320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Eilses ESi saates jah K. Kallas rääkis mingitest struktuursetest muudatustest, mis siis olevat nii keerulised, et sellele eetriaega polnud mõistlik jagada.
    Tekkis silme ette üldjuhul Aafrikaga seotud "kaupmees".

    Ses suhtes ma usun, et nad siiralt tahavadki midagi muuta (tra, kui lahe abstraksus), kuid siin on lõpuks kolm võimalikku varianti:
    1. Meile ei antud piisavalt aega, et enda planeeritut ellu viia.
    2. Mängu siseneb "ootamatu" külaline, mis plaani nurjab.
    3. Ühe protsessi lõpule viimiseks on oluline, et teine protsess saaks lõpetatud, kuid mingil ettenägematul põhjusel (või siis eelnevate tegemiste pärast) see jääb katki ja nurjab ülejäänu.
    4. Ok. Üks wild card ka - keegi teine, kolmas ja neljas on süüdi.
    Riigieelarves ei suudetud ikkagi raha ümber jagada pä'rast seda, kui avastati 1,4miljardine auk

    Kommentaar


      Hetkel käib tagurpidi Ämmapetsi skets
      Seal oli,et raha oli lihtsalt kadunud, nüüd on jälle täielikult kadunud see info, kust see puuduolev raha võtta plaanitakse. Soccernet on ka tolmu ja ämblikuvõrkude alla mattumas. Vanasti olid siin ikka insiderid ja teadmamehed vihjamas kui Eestis miskit põnevat toimis, nüüd on põrsas kotis diil ja lõuad pidada tunne...

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Hetkel käib tagurpidi Ämmapetsi skets
        Seal oli,et raha oli lihtsalt kadunud, nüüd on jälle täielikult kadunud see info, kust see puuduolev raha võtta plaanitakse. Soccernet on ka tolmu ja ämblikuvõrkude alla mattumas. Vanasti olid siin ikka insiderid ja teadmamehed vihjamas kui Eestis miskit põnevat toimis, nüüd on põrsas kotis diil ja lõuad pidada tunne...
        See oli ju kõigile teada, et meil on meeletu miinus uues eelarves - inimestele, kes vähegi Covidist alates on majandust jälginud, peaksid seda mõistma. Me maksame kohati siiani tagasi Covidi aegseid asju ja kõigele lisaks on juba uued kriisid peale tulnud mis neelavad aina rohkem ja rohkem tagavaradest.

        Kommentaar


          Eelarve on miinuses juba Kaltsu - Taavi valitsusajast. Hiinaviirus lihtsalt võimendas seda.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Imelik, kõigile oli teada, et raha ei ole, aga lubati kuni viimase hääletamise minutini õpetajatele 3000 palka, 4 realiseid teid, Eestile kodumaist Iron Dome'i jne. Ref lubas makse langetada päris kolossaalses mahus. Kas ma nägin seda kõike unes? Väga realistlik uni oli siis seekord

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              See oli ju kõigile teada, et meil on meeletu miinus uues eelarves - inimestele, kes vähegi Covidist alates on majandust jälginud, peaksid seda mõistma. Me maksame kohati siiani tagasi Covidi aegseid asju ja kõigele lisaks on juba uued kriisid peale tulnud mis neelavad aina rohkem ja rohkem tagavaradest.
              Kõigile oli/on teada, et koroona ja puutin on rohkem ettekäänded, kui põhjused.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Kõigile oli/on teada, et koroona ja puutin on rohkem ettekäänded, kui põhjused.
                No kas ikka on? Kui laialdaselt sa oled maailma makromajanduse arenguid viimasel kümnendil analüüsinud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                  See oli ju kõigile teada, et meil on meeletu miinus uues eelarves - inimestele, kes vähegi Covidist alates on majandust jälginud, peaksid seda mõistma. Me maksame kohati siiani tagasi Covidi aegseid asju ja kõigele lisaks on juba uued kriisid peale tulnud mis neelavad aina rohkem ja rohkem tagavaradest.
                  Jälle mingi isehariduslik twitchi stream? Mis eelarve puudujäägid seoses koroonaga sul on?


                  Kommentaar


                    Jyrx, sa viimasel reformikate "eelarve tasakaal on mu fetish" peol ei käinud v? Ilge andmine oli. Isegi ministrite palgad said peeru vahele
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      No kas ikka on? Kui laialdaselt sa oled maailma makromajanduse arenguid viimasel kümnendil analüüsinud?
                      Reformi valijad tõesti pole. Ja ei hakka ka. Ülejäänud normaalsed inimesed on juba 2008 -sandast öelnud, et kõik on pupus. Kõik praegune on lihtsalt 2008 kriisi jätk. Toona kustutati probleemi bensiiniga. Raha printer tegi brrrrrrrrrrrrrrrr... Ja nüüd on meil inflatsioon kontrolli alt väljas. Hiina sikutab vaikselt dollaril ka vaiba alt ära ja siis saabubki kokkukukkumine. Vähemalt pole meil plaanimajandust....oh wait!
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Jyrx, sa viimasel reformikate "eelarve tasakaal on mu fetish" peol ei käinud v? Ilge andmine oli. Isegi ministrite palgad said peeru vahele
                        Ma pole isegi Reformi valija juba mingi 2 tsüklit olnud, valisin Sotsiaaldemokraate?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          No kas ikka on? Kui laialdaselt sa oled maailma makromajanduse arenguid viimasel kümnendil analüüsinud?
                          Ma arvasin, et lahmime lihtsalt sobivaimaid narratiive.

                          Küll aga see ei tähenda, et katalüsaatorile tuleks omistada põhjuse oreool.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                            Ma arvasin, et lahmime lihtsalt sobivaimaid narratiive.

                            Küll aga see ei tähenda, et katalüsaatorile tuleks omistada põhjuse oreool.
                            Kahjuks on nii, et vihka nii palju kui sa Reformi vihata tahad, siis Keski ja Ekre ajastu ning Reformi ja Keski ajastul olid nende käed seotud ja riik elas üle oma võimete ja tuleviku arvelt. Tuli sõda ja kohe ei saanud rahandusega tegeleda. Nüüd on vaja teha raskeid otsuseid ja mingi konkreetne plaan paika panna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                              Kahjuks on nii, et vihka nii palju kui sa Reformi vihata tahad, siis Keski ja Ekre ajastu ning Reformi ja Keski ajastul olid nende käed seotud ja riik elas üle oma võimete ja tuleviku arvelt. Tuli sõda ja kohe ei saanud rahandusega tegeleda. Nüüd on vaja teha raskeid otsuseid ja mingi konkreetne plaan paika panna.
                              1 v-YZ79DGKXPOxcwvpXKBwg.jpg
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                                Kahjuks on nii, et vihka nii palju kui sa Reformi vihata tahad, siis Keski ja Ekre ajastu ning Reformi ja Keski ajastul olid nende käed seotud ja riik elas üle oma võimete ja tuleviku arvelt. Tuli sõda ja kohe ei saanud rahandusega tegeleda. Nüüd on vaja teha raskeid otsuseid ja mingi konkreetne plaan paika panna.
                                See on muidugi huvitav loogika, et Reformierakonna juhitud valitsustes ei saanud Reform midagi teha. Külmkapi-Taavi ja Ratase esimese valitsuse jätaks ma üldiselt kõrvale – nemad tegid küll defitsiidis riigieelarveid, aga võrreldes viimase kolme valitsusega oli see miinus pisku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X