320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kojamees on Deadpool.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      mis erakonnas kõige rohkem skisosid ja seenevendi on?

      asking for a friend.

      Kommentaar


        EKRE püüab päris osavalt venelaste hääli Keski käest ära. Vana Helme jagab seda venelaste teemat väga hästi.
        "Putin pole süüdi"
        "Ma ei ole Ukraina poolt"
        jne
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Vaadates eilset Madis Kallase intervjuud, siis paistab, et ta on poliitika jaoks liiga hea inimene.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Vaadates eilset Madis Kallase intervjuud, siis paistab, et ta on poliitika jaoks liiga hea inimene.
            Jep, praegu on veel tuhhi täis, aga varsti pettub ja lahkub. Isiklikust vaatest, ammu oleks aeg normaalsesse töökeskkonda minna, aga teisalt selliseid inimesi on ka tore poliitmaastikul näha, kus muidu meil on mingid Helme ahvid, Autorollo mutid, laristaja Repsid ja eelmise sajandi Seedrid

            Kommentaar


              Aikido Mart on seniilseks pööranud...
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                mis erakonnas kõige rohkem skisosid ja seenevendi on?

                asking for a friend.
                Putinistide ja pedofiilide erakonnad on suht avalikult teada.....vöibolla siis seal teistes
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  ega siin võib peale valimisi kohe ära öelda, kui 30% valib refi, siis teada et pedofiile meil jagub. ilmselt tuleks nende telefonid ka üle vaadata

                  Kommentaar


                    Kui mihkelsoni pildid on toesti mingid suutud pildid, siis kas postimees taiega persse ei peaks kaima? Pealkiri ja tekst viitab, et on pedofiil ja ulejaanud saab lugeda vaid makstes.
                    ​​
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Tõenäoliselt ei vaata ükski ajakirjanik asjale hea pilguga, kui Politsei n.ö kaela saadetakse.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma ei ole aru saanud, kelle telefon, mis pildid? Kas teised täiskasvanud olid juures jne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Kui mihkelsoni pildid on toesti mingid suutud pildid, siis kas postimees taiega persse ei peaks kaima? Pealkiri ja tekst viitab, et on pedofiil ja ulejaanud saab lugeda vaid makstes.
                          ​​


                          Kommentaar


                            mulje jääb, et mingitest täitsa tittedest on tehtud normaalseid pilte, ma arvan, et kui ma enda lastes pilte enda telefonist sirvin, siis leian ka mõne sellise. pigem paneb küsima, et kui see eksmees neid jagab, kes ise ei teinud süütult pilte, kas tema ei peaks jagamise eest hoopis karistust saama? vb eksin, ja usun mihkelsoni juttu hetkel, sest isegi süütutest olukordadest alustataks ilmselt menetlus ehk kui seal pole siiamaani midagi ette võetud, siis peab ikka täiesti mõttetu keiss olema. mul oli kunagi 5 aastat delfi wifi bloki all, aga nüüd läheb 5ks aastaks postimees sellise sigadusega.


                            ka delfis oli mihkelsoni enda tekst olemas kohe alguses ja sealt tekkiski see küsimus, et tunne on, et siin pole mitte midagi juhtunud ja postimees lihtsalt käitub hetkel väga ebaeetiliselt kui mitte nahhaalselt. austus selliste ajakirjanike ees kes sellise sita kokku keerasid on elulõpuni 0.


                            loomulikult muudaks enda arvamust kui lugu ei ole tegelikult nii nagu paistab.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              mulje jääb, et mingitest täitsa tittedest on tehtud normaalseid pilte
                              Keegi ei tea. Aga mulje jääb, et päris normaalsed pildid vist siiski ei olnud

                              Mägi-Rohtmets lisas, et kohtumenetlus on lõppenud ja ta ei saa täpselt öelda, mis lahenduseks sai. Postimehele teadaolevalt lepiti kokku, et alaealisi lapsi Mihkelson enam sellisena pildistada ei tohi.

                              sa arvad, et laste ema tolereeriks neid pilte kui seal oleks MIDAGIGI natukene hullu olnud?
                              kui elus haiget saanud ema status quo säilitamisel on kuidagi mõistetav, siis sinu huilgamine mitte

                              Poliitika- ja ühiskonnaelu valupunktide kallal teritavad hambaid Kalle Muuli ja Marti Aavik.

                              Ühe foto kirjeldus, mida Marko ja Tuuli üheskoos 10 aastasest lapsest tegid on räige, ette loeb Kalle Muuli alates kolmandast minutist.
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X