320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    Veensid möne patsifisti ümber?
    Ma olen igapäevaselt inimeste keskel, kes on valdavalt Usa/Kanada või Kesk/Lääne Euroopa päritolu ja tuleb tunnistada siis USA inimesed pole kindlasti kohati nii üheselt Ukraina taga olnud aegade algusest - samas Eurooplaste suurim probleem on hetkel see, kui palju sõja tulevik võib mõjutada nende endi heaolu.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust

      vormiliselt on kõik õige, sisuliselt vist ka... lihtsalt tänaseni vassiti. eks seda võis juba kevadel aimata/arvata, et asi mängitakse soomlastele nagu 10 aastat tagasigi.
      No siis kepiti see juba suvel ju kokku?

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Aga pole kunagi vahet olnudki ju? Meile tuleb gaasi ka Läti ja Leedu/Poola suunalt kui vaja. Soome tarbimine on tunduvalt suurem ja kui Baltic Connectoriga peaks midagi juhtuma on neil mingi kindlus olemas selle laeva puhul.

        See et Enefit/Alexela ja Riik omavahel veidras sõjas on olnud, on hoopis teine teema ja ilmselgelt oli neil omad huvid mängus.
        Ja millejaoks seda kaid sinna siis ehitatakse? Riigi rahaga. Paldiski vennad hakkavad seal lanti loopimas käima?
        Üli retard lüke oli see laev soomalstele lükata. Meil on null garantiid, et kui perse käes, kuskilt mujalt riigist seda gaasi ikka kindlapeale tuleb. Ma ei tea, mis peab veel juhtuma, et mõni otsus ainult eesti heaolust lähtuvalt tehtaks.
        Mis takistab venelastel läänemere põhjas kõik kaablid ja torud segi lasta? Tahte ja võimaluste puudumine?
        See, et me oleme lätiga kuidagi toruga ühendatud - sorry, pole garantii. Venelased suutsid tsehhis mingi laskemoonalao õhku lasta, suudavad ka lätis maismaal toru tahtmise korral. Laeva ühkimine Paldiskis oleks veits keerulisem.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Ma olen igapäevaselt inimeste keskel, kes on valdavalt Usa/Kanada või Kesk/Lääne Euroopa päritolu ja tuleb tunnistada siis USA inimesed pole kindlasti kohati nii üheselt Ukraina taga olnud aegade algusest - samas Eurooplaste suurim probleem on hetkel see, kui palju sõja tulevik võib mõjutada nende endi heaolu.
          Usu mind see on juba käes ja ega endalgi käib pinda, aga meie heaolu mõjutab see just (finantsiline pool välja jätta), ühiskondlikult ka väga palju. Ukrainlased käivad laiavad siin hotellides nõuavad paremaid tubasid, pooled Tallinna ööelu lokaalid on neid täis sotsiaaltoetusi maha joomas ja paukumas. Igal pool ähvardatakse politseiga ja politsei hoiab neid nagu sitta pilpapeal. Just sellised 20-50 aastased meesterahvad ehk full tripalovski slaavlased. Ma ei tea, miks me neid üldse oma riiki laseme kui nad peaks oma kodumaad kaitsma. Emad ja lapsed palun väga ja see on inimlik, aga mobilisatsioonist kõrvalehoidvaid pärdikuid siia laaberdama, kes oma kodumaa eest ei viitsi seista ning on ikkagi venemeelsed ja mölisevad kui nendega vene keeles ei räägita ja on hakanud oma võimu tunnetama nendest aru ei saa. Praegu veel on inimesed tolerantsed sõja tõttu ja see pole kohale jõudnud, aga kuna keskmine Ukrainlane on paraku väga harimatu ja loll, siis väga varsti hakkab see asi ülimalt käärima ja tekib vastasseis. Mark my words.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Usu mind see on juba käes ja ega endalgi käib pinda, aga meie heaolu mõjutab see just (finantsiline pool välja jätta), ühiskondlikult ka väga palju. Ukrainlased käivad laiavad siin hotellides nõuavad paremaid tubasid, pooled Tallinna ööelu lokaalid on neid täis sotsiaaltoetusi maha joomas ja paukumas. Igal pool ähvardatakse politseiga ja politsei hoiab neid nagu sitta pilpapeal. Just sellised 20-50 aastased meesterahvad ehk full tripalovski slaavlased. Ma ei tea, miks me neid üldse oma riiki laseme kui nad peaks oma kodumaad kaitsma. Emad ja lapsed palun väga ja see on inimlik, aga mobilisatsioonist kõrvalehoidvaid pärdikuid siia laaberdama, kes oma kodumaa eest ei viitsi seista ning on ikkagi venemeelsed ja mölisevad kui nendega vene keeles ei räägita ja on hakanud oma võimu tunnetama nendest aru ei saa. Praegu veel on inimesed tolerantsed sõja tõttu ja see pole kohale jõudnud, aga kuna keskmine Ukrainlane on paraku väga harimatu ja loll, siis väga varsti hakkab see asi ülimalt käärima ja tekib vastasseis. Mark my words.
            miks sa arvad, et iga ülbik, kes ütleb, et ta ukrainlane on, päriselt ka ukrainlane on?

