                        Kõik ja need teised PS muudatused, mida Isamaa enne valimisi ikka lubab teha. Enne valimisi, juhuslikult. Venemaa kodanike osas võib isegi teise lugemiseni jõuda, halli passiga elanike jaoks vaevalt, et läheb ilma PS muudatuseta.
                        Kas see on mõistlik või mitte, ei hakka arutama.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                          Kõik ja need teised PS muudatused, mida Isamaa enne valimisi ikka lubab teha. Enne valimisi, juhuslikult. Venemaa kodanike osas võib isegi teise lugemiseni jõuda, halli passiga elanike jaoks vaevalt, et läheb ilma PS muudatuseta.
                          Kas see on mõistlik või mitte, ei hakka arutama.
                          Juhuslikult ja enne valimisi või mitte, aga kui aetakse öiget asja siis olen poolt. Vene küsimuses ei saa enam pehme olla, sellest peaks vaikselt aru saama. Puhas jopp, et Reinsalu-Kallas mitte Mikser-Ratas vms meil praegu välispoliitikat ajavad. Muud ei kommenteeri.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust

                            Juhuslikult ja enne valimisi või mitte, aga kui aetakse öiget asja siis olen poolt. Vene küsimuses ei saa enam pehme olla, sellest peaks vaikselt aru saama. Puhas jopp, et Reinsalu-Kallas mitte Mikser-Ratas vms meil praegu välispoliitikat ajavad. Muud ei kommenteeri.
                            Kodakondsuse küsimus ei ole välispoliitika ja see eelnõu on sisetarbimiseks tehtud. 40 k valik sõiguse võtmine Kov valimistel ei muuda nii palju jõuooni, kuivõrd mobiliseerib venekeelseid, kelle aktiivsus on olnud pigem langustrendis. pigem konsolideeritakse oma valijaid. Julgeolekupoliitiliselt ei muuda see pigem midagi, aga desperate times, desperate measures.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                See Rosimannuse kaasus. Ma täiesti nõus, et ei peaks olema poliitiline koht ja värki. Ja et peaks teatav kompetents, taust olema. Aga mul tekib ainult üks küsimus. Juhan Parts?

                                Muuseas jäi toonast kajastust otsides näppu tsitaat europarlamendi komisjonile antud vastuste seast:
                                - «Jah, ma olen erakonna liige. Ja loomulikult, kui mind nimetatakse kontrollkoja liikmeks, siis ma lahkun oma erakonnast. See on elementaarne.»
                                Unustas avalduse anda vms?
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X