320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Ma usun, et neile, kes igapäev ennast Ukrainas toimuvas infovoos ei hoia, siis siit saab kontsentreeritud kujul 13 minutiga väga hea pildi ette — mis seisus ollakse, miks, mida oodata, milline on Eesti vaade jne. Soovitan, on kainestav.

    Kusti Salm ja Veiko-Vello Palm. Ülevaade esimesest Vene-Ukraina sõja aastast (Vikerraadio):
    https://services.err.ee/media/embed/...44b314d326cc1a
    Mis mõttes kainestav? Me oleme siiani vast kõige kainem rahvus olnud kogu selle sõja aja?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Mis mõttes kainestav? Me oleme siiani vast kõige kainem rahvus olnud kogu selle sõja aja?
      Suures pildis küll, aga no, võta kasvõi hetkel Delfi esimene pealkiri ning sarnaseid hurraasid näeb ikka üle päeva.

      NÄDALA SÕJARAPORT | Jaanika Merilo: „Varsti ei taha mitte Ukraina liituda NATOga, vaid NATO Ukrainaga.“ Mõlemad pooled ootavad suurpealetungi

      ​+ aeg-ajalt ikka küsitakse, et miks me nii palju toetame jne. Lisaks mulle meeldis ka see teiste kriiside võrdlus, kui suur pingutus siis tehti vs nüüd.

      Ka tanki teema jättis mulle mulje, et me päris kõik ikka ei taha endale aru anda, et sõda on päris ja meile lähedal ning seda veel pikalt. Tahaks ikka kuidagi nii elada, et sellele väga mõtlema ei peaks ja las keegi teine tegeleb.

      Kommentaar


        Algselt postitas Andres. Vaata postitust

        Suures pildis küll, aga no, võta kasvõi hetkel Delfi esimene pealkiri ning sarnaseid hurraasid näeb ikka üle päeva.

        NÄDALA SÕJARAPORT | Jaanika Merilo: „Varsti ei taha mitte Ukraina liituda NATOga, vaid NATO Ukrainaga.“ Mõlemad pooled ootavad suurpealetungi

        ​+ aeg-ajalt ikka küsitakse, et miks me nii palju toetame jne. Lisaks mulle meeldis ka see teiste kriiside võrdlus, kui suur pingutus siis tehti vs nüüd.

        Ka tanki teema jättis mulle mulje, et me päris kõik ikka ei taha endale aru anda, et sõda on päris ja meile lähedal ning seda veel pikalt. Tahaks ikka kuidagi nii elada, et sellele väga mõtlema ei peaks ja las keegi teine tegeleb.
        Neid hurrasid* on ju ka vaja. Sama palju on ka kainestavaid artikleid ja neid pidevaid raporteid ning pressikonverentse ju?

        Kommentaar


          Soovitan ka seda, Kusti Salm rääkis Välismäärajas, toorelt ja ausalt.
          Välismääraja on saade välispoliitikast huvitatud inimestele. Tunni vältel võtame arutelu keskmesse kuni kolm teemat.


          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Kommentaar


              1. aprillist tõuseb kõrgeimate riigiteenijate palk – kõige rohkem hakkavad teenima vabariigi president, riigikogu esimees, peaminister ja riigikohtu esimees, kelle palk tõuseb 7303 eurolt 8318 eurole.


              See on küll iga aastane kisa ilmselt aga kõrgete riigiteenistujate palgatõus on tänasel päeval täiesti häbiväärne ning need tulnuks ajutiselt külmutada. Kuigi riigieelarve jaoks oleks tegu olematu võiduga, loeks mõte ise. Galopeeriv inflatsioon, tõsine majanduslangus, röögatu eelarve puudujääk, sõda ja energiahindade poolt tühjaks varastatud rahakotid jätkavad rahva elujärje ja ettevõtjate sandistamist.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                https://www.delfi.ee/artikkel/120158...elmise-aastaga

                See on küll iga aastane kisa ilmselt aga kõrgete riigiteenistujate palgatõus on tänasel päeval täiesti häbiväärne ning need tulnuks ajutiselt külmutada. Kuigi riigieelarve jaoks oleks tegu olematu võiduga, loeks mõte ise. Galopeeriv inflatsioon, tõsine majanduslangus, röögatu eelarve puudujääk, sõda ja energiahindade poolt tühjaks varastatud rahakotid jätkavad rahva elujärje ja ettevõtjate sandistamist.
                Sa ikka seda tead, mis erasektori palgad viimase aastaga teinud on?