            Kommentaar


              Algselt postitas nonoh Vaata postitust

              miks sa arvad, et iga ülbik, kes ütleb, et ta ukrainlane on, päriselt ka ukrainlane on?
              Venelane on liiga uhke oma terrorismrahvuse üle, et hakata ennast ukrainlaseks tembeldama eriti praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Ma olen igapäevaselt inimeste keskel, kes on valdavalt Usa/Kanada või Kesk/Lääne Euroopa päritolu ja tuleb tunnistada siis USA inimesed pole kindlasti kohati nii üheselt Ukraina taga olnud aegade algusest - samas Eurooplaste suurim probleem on hetkel see, kui palju sõja tulevik võib mõjutada nende endi heaolu.
                aga....veensid ümber?

                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kahtlemata paljud venemeelsed ukrainlased ka läbi imbunud ja katsu neil vahet teha. Üks tuttav mongol Peterburist isegi ütles, et mitmed tema Ukraina passiga tuttavad said läände pagulaseks. Vaevalt et nad oluliselt vähem tiblad on. Aga....enamus ju naised ja lapsed siiski. Palju neid mehi üldse oli, mingi 18%?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                    No siis kepiti see juba suvel ju kokku?
                    sisuliselt ses mõttes, et Sikkut ju enda sõnul teadis (küllap oligi nii), vormiliselt ses mõttes, et avalikult lepiti kokku täna. AKs räägib Sikkut nüüd musta valgeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust

                      aga....veensid ümber?
                      Õnneks pole kedagi pidanudki ümber veenma, pigem on tegemist rohkem sellise suhtumisega, et miks seda ei saaks kuidagi vaherahuga ära lõpetada. Inimesed kes elavad ise sõjast väga kaugel on tihti sellest väsinumad kui Ukraine või Ida - Euroopa ise seda hetkel on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Õnneks pole kedagi pidanudki ümber veenma, pigem on tegemist rohkem sellise suhtumisega, et miks seda ei saaks kuidagi vaherahuga ära lõpetada. Inimesed kes elavad ise sõjast väga kaugel on tihti sellest väsinumad kui Ukraine või Ida - Euroopa ise seda hetkel on.

                        Umbes sellist juttu Musk, Trump jms tegelased praegu räägivadki. Eks putleri hirmutamise ja kurnamise strateegia osade puhul töötab ka. Aga suures pildis tunduB praegu suht timm. Ära Araabiamaade ja Ladina-Ameerika poole vaata muidugi. See on kövasti kangem kraam mis sealt tuleb.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Muski mõtte raskuskese on rohkem seal, et segodega on vähe keeruline ja mida aega/survet edasi, seda rohkem hakkavad ka teised seal segoks minema ning punast nuppu manifesteerima.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Muski mõtte raskuskese on rohkem seal, et segodega on vähe keeruline ja mida aega/survet edasi, seda rohkem hakkavad ka teised seal segoks minema ning punast nuppu manifesteerima.
                            Musk tahab marsi koloniseerida. Södivad riigid, sanktsioonid, igasugused kaubanduspiirangud, kehvad suhted ja üldse riigid on sellele ainult takistuseks kui ma nüüd üritan möelda korra kui Musk da businesman.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Muski mõtte raskuskese on rohkem seal, et segodega on vähe keeruline ja mida aega/survet edasi, seda rohkem hakkavad ka teised seal segoks minema ning punast nuppu manifesteerima.
                              Muski mõtte raskuskese on seal, et ta ei taha, et TSLA hind kukuks, sest kuskil euroopas on sõda ja sõja lõpetamiseks on tema arvates loogiline, et keegi teine kannatab. See hulk konservatiive finantssektorist, kes ta kaitseks hüppasid ja SJW-e süüdistasid Eloni "mõistlikus mõttevahetuses" oli ridic.

                              Hea joke on siinkohal see, et Musk võiks ka iga kuue kuu tagant ettevõttes ametiühingute hääletamist pakkuda. Kuidas tal suhtumine oligi?

                              Kommentaar


                                Ta on pigem läbi aja oma tegudega näidanud, et on nõus kõik mängu panema, et inimesed oma suurt aju enese hävitamiseks ei kasutaks. Ja isegi, kui ta ongi nii labane ja peast vaene, nagu sa kirjeldad, siis sõja eskaleerumisest sellepärast mööda vaadata... see viib meid näiteks aastasse 2008, kus mõned siin üritasid maailmale selgeks teha, et päkapikke ei saa usaldada - umbes sama teema.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X