320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust

    Ei läinudki kaua, et Prigožin ka mängu tuua. Pikem perspektiiv ongi see, et miski sotside senises tegevuses ei anna põhjust neid venemeelsuses süüdistada. Üksikjuhtumeid, mida pahatahtliku eelhoiaku korral võiks sellisena tõlgendada leiaks ilmselt iga erakonna kohta. Probleem on siiski sinu juurdunud eelarvamustes, mille tõttu sotsid kitsamalt või siis vasakpoolne poliitika laiemalt seostuvad sulle automaatselt nõukaaja "sotsialismi" tagasi ihalemisega.
    usu või ära usu, aga mul on tuttavaid-sõpru sotside erakonnast, kellega olen pidanud sel teemal vaidlema. sotsid on aastaid ja aastaid püüdnud kuidagi siinsetele venelastele meeldima hakata. mõnel on see isegi õnnestunud. ka viimase valimiskampaania ajal tuli sealt leerist kummalisi avaldusi. pikk perspektiiv on see, et probleem jääbki püsima, kui ei kasutata aknaid, kus sellega saab tegeleda. vene maailm suudab kaua oodata.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust

      usu või ära usu, aga mul on tuttavaid-sõpru sotside erakonnast, kellega olen pidanud sel teemal vaidlema. sotsid on aastaid ja aastaid püüdnud kuidagi siinsetele venelastele meeldima hakata. mõnel on see isegi õnnestunud. ka viimase valimiskampaania ajal tuli sealt leerist kummalisi avaldusi. pikk perspektiiv on see, et probleem jääbki püsima, kui ei kasutata aknaid, kus sellega saab tegeleda. vene maailm suudab kaua oodata.
      Ausalt see on täielik uudis, pole kuskil märganud, et oleks Sotside "vene kaardi" mängimist tõsiselt esile tõstetud.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Ausalt see on täielik uudis, pole kuskil märganud, et oleks Sotside "vene kaardi" mängimist tõsiselt esile tõstetud.
        kogu tähelepanu oli ekrel?

        Hartman ja Läänemets ja Odinets ja teabkesveel.

        punased ei ole, aga punasümbolid väärivad kaitset.

        venitamine on taktika.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust

          kogu tähelepanu oli ekrel?

          Hartman ja Läänemets ja Odinets ja teabkesveel.

          venitamine on taktika.
          Hartmanni käitumine oli pigem oportunistlik oma piirkonna moosimine, mingit eriti "koledat" vene kaarti ma seal ei näinud, Läänemets pole just väga kogenud veel erakonna juhina ja osad tema seisukohad ja sõnuvõtud jäid rohkem silma kui naiivsed, mitte pahatahtlikud ega liialt "vene kaardi peal". Odinetsi osas ei oska kommenteerida, peast ei mäleta temast midagi - mitte kunagi, täielikult tundmatu suurus minu jaoks.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Hartmanni käitumine oli pigem oportunistlik oma piirkonna moosimine, mingit eriti "koledat" vene kaarti ma seal ei näinud, Läänemets pole just väga kogenud veel erakonna juhina ja osad tema seisukohad ja sõnuvõtud jäid rohkem silma kui naiivsed, mitte pahatahtlikud ega liialt "vene kaardi peal". Odinetsi osas ei oska kommenteerida, peast ei mäleta temast midagi - mitte kunagi, täielikult tundmatu suurus minu jaoks.
            tõepoolest, ega nad ise pruugi aru saadagi, et nad kasulikud on..

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust

              tõepoolest, ega nad ise pruugi aru saadagi, et nad kasulikud on..
              Oportunistlikult võid seda "kasulikkust" leida igast kandidaadist, kes kandideerib väga vene keelses ringkonnas. Mingit tõsist ohtu ma konkreetselt hetkel Sotsiaaldemokraatidest ei leia, valisin ise ka neid seekord, eelkõige kuna Triin Toomessaar kandideeris mu ringkonnas - kahju, et ta sisse ei saanud, kogu see kiusamisvaba kooli temaatika mida ta ajab, on väga austusväärne ja vajaks kindlasti tugevamat esindust.

