320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle maksuküüru kaotamine võiks olla vajaduspõhine. Etnoh, inimesed teevad kovi avalduse ja siis sealne sotsiaaltöötaja menetleb, kas see on põhjendatud või mitte.

    Kommentaar


      Ikka läbi chtagpt.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Automaksu teemal... Uus valitsus ütleb selgelt välja, et automaks on üks ootus kust eelkõige tulumaksuküüru kaotamisega tekkinud auku lapitakse. Nüüd hakatakse rääkima mingist keskkonnamõjust autode puhul, mis tähendab et automaksust vabastataks elektriautod, mis selgelt jõukamate teema, vaesed ju ei suuda elektriautot osta. Ehk siis jällegi soovitakse ilusti elegantselt maksukoormust tõsta jõukamatelt vaesematele...
        aga mis teeme siis? Laseme rottidel tossutada? Või ostame rahva raha eest neile Teslad?

        Auto ei ole mingi inimõigus ja igaüks ei peagi seda saama endale lubada. Rott (nagu mina!) sõitku rohelise bussiga või elektri-Uberiga kui jala käia ei suuda. Ja mingi lüpsja Maali argument kadugu ka ajaga ära. Maal erakuna privaatselt elamine olgu tulevikus luksus ja neile kes suudavad selle kinni maksta.

        Kommentaar


          Sina oled siis nõus veel rohkem makse maksma, et maapensionärid kõik linna saaks kolida? Võibolla müüks siis üleliigse Eestimaa väljaspool Suur-Tallinat üldse maha vatnikutele, kui see nii suur luksus on meie vaesele väetile riigile hallata, nad hea meelega ostaks ja näitaks Kremli TVs. Saadud raha eest ostaks kõigile Teslad ja isikliku seksiroboti.

          Kommentaar


            Aroonjate küpsemiseni ongi veel aega.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Automaksu teemal... Uus valitsus ütleb selgelt välja, et automaks on üks ootus kust eelkõige tulumaksuküüru kaotamisega tekkinud auku lapitakse. Nüüd hakatakse rääkima mingist keskkonnamõjust autode puhul, mis tähendab et automaksust vabastataks elektriautod, mis selgelt jõukamate teema, vaesed ju ei suuda elektriautot osta. Ehk siis jällegi soovitakse ilusti elegantselt maksukoormust tõsta jõukamatelt vaesematele...
              Mis see kosher versioon su meelest oleks?
              Ma laksaks KW pealt seda maksu.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                aga mis teeme siis? Laseme rottidel tossutada? Või ostame rahva raha eest neile Teslad?
                Tesla on nii 2015. Porsche parem tänapäeval

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                  Mis see kosher versioon su meelest oleks?
                  Ma laksaks KW pealt seda maksu.
                  Kui saaks aru, mida tahetakse lahendada, siis saaks ju miskit ka arvata.

                  Hetkel visatakse erinevalt maitsestatud konte hