320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Pean kommenteerima enda ja kindralmajor Veiko-Vello Palmi viimaste päevade sõnavõtte, sest mulle on heidetud ette poliitikasse sekkumist. Sellised süüdistused on alusetud ja juhivad tähelepanu kõrvale põhiprobleemilt.

      Kommentaar


        Ma olen alati mõelnud, et kas see igas asjas vastandumine ja kõikide maha tegemine nagu päriselt toob ka populaarsust või nad lahmivad niisama? Inimeste usaldus Kaitseväe vastu on mingi 90% ringis (mälu järgi), EKRE valijaid on 20% ringis. Mis selle suurem mõte on? EKRE populaarus sellest suuremaks ei lähe ju?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

          Ma olen alati mõelnud, et kas see igas asjas vastandumine ja kõikide maha tegemine nagu päriselt toob ka populaarsust või nad lahmivad niisama? Inimeste usaldus Kaitseväe vastu on mingi 90% ringis (mälu järgi), EKRE valijaid on 20% ringis. Mis selle suurem mõte on? EKRE populaarus sellest suuremaks ei lähe ju?
          Ma juhuslikult sattusin kuulama kirillitsas eestit. Venelaste seas on ekre populaarsus tõusnud, keski oma langenud. Aga see Vmeste või asi on probleemiks. Daipoh mis loosungite, väidete või lubadustega enne valimisi välja tullakse, pigem valigu venelased ekret või keski kui vmestet. Ega nad meid venestama ikka ei hakka. Päris kreisi jah see vastandumine poliitikas, poliitikud saavad pärast koos õlli libistada ja naerda kuidas meedia rahvast mõjutab.

          Kommentaar


            seda "ekre on venelaste seas populaarne" juttu aeti ka enne viimaseid kohalikke valimisi. valimistulemustest nagu väga näha ei olnud. ida-virus ja lasnamäel valitakse lõpuks ikka našisid. ekre peksab palju segast, aga enamjaolt on see ikka teatud eesti sihtgrupile ja meedia provotseerimiseks mõeldud, et pildil olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              seda "ekre on venelaste seas populaarne" juttu aeti ka enne viimaseid kohalikke valimisi. valimistulemustest nagu väga näha ei olnud. ida-virus ja lasnamäel valitakse lõpuks ikka našisid. ekre peksab palju segast, aga enamjaolt on see ikka teatud eesti sihtgrupile ja meedia provotseerimiseks mõeldud, et pildil olla.
              Ida-Virumaal võeti punti ka tõeslised riigivastased. Ei saanud keegi head tulemust, kuigi EKRE on seal maakohtades popoulaarne.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Ma nüüd ei saa aru. On meil siis neid pommipildujaid või ei ole? Üks ütleb, et ei ole. Teine ütleb, sa oled loll ja meil on plaan ning arengukava. Ja miks on kaitseväe juhatajaks mingi kiilakas maa-oss kes pävapoliitilistel teemadel pideval ajalehtedes jaurab?
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Helme kirjutab, et kõik jalkafännid on perverdid ja Soccerneti foorumis eriti. Sina kirjutad vastu, et ei ole, siin on ainult mõned perverdid, muud normaalsed. Ja seepeale küsime, et miks sa, mingi maa-oss, päevapoliitilistel teemadel mölised?

                  Kommentaar


                    Mul on hea meel, et Herem vastab. Kohe selgem, mis värk on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Helme kirjutab, et kõik jalkafännid on perverdid ja Soccerneti foorumis eriti.
                      Vähemalt siis ta räägiks tõtt.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Ma nüüd ei saa aru. On meil siis neid pommipildujaid või ei ole? Üks ütleb, et ei ole. Teine ütleb, sa oled loll ja meil on plaan ning arengukava. Ja miks on kaitseväe juhatajaks mingi kiilakas maa-oss kes pävapoliitilistel teemadel pideval ajalehtedes jaurab?
                        Herem ei ütle, et Helme on loll, vaid et ta valetab. Loll olemine on teatud olukordades andestatav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Helme kirjutab, et kõik jalkafännid on perverdid ja Soccerneti foorumis eriti. Sina kirjutad vastu, et ei ole, siin on ainult mõned perverdid, muud normaalsed. Ja seepeale küsime, et miks sa, mingi maa-oss, päevapoliitilistel teemadel mölised?
                          Seltsimes Herem on bürokraat. Tema saab palka maksumaksjalt. Tema asi ei ole möliseda pävapoliitilistel teemadel ja veel eriti rahvaesindajaga norida. Ning erinevalt sinust on mul ajateenistus läbitud. Ja kaitseväes oli toona maa-osside konsentratsioon üsna suur. Enamasti nad lipnikust kaugemale ei jõudnud aga üks on kuidagi kaitseväe etteotsa sattunud.

                          Ja on siis meil need pommipildujad või ei ole?
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas boobek Vaata postitust

                            Seltsimes Herem on bürokraat. Tema saab palka maksumaksjalt. Tema asi ei ole möliseda pävapoliitilistel teemadel ja veel eriti rahvaesindajaga norida. Ning erinevalt sinust on mul ajateenistus läbitud. Ja kaitseväes oli toona maa-osside konsentratsioon üsna suur. Enamasti nad lipnikust kaugemale ei jõudnud aga üks on kuidagi kaitseväe etteotsa sattunud.

                            Ja on siis meil need pommipildujad või ei ole?
                            XDXDXDXDDXDXDXDXDDXDXDXDDXDXDDXDXDXDXDDX

                            Selliste mõttetute meestega nagu need seal ühes kindlas erakonnas on, tulebki väga resoluutselt käituda ja igale nende öeldule kohe korralik ja läbinähtav faktikontroll teha. Mitte ükski inimene, kes end selle erakonnaga seob, ei ole tõsiselt võetav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust

                              Seltsimes Herem on bürokraat. Tema saab palka maksumaksjalt. Tema asi ei ole möliseda pävapoliitilistel teemadel ja veel eriti rahvaesindajaga norida. Ning erinevalt sinust on mul ajateenistus läbitud. Ja kaitseväes oli toona maa-osside konsentratsioon üsna suur. Enamasti nad lipnikust kaugemale ei jõudnud aga üks on kuidagi kaitseväe etteotsa sattunud.

                              Ja on siis meil need pommipildujad või ei ole?
                              Ma ei tea, ma olen Heremi alluvuses teeninud, ei saa öelda, et ta mingi maakas või oss oleks. Sa oled?

                              Ja haubitsaid on kah Eestis piisavalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Mitte ükski inimene, kes end selle erakonnaga seob, ei ole tõsiselt võetav.
                                Leo Kunnas?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X