              Kommentaar


                Jajah, vene kaart. Väga lõbus. Sama lõbus oli eile ETV-s vaadata kuu pealt kukkunud Seedrit, kes ei osanud oma valimistulemuse kohta muud postiivset öelda peale selle, et nad ainsa erakonnana ei saanud venekeelselt valijalt hääli. Selliste poliitikute töö tulemus ongi Stalnuhhin ja Peterson.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                  Oportunistlikult võid seda "kasulikkust" leida igast kandidaadist, kes kandideerib väga vene keelses ringkonnas. Mingit tõsist ohtu ma konkreetselt hetkel Sotsiaaldemokraatidest ei leia, valisin ise ka neid seekord, eelkõige kuna Triin Toomessaar kandideeris mu ringkonnas - kahju, et ta sisse ei saanud, kogu see kiusamisvaba kooli temaatika mida ta ajab, on väga austusväärne ja vajaks kindlasti tugevamat esindust.
                  Päris numps jaa! Minu eilse päeva suurim üllatus oli, et Natalie Mets on päriselus nõnna pisike. Ta piltidel näeb ikka jõulisem daam välja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust

                    tõepoolest, ega nad ise pruugi aru saadagi, et nad kasulikud on..
                    kümmekond aastat tagasi Vene erakonnaga Eestis ühinedes
                    vist sotsid nagu üritasid oma valijabaasi sinnasuunas arendada, aga pigem suri see tiib välja

                    Vene Erakonna Eestis juhid Stanislav Tšerepanov ja Gennadi Afanasjev on välja tulnud seisukohaga, et Nõukogude okupatsiooni teemale tuleks kehtestada moratoorium. Afanasjev läheb koguni nii kaugele, et okupatsioon on usu küsimus ja see ei ole õiguslikult tõestatud.

                    Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Sven Mikseri sõnul ei muuda võimalik Vene Erakonnaga Eestis (VEE) ühinemine sotse kuidagi radikaalsemaks - pigem on kahe erakonna suurem ühisosa sotsiaalpoliitikas.

                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Kui me juba maksame, siis mõtlesin, et vaatan Vasakpartei kodulehele. Kodulehe graafika ja jaotus on veits... nuh, ma pole kindel, et see on mobiilisõbralik ning viimane postitus, uuendus on tehtud vist mingi 15-st aastat tagasi. Kuid huvitavaid leide on seal siiski - näiteks saab ilusasti kiirlaenu pakkuja lehele. Samas on olemas info taara taaskasutusest ja kilekottide pagendamisest ning oma leht on ka naistele pühendatud.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Päris numps jaa! Minu eilse päeva suurim üllatus oli, et Natalie Mets on päriselus nõnna pisike. Ta piltidel näeb ikka jõulisem daam välja.
                        Ja valimispidude halb uudis on see, et Natalie Metsal on mingi pisike põkk mees

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Ja valimispidude halb uudis on see, et Natalie Metsal on mingi pisike põkk mees
                          Ma mõtlesin, et tuled ütled meile kui Ruuben Kaalep Eesti200 leidis See oli päris meeleolukas klipp eile.

                          Kommentaar


                            nuud on putsis. konservatiivid kusivad jumalalt andestust ja kusivad mida nad on kull teinud, et nad on seda karistus vaart, et liberaalid hakkavad igasuguseid toredaid seadusi nuud tegema - tuhanded hakkavad eesti poole randama, homod saavad abielluda, vihakone tuleb. varro ja jarvi nutavad, helmed lohutavad, seeder hakkab niisama chillima ja ratas laheb tagasi tantsutrenni ja boobek ei julge enam postitada midagigi foorumisse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              nuud on putsis. konservatiivid kusivad jumalalt andestust ja kusivad mida nad on kull teinud, et nad on seda karistus vaart, et liberaalid hakkavad igasuguseid toredaid seadusi nuud tegema - tuhanded hakkavad eesti poole randama, homod saavad abielluda, vihakone tuleb. varro ja jarvi nutavad, helmed lohutavad, seeder hakkab niisama chillima ja ratas laheb tagasi tantsutrenni ja boobek ei julge enam postitada midagigi foorumisse.
                              Ja Real Madrid võidab Champions League - the nature is healing

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                                Ma mõtlesin, et tuled ütled meile kui Ruuben Kaalep Eesti200 leidis See oli päris meeleolukas klipp eile.
                                Kell 3 öösel teise inimesena Eesti 200 peol Ruuben Kaalepit näha oli tõesti päris naljakas. Kahjuks ta ei olnud enam konditsioonis, et vastata, kuidas end sinna jõi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X