320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ministril oleks ülevaade detailsetest asjadest ühe oma haldusesse kuuluva ametkonna tööst

    Kommentaar


      See twitter üldse päris putsis asjandus.....Hele vms ja ülejäänud tiim seal on vanade pruutide ajud ka ära kaaperdanud, wöukindus levib nagu sibulate kaudtuli. Kunagi jäid sellised asjad ikka kuskile tantrilaagritesse ja teiste üksikute gurude siseringi, nüüd mingi mainstream värk. Härra Musk äkki leevendab natuke seda viiruse levikut. Päris pekkis ju või mis, JuriM?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        See twitter üldse päris putsis asjandus.....Hele vms ja ülejäänud tiim seal on vanade pruutide ajud ka ära kaaperdanud, wöukindus levib nagu sibulate kaudtuli. Kunagi jäid sellised asjad ikka kuskile tantrilaagritesse ja teiste üksikute gurude siseringi, nüüd mingi mainstream värk. Härra Musk äkki leevendab natuke seda viiruse levikut. Päris pekkis ju või mis, JuriM?
        Haha Helendus on elav legend lihtsal, ära karda, ta ei hammusta.

        Kommentaar


          Ma ei saa nagu aru - mulle ei satu selliseid inimesi twitteris ette. Ma küll väga paljusid ei jälgi ka, aga...

          Tuleb iga kord twitteriga seoses Peeter Koppel meelde, see halab ka lhv foorumis, kuidas kõik on kadunud ja kaotatud ja maitseb nagu sitt, haarates kulbiga uue portsu järele.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Nagu ministril oleks ülevaade detailsetest asjadest ühe oma haldusesse kuuluva ametkonna tööst
            See on ju EKRE tavapärane taktika rohujuuretasandi ebaõnnestumised taandada ministri saamatuse peale
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              keegi oskab selgitada?



              pealkiri: Marko Mihkelson rääkis laste alastifotodest politseile üht juttu, aga avalikkusele teist

              sisu: pole ühtegi viidet sellele, et oleks ühele osapoolele ühte juttu rääkinud ja teisele teist?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                keegi oskab selgitada?

                https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1...ikkusele-teist

                pealkiri: Marko Mihkelson rääkis laste alastifotodest politseile üht juttu, aga avalikkusele teist

                sisu: pole ühtegi viidet sellele, et oleks ühele osapoolele ühte juttu rääkinud ja teisele teist?
                Pealkiri ju müüb, eriti rottidele, kes tellimust ei saa endale lubada ja nüüd arvavadki, et kõik nii ongi nii, nagu Uueduudised ja see teine ML omanduses olev rämps toodab.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                  Pealkiri ju müüb, eriti rottidele, kes tellimust ei saa endale lubada ja nüüd arvavadki, et kõik nii ongi nii, nagu Uueduudised ja see teine ML omanduses olev rämps toodab.
                  ma saan pealkirja feikimisest klikkide jaoks isegi natukene aru(teatud olukordades), aga siin on lihtsalt puhas valetamine teemas ju? wtf.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kõige usaldusväärseim uudisnupp on ilmateade. Sellele järgneb horoskoop ja kolmandana tihedalt nende kannul reklaamid.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Sellisel teemal peab ikka ise ka midagi arvama. Jättes kõrvale varasemad teod isa poolt (mis teda pigem kompromiteerivad), siis... Ainuke hetk, kus olemasoleva taustsüsteemi pealt saad isa poolt olla on see kui konkreetne päris isa reaalselt arvab/teab, et tütar on väärkoheldud endise naise ja tema uue mehe poolt ning politiseeritud proks, kohus seda ei lahendanud. Eksole?

                      Nii, nüüd on sul isana:

                      1. strateegia 1 = aasta aega ajad advokaadi kaudu meedialiini, lükates selle tulemusena oma 10ish aastane tütar elu lõpuni avalikkuse ette. Tekitada taak, millega ta peab elama teadmises, et kõik teavad või arvavad, et teda on seksuaalselt väärkoheldud (rõhutan, isa arvas, et ongi pedofiilia case). Jättes kogu sellel perioodil kuniks ajakirjanikud asja menetlevad, oma tütar (keda sulle teadaolevalt väärkoheldakse) abitusse seisundisse ja pervertide hoole alla.
                      2. strateegia 2 = kohtuda Mihkelsoniga vähe pimedamal alleel kahekesi või... organiseerida kohtumine. Oma üsnagi piiramatute ressursside juures.
                      3. strateegia 3 = koguda rohkem tõendeid oma üsnagi piiramatute ressursside juures.
                      4. strateegia 4 = võtta oma tütar (keda sa arvad siiralt olevat väärkohelduna) ja lihtsalt põgeneda Eestist oma piiramatute ressursside juures.

                      Võttes eelduseks siis esimeses lõigus mainitu... Siis sa oled kind of retard inimene ja isa kui sa valid 1. strateegia. Sest veelkord, sa ju siiralt uskusid, et kõik, millele sa apelleerid, ka päriselt toimub.

                      Kommentaar


                        Lisaks sinna selle, et tütre päästmiseks ei tahtnud isa saada ainuhooldusõigust, sest ilmselt 50% ajast väidetava pedofiili juures elada on OK.

                        Piir läheb vist alates 51st protsendist kus asi on halb?
                        ​​
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Lisaks sinna selle, et tütre päästmiseks ei tahtnud isa saada ainuhooldusõigust, sest ilmselt 50% ajast väidetava pedofiili juures elada on OK.

                          Piir läheb vist alates 51st protsendist kus asi on halb?
                          ​​
                          Mida sa siin kangutada üritad? Oli ju öeldud, et enne piltide ilmumist oli kõiges kokku lepitud. Ja kes siin vürtsikaid pilte üldse tegi? Isa või?
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust
                            Ma ei saa nagu aru - mulle ei satu selliseid inimesi twitteris ette. Ma küll väga paljusid ei jälgi ka, aga...

                            Tuleb iga kord twitteriga seoses Peeter Koppel meelde, see halab ka lhv foorumis, kuidas kõik on kadunud ja kaotatud ja maitseb nagu sitt, haarates kulbiga uue portsu järele.
                            Johhaidii.

                            Muidu küssa oli selles, et Maleva Annika olevat jöleöigesti käitunud seal saates. Vaatasid uut hooaega ikka?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust

                              Johhaidii.

                              Muidu küssa oli selles, et Maleva Annika olevat jöleöigesti käitunud seal saates. Vaatasid uut hooaega ikka?
                              Kuidagi ei "vaibi" enam nende tänapäeva noortega nii. Et ma ei tea, kas mul tuli vanadus peale, teise lapse peatne saabumine või kaineks hakkamine, aga enam kuidagi ei ole huvi selliste asjade vastu.

                              Kommentaar


                                Reformierakonna tipp-poliitik Marko Mihkelson räägib suu puhtaks. Seda niipalju, kui ta saab tausta avades rääkida, sest loo peategelased on tema abikaasa alaealised lapsed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X