320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulge, poliitikagurud. Üks loll küsimus. On meil euroopas olemas mingi riik, kus on naispresident ja naispeaminister korraga ametis? Või kui läheb hästi, siis Kallas ja Kaljulaid oleksid esimesed?

    Kommentaar


      Pole päris pressu, kuid ja tiba nagu britid veel on.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        Debatt oli korralik. Liigset räuskamist ja vahelekarjumist pole vaja, kuigi jah, veidi teravamaks oleks võinud ehk kohati minna. Samas oli see alles esimene saade ja mõned head kohad - nt Rõivas vs Kullerkupp EKREst - olid ka kenasti sees. Kõige tugevama mulje jättiski Rõivas. Täielik feil oli Roheliste esindaja, kuigi tema mõtted polnud ehk valed. Väljendusoskus ja lahtiseletamisvõimekus jättis aga tugevalt soovida.
        Teravust oligi puudu... See valimisdebatt oli nagu alkovaba õlle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kuulge, poliitikagurud. Üks loll küsimus. On meil euroopas olemas mingi riik, kus on naispresident ja naispeaminister korraga ametis? Või kui läheb hästi, siis Kallas ja Kaljulaid oleksid esimesed?
          EL riikide hulgas on naispresident peale Eesti üksnes Leedul. Nende peaminister on samuti mees. Seega jah, see oleks ainulaadne.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            EL riikide hulgas on naispresident peale Eesti üksnes Leedul. Nende peaminister on samuti mees. Seega jah, see oleks ainulaadne.
            Horvaatial peaks ka naine olema ju president. MM-i ajal küll oli.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Jah, minu paha. Peaminister peaks Horvaatias siiski mees olema.

              Kommentaar


                Kas Eestil on machoprobleem?

                Jah. See väljendub selles, et poliitikas on vaja saada võim, võistelda ja võita, aga mitte midagi ära teha. Valitseb jalgpallimentaliteet.


                Ehh?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  kes täna kolmeraudset vaatas?

                  Kristiina Šmigun, daamid (neid siin vist tegelt ei ole?) ja härrad... Kristiina Šmigun...

                  reformierakond, no miks te nahka teete? Hakka veel E200 valima protestihäälena (nagu LeeRomeno siin eelnevalt ennustas). Õnneks aga käis õhtul Marianne Mikko ukse taga ja ütles: "tegusad noored mehed peavad ikka naisterahvaid valima!" ja andis taskurätiku või mingi asja. miks ka mitte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    kes täna kolmeraudset vaatas?

                    Kristiina Šmigun, daamid (neid siin vist tegelt ei ole?) ja härrad... Kristiina Šmigun...

                    reformierakond, no miks te nahka teete? Hakka veel E200 valima protestihäälena (nagu LeeRomeno siin eelnevalt ennustas). Õnneks aga käis õhtul Marianne Mikko ukse taga ja ütles: "tegusad noored mehed peavad ikka naisterahvaid valima!" ja andis taskurätiku või mingi asja. miks ka mitte.
                    Päris piinlik jep. Aga noh vähemalt oli Helme-Oss show naljakas.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      ai Mikko on karm mutt - kunagi ühes ametiasutuses töötades nägin kuidas Proua Mikko tuli sekretäri juurde ja kui too küsis IDd, siis pahvatas et kuidas sekretär ei tea kes ta on see isiklik kogemus, aga tuttavatelt olen kuulnud samaväärset tagasisidet. äratõusnud sots, mis seal muud ikka, tihtipeale need kõige sallivamad on kõige hullemad mittesallijad (vt ka Helen Sildna ja tema meltdownid)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        ai Mikko on karm mutt - kunagi ühes ametiasutuses töötades nägin kuidas Proua Mikko tuli sekretäri juurde ja kui too küsis IDd, siis pahvatas et kuidas sekretär ei tea kes ta on see isiklik kogemus, aga tuttavatelt olen kuulnud samaväärset tagasisidet. äratõusnud sots, mis seal muud ikka, tihtipeale need kõige sallivamad on kõige hullemad mittesallijad (vt ka Helen Sildna ja tema meltdownid)
                        Heh, mul tuli “Riigimehed” ja sotsiaalse sidususe minister valvelauas esimesel tööpäeval sellega kohe meelde.

                        Kommentaar


                          Üllatavalt tsivilseeritud oli see Helme-Ossi battle isegi. Aga kolmeraudne on äge saade muidu, mulle Raua stiil meeldib.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Horvaatial peaks ka naine olema ju president. MM-i ajal küll oli.
                            Malta president on ka naisterahvas. Peaminister siiski mees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Üllatavalt tsivilseeritud oli see Helme-Ossi battle isegi. Aga kolmeraudne on äge saade muidu, mulle Raua stiil meeldib.
                              Sa vist oled sotstolerast.

                              Kommentaar


                                Vaatasin nii err-i, kui kolmeraudse debati järgi ning nendest kahest oli erri oma ikka kõvasti sisulisem. Ossinovski, Raua ja Helme räuskamine tundub mingil tasandil naljakas, aga teisalt ikka päris piinlik.

                                ERRi debati tervishoiuteemas on aga üllatavalt hästi näha ikka erakondade hoiakud - kõik nõus, et rahastamisreformi on vaja, aga nii EKRE (metadoon on maksjumaksja raha eest kaif) kui E200 (miks arstid teevad vereproovi nii haiglasse võtmisel ja 3h pärast uuesti) on oma teadmiste poolest tervishoiuteemast ikka nii kaugel, et jälle piinlik. Need pole ju mingid erivaated, vaid ikka konkreetne rumalus.

                                Lisaks, keegi oskab seletada mulle, mis püha lehm see riigikaitse on, et 0,5% SKP eest lisaks on vaja (vana)metalli kokku osta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X