                Kommentaar


                  Sa ikka seda tead, mis erasektoris vastutus tähendab?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vaatan neid palganumbreid ja… ise küll minister olla sellise palga eest ei tahaks. Päris tugev missioonitunne peab ikka olema solgiämbriks olemiseks igapäevaste “aga erasektori vastutus” möla saatel.

                    See, et nendel ministritel, riigikogulastel jm puudub kompetents sama tasu teenimiseks mujalt, vot see on asja probleem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Sa ikka seda tead, mis erasektoris vastutus tähendab?
                      Mida siis erasektoris vastutus tähendab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust
                        Vaatan neid palganumbreid ja… ise küll minister olla sellise palga eest ei tahaks. Päris tugev missioonitunne peab ikka olema solgiämbriks olemiseks igapäevaste “aga erasektori vastutus” möla saatel.

                        See, et nendel ministritel, riigikogulastel jm puudub kompetents sama tasu teenimiseks mujalt, vot see on asja probleem.
                        A, tra, kultraministrina saaks tasuta teatris ja kinos käia. Samas peaks muidugi ka kuskil laulupeol igavlema, et see on veits kantoss. Aga kino nimel ma võiks täitsa veits olla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Järgmised USA valimised saavad coolid olema. Ma pakun et siis jäävad demmid selleks osapooleks kes tulemustega ei nöustu
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust

                            Mida siis erasektoris vastutus tähendab?
                            Et kui sa ennasttäis sitapea pole, siis sa hoolid, hoolitses selle eest, su juhitavad end hästi tunneksid, sest siis on nad efektiivsed ja sul on suurem tõenäosua kasumit teenida (s.h vaimsel tasandil).
                            Et kui sa näed, tead seda, et alluvatel on ja läheb raskemaks, siis enda palga tõstmine on demotiveeriv ja annab signaali, et ainult Mina olen tähtis.
                            Aga eks juhte ole erinevaid. Mõni võtab planeeritava kasumi firmast ette juba välja (sest nuh, nubrid seda ju paberil näitavad), teine aga teeb seda siis, kui midagi pihku jääb.

                            Nii nagu ka AM kirjutas, siis asi pole rahas endas... ja poliitika just peakski olema pigem misjoonitöö - tahe midagi teha, tasust hoolimata.
                            Et see vast pole kõige parem koht kasutamaks argumente stiils, et Afanasjevil ja Martal on uued suured seljakotid, et ma tahan ka.

                            Sel samal põhjusel, oma oskuste poolest pole poliitikutel erasektoris asja, sest seal on vaja tahet, et seatud eesmärgid saavutada, sest muidu saad kinga.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              A, tra, kultraministrina saaks tasuta teatris ja kinos käia. Samas peaks muidugi ka kuskil laulupeol igavlema, et see on veits kantoss. Aga kino nimel ma võiks täitsa veits olla.
                              Paul Keres ütles ka Ekspressis, et ta ei teeni suurt palka.

                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                              Et kui sa ennasttäis sitapea pole, siis sa hoolid, hoolitses selle eest, su juhitavad end hästi tunneksid, sest siis on nad efektiivsed ja sul on suurem tõenäosua kasumit teenida (s.h vaimsel tasandil).
                              Et kui sa näed, tead seda, et alluvatel on ja läheb raskemaks, siis enda palga tõstmine on demotiveeriv ja annab signaali, et ainult Mina olen tähtis.
                              Aga eks juhte ole erinevaid. Mõni võtab planeeritava kasumi firmast ette juba välja (sest nuh, nubrid seda ju paberil näitavad), teine aga teeb seda siis, kui midagi pihku jääb.

                              Nii nagu ka AM kirjutas, siis asi pole rahas endas... ja poliitika just peakski olema pigem misjoonitöö - tahe midagi teha, tasust hoolimata.
                              Et see vast pole kõige parem koht kasutamaks argumente stiils, et Afanasjevil ja Martal on uued suured seljakotid, et ma tahan ka.

                              Sel samal põhjusel, oma oskuste poolest pole poliitikutel erasektoris asja, sest seal on vaja tahet, et seatud eesmärgid saavutada, sest muidu saad kinga.
                              Ma ei lugenud siit ikkagi kuskilt välja, mis see vastutus siis on?​ Ideaalse maailma kirjelduseks käib küll muidugi.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                                Sa ikka seda tead, mis erasektori palgad viimase aastaga teinud on?
                                Kuulan huviga! Kui kõik on erakas tonn-kaks juurde vahepeal saanud, siis ehk on mul midagi tulevatel palgaläbirääkimistel kõrva taha panna
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X