320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust

    3) Mida oleks võinud teha minu meelest - kamin leida endale kohalik eestkõneleja, kes 24/7 valmis vastama kohalike küsimustele, hirmudele jms.
    Ma arvan, et see on siin kõige olulisem punkt. Isegi mingite tehaste/tuumajaamade/jumalteabmilleveel-mehed teevad seda üsna protsessi alguses.

    Kommentaar




      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Palun punktiliselt tegevusplaan, mis oleks tulnud teha teisti teavituse mõttes.
        Avalikkuse ette tuldi üheaegselt kahe erineva narratiiviga - kõhleva infoga (et me veel vaatame ja kaalume, saame kokku ning arutame jne) ja et tegelikult muud valikut pole (mäletan veel, kuidas uurimuse läbiviijad sellest ilusasti rääkisid).
        Selge oli ja on, et laiendus tuleb - ja selle pidanuks ka kohe välja ütlema. Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.

        See kahe narratiiviga žongleerimine tekitab ka veel täna ainult tolmu, mis mõistagi on poliitikutele meeltmööda, sest annab võimaluse teha igasuguseid asju.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Valimised olid, noh. Normaalse kommunikatsiooni asemel läks peale valimiskommunikatsioon.

          Kommentaar


            Justkui jah, kuid sellisel juhul on mulje, et valimised on igal jumala aastal.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              See majutusasutuste km'i tõus ongi jabur (eriti veel selgitus, et ühte valdkonda ei tohi eelistada, samas jättes mingitele tegelastele alles 5%-line km), kui aga Terevisioonis mingi noortelaagrite koordineerija jätab mulje justkui 40€ laagritasu tõuseb 22%, siis tahaks sellise jutu peale inimese põlveõndlat kõditada.
              Kõigepealt ikka võta sellest 40-st 9% maha ning siis lisa 22% ja saad hinnatõusuks umbes-täpselt 10%.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Avalikkuse ette tuldi üheaegselt kahe erineva narratiiviga - kõhleva infoga (et me veel vaatame ja kaalume, saame kokku ning arutame jne) ja et tegelikult muud valikut pole (mäletan veel, kuidas uurimuse läbiviijad sellest ilusasti rääkisid).
                Selge oli ja on, et laiendus tuleb - ja selle pidanuks ka kohe välja ütlema. Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.

                See kahe narratiiviga žongleerimine tekitab ka veel täna ainult tolmu, mis mõistagi on poliitikutele meeltmööda, sest annab võimaluse teha igasuguseid asju.
                Kui sa ütled, et teeme, siis tuleb ka öelda, mida ja kui palju. Kui sa seda ei tea, siis on tegu samasuguse kõhkleva infoga. Furoor võib olla ka kordades suurem, sest inimesed ei tea, kuidas see neid mõjutab, kas jäävad kodust ilma. Ma ei arva, et su plaan oleks praegust olukorda oluliselt muutnud.

                Plaanist on ka puudu, kes ütleb, kellel ütleb, kuna ja kuidas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                  Kui sa ütled, et teeme, siis tuleb ka öelda, mida ja kui palju. Kui sa seda ei tea, siis on tegu samasuguse kõhkleva infoga. Furoor võib olla ka kordades suurem, sest inimesed ei tea, kuidas see neid mõjutab, kas jäävad kodust ilma. Ma ei arva, et su plaan oleks praegust olukorda oluliselt muutnud.

                  Plaanist on ka puudu, kes ütleb, kellel ütleb, kuna ja kuidas.
                  Uurimuse läbiviijatel oli ilus kaart ja muu taustainfo kõik olemas. Siis võtadki selle aluseks ning sellest lähtuvalt töötad välja erinevad leevenduspaketid ja lähed nendega inimeste jutule - ja räägid konkreetselt asjast. Konkreetsust oli aga nõnnapalju, et HP läks kohalikega rääkima nii, et neid ei tahetud samasse ruumi.

                  Ja kui sa tahad, et ma hakkan detailselt lahenduskäiku lahti kirjutama, siis see on ikka kellegi teise töö.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                    Uurimuse läbiviijatel oli ilus kaart ja muu taustainfo kõik olemas. Siis võtadki selle aluseks ning sellest lähtuvalt töötad välja erinevad leevenduspaketid ja lähed nendega inimeste jutule - ja räägid konkreetselt asjast. Konkreetsust oli aga nõnnapalju, et HP läks kohalikega rääkima nii, et neid ei tahetud samasse ruumi.
                    Mhmh, aga sa ju saad aru, et juba enne seda kaarti olid jutud lahti. Sest ega selliseid jooni ei saa kabinetivaikuses sirkli ja malli abil, ilma koha peal uurimata, tirida. Võinoh, saab, aga siis pead pärast jälle ümber tegema ja siis on ikkagi kära lahti ja rahuolematus ajab üle ääre.

                    Leevenduspaketid on olemas, seaduse tasandil. Ka neist on räägitud. Aga ilma kellegi kodus käimata, on need nii kirvega, et mitte keegi pole pärast reaalsusega rahul.

                    Ehk, minu meelest sa kukud sinna konkreetsuse lõksu olulorras, kus konkreetsust ei ole ning sellega ringi vehkimine tekitaks veel suurema hulga pettunuid.

                    Lõppeks, ega siis need 23 joone sisse jääjat ei ole need, kes kõige kõvemat saagi siin käima tõmbavad. Kogu see teema on märksa laiem, kui kaart.

                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ja kui sa tahad, et ma hakkan detailselt lahenduskäiku lahti kirjutama, siis see on ikka kellegi teise töö.
                    Jah, tahan, kui sa eeldad, et teised inimesed on sinust nii palju lollimad ja sellistele asjadele ei mõtle ning käituvad sinu meelest lollisti ainult sellepärast, et nad on sinust lollimad.

                    Kommentaar


                      Esiteks, ma ei eelda, vaid nii ongi. Kui aga tõsiselt rääkida, siis antud teemasse on juba eos kodeeritud segasummasuvila - kuidas lahendada komplekset katsumuste jada?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Johanna-Maria lehtme on veel endiselt kuninganna staatuses või kuhu tasub viimases hädas rahad saata?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Johanna-Maria lehtme on veel endiselt kuninganna staatuses või kuhu tasub viimases hädas rahad saata?
                          Johanna Maria Lehtme on kõige ehedam südametu kelm ja ohtlik ja toxic eeskuju noortele tüdrukutele. Cancel sellisele.

                          Kommentaar


                            Ma poleks JML osas nõnna kriitiline. Esmalt vaja ikka arvestada, et väljalaske pool lihtsalt ongi sellinne... nagu varem öeldud... old habits die hard - ja seda osa nad valdavad väga hästi. Suurim n.ö tabavusprotsent on riiklikel abidel. Samas, ma pole kindel, et see nihverdamine kohe halb on.
                            Halb on pigem see, et venelased rahumeeli (ennekõike Euroopas) rahulikult reisivad. See isegi mitte pole halb, vaid ajuvaba.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Automaksu teemal... Uus valitsus ütleb selgelt välja, et automaks on üks ootus kust eelkõige tulumaksuküüru kaotamisega tekkinud auku lapitakse. Nüüd hakatakse rääkima mingist keskkonnamõjust autode puhul, mis tähendab et automaksust vabastataks elektriautod, mis selgelt jõukamate teema, vaesed ju ei suuda elektriautot osta. Ehk siis jällegi soovitakse ilusti elegantselt maksukoormust tõsta jõukamatelt vaesematele...
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Mis vahepeal muidu tegid kah?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X