320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ta kontolt on mingid säutsud kustutatud? Või nuh, viimaseid lugedes, siis... bänni sai ikka mingite teiste säutsude eest?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      xxD

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        https://www.delfi.ee/artikkel/120101...meste-elujarge

        Läänemets on mulle isiklikukult vägagi sümpaatse mulje jätnud. Päris reaalne inimene võrreldes eelmistega.
        Üldiselt kirjutan kõigele alla. Aga endiselt ei mõista "poe kassapidajast rohkem teeniv on vereimeja" vaadet.
        ​​​​​​​Kusjuures mõistaksin mõningate üle ääre ajavate luksuste suuremat maksustamist.
        See ongi ju sotside olemus. Ja ma ei tea kui "reaalne" saab olla inimene, kes arvab, et riik saab palka tõsta.
        Aga üldist pilti vaadates on muidugi kahju, et kõik erakonnad on läinud raha külvamise teed. Ilmselt ei suuda Reformierakond moodustada märtsis sellist koalitsiooni, mis samamoodi ei jätkaks.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

          See ongi ju sotside olemus. Ja ma ei tea kui "reaalne" saab olla inimene, kes arvab, et riik saab palka tõsta.
          Aga üldist pilti vaadates on muidugi kahju, et kõik erakonnad on läinud raha külvamise teed. Ilmselt ei suuda Reformierakond moodustada märtsis sellist koalitsiooni, mis samamoodi ei jätkaks.
          Eks hetke Eestis paratamatult vähe loomulik see + reformil see julgeoleku peal purjetamine, selle parempoolsete "kõik erakonnad peast sotsid/vasakpoolsed" sõnum lihtsalt jääbki umbes kahte-kolme protsenti lürpima.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Ei tea küll et urmas reitelmann oleks oma alasti 10 aastasest kasulapsest alasti pilte pooleteise aasta jooksul. Jurim pooldab pedofiiliat, see on kõigile arusaadav.
              joe biden ka ju pedofiilsete kalduvustega.

              Kommentaar


                xxD liberastid juba ootavad, et euroopast saaks hiinasugune orjaühiskond isand klausi schwab juhtimisel. Või mis hr delfi "ajakirjanik"?
                 

                Kommentaar


                  Algselt postitas xxD Vaata postitust

                  Ei tea küll et urmas reitelmann oleks oma alasti 10 aastasest kasulapsest alasti pilte pooleteise aasta jooksul. Jurim pooldab pedofiiliat, see on kõigile arusaadav.
                  joe biden ka ju pedofiilsete kalduvustega.
                   

                  Kommentaar


                    Algselt postitas xxD Vaata postitust
                    xxD liberastid juba ootavad, et euroopast saaks hiinasugune orjaühiskond isand klausi schwab juhtimisel. Või mis hr delfi "ajakirjanik"?
                    Eo mõnnar, kulla heterodest kaaskodanikke mitte tolereeriv ajakirjanik..
                    räägi natukene siis kuidas on hiina inimõiguste vastane ühiskond siis läänemaailmasse sobiv nagu seda taotleb WEF ja muu maailma juhtkond?

                    Et sinu jaoks on need valgetes kitlites head:

                    ja need kes vastu hakkavad, ehk rahvas, halb?

                    Uprising China! New Footage of Chinese police fleeing from workers at Zhengzhou iPhone factory Buddha Farms Go Fund Me: http://buddhafarming.com Na...



                    Kommentaar


                      Sa tööle ei taha minna?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xxD Vaata postitust

                        Eo mõnnar, kulla heterodest kaaskodanikke mitte tolereeriv ajakirjanik..
                        räägi natukene siis kuidas on hiina inimõiguste vastane ühiskond siis läänemaailmasse sobiv nagu seda taotleb WEF ja muu maailma juhtkond?

                        Et sinu jaoks on need valgetes kitlites head:

                        ja need kes vastu hakkavad, ehk rahvas, halb?

                        Uprising China! New Footage of Chinese police fleeing from workers at Zhengzhou iPhone factory Buddha Farms Go Fund Me: http://buddhafarming.com Na...


                        Mõnuagent ei ole ju siia mitu lehekülge postitanud või ma lihtsalt ei näe? Seega nagu kellega sa täpselt räägid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                          Mõnuagent ei ole ju siia mitu lehekülge postitanud või ma lihtsalt ei näe? Seega nagu kellega sa täpselt räägid?
                          Ma ei tea, see kutt tundub veits skiso olevat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            Ma ei tea, see kutt tundub veits skiso olevat.

                            Kommentaar


                              Tallinnas Punasel tänaval asuvas Mycar autopesulas ei saanud klient eesti keeles rääkides aega broneerida. Firma kodulehel pole samuti võimalik vene keelt oskamata aega broneerida. Keeleameti teatel võib olla tegemist mitme seaduspunkti rikkumisega.


                              Vs

                               

                              Kommentaar




                                See on ikka nii labane, kuidas need vennad vahele jäid Ausalt ma oleks Hillarilt oodanud paremat ja kavalamat käitumist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X