320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    Musk tahab marsi koloniseerida. Södivad riigid, sanktsioonid, igasugused kaubanduspiirangud, kehvad suhted ja üldse riigid on sellele ainult takistuseks kui ma nüüd üritan möelda korra kui Musk da businesman.
    Ma pigem pakun, et teda raha ei huvita. Aga eks me arva neid asju nii, nagu maailma näeme. Ja mis kulisside taga toimub... vaevalt saamegi teada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Musk sisuliselt veidi Kanye West pole? Noh, et iseenesest andekas, aga selline nartsissistlik djüüd, kes mingil hetkel läheb enda pädevusest välja ja hakkab kogu maailma enda peas juhtima?

      Kommentaar


        Kanye on vist bi-polaarne? Ja sealt ka tema "sähvatused".

        Sõltub aga vaatenurgast. Võiks öelda, et juba juhibki ja ma ei pea säutsumist, ega varakaima inimese tiitlit silmas.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Musk sisuliselt veidi Kanye West pole? Noh, et iseenesest andekas, aga selline nartsissistlik djüüd, kes mingil hetkel läheb enda pädevusest välja ja hakkab kogu maailma enda peas juhtima?
          milles ta andekus väljendub muidu? (küsimusel musk mitte kanye)
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

            milles ta andekus väljendub muidu? (küsimusel musk mitte kanye)
            Kuidagi suutis ta väikese turuosaga nishiauto kõige popimaks autobrändiks muuta. Et, noh, miskit seal on.

            Kanye kohta üldiselt on jah öeldud-analüüsitud histrioonilist häiret segatuna bipolaarsusega. Selline meeldiv kombo, ei muuda kellegi elu väga lihtsaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

              milles ta andekus väljendub muidu? (küsimusel musk mitte kanye)
              Suudad välja töötada Tesla ehk praegusel ajal meeletult turgu hõivava elektriautode kuninga ning jagad avalikult kõigile, kes tahavad patenti, et kõik saaksid kogu informatsiooni kätte kui neil on soov paremat autot ehitada (autotööstuses täielik pretsedent) ja kui küsitakse, et miks te selle kõigile kättesaadavaks olete teinud, siis vastad, et kui keegi suudab ehitada parema elektriauto kui Tesla, siis see on kasulik kogu maailmale. Seal peitubki reaalne andekus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Suudad välja töötada Tesla
                Üles töötada, ehk. Härra CEO ei olnud ju asutajate seas, ega osalenud ka arendustöös.

                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ja isegi, kui ta ongi nii labane ja peast vaene, nagu sa kirjeldad...
                  Kuidas nende Tai päästjatega oligi Muski arvates kui selgus, et siiski Musk ei suuda batman olla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Suudad välja töötada Tesla ehk praegusel ajal meeletult turgu hõivava elektriautode kuninga ning jagad avalikult kõigile, kes tahavad patenti, et kõik saaksid kogu informatsiooni kätte kui neil on soov paremat autot ehitada (autotööstuses täielik pretsedent) ja kui küsitakse, et miks te selle kõigile kättesaadavaks olete teinud, siis vastad, et kui keegi suudab ehitada parema elektriauto kui Tesla, siis see on kasulik kogu maailmale. Seal peitubki reaalne andekus.
                    bhahahahahHHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, vähemalt see hea näide miks PR tiimid on sellistel härradel.

                    ma igaksjuhuks selgitan ka, väga valesti aru saadud miks patendid avalikud on.

                    otsin ikka seda talendi asja.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                      bhahahahahHHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, vähemalt see hea näide miks PR tiimid on sellistel härradel.

                      ma igaksjuhuks selgitan ka, väga valesti aru saadud miks patendid avalikud on.

                      otsin ikka seda talendi asja.
                      No kui djüüd saab Grimesi bängida, siis teeb ta miskit ikka õigesti ka!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        No kui djüüd saab Grimesi bängida, siis teeb ta miskit ikka õigesti ka!
                        Bängis siis ka kui ta veel nunnu oli?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                          bhahahahahHHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, vähemalt see hea näide miks PR tiimid on sellistel härradel.

                          ma igaksjuhuks selgitan ka, väga valesti aru saadud miks patendid avalikud on.

                          otsin ikka seda talendi asja.
                          No vot sinna jõuabki andekusega. Andrew Tate on ka andekuse etaloon. Southgate ka. Sa lihtsalt donkey ja ei saa aru.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust

                            Kuidas nende Tai päästjatega oligi Muski arvates kui selgus, et siiski Musk ei suuda batman olla?
                            Ma nõnda palju tean, et ta tegi nendest enda peas pedofiilid. Kuidas ta täna sellele reageerib... mai tea. Aga leia mulle üks tipp-juht, kes pole viperustega. Ja nagu ennist öeldud, siis mu arust on raskuskese mujal. Idividuaalsed mõõduvõtud pole hetkel tähtsad.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              musk on samasugune sperg nagu iga teine interneti inimene. vahe on lihtsalt selles, et mingi suvalise riisika arvamus ei koti kedagi.

                              jeezusega on üldse veic pupus. mida skinnid nüüd peale hakkavad? austatud füürer on reinkarneerunud musta mehena... raske on see elu ikka

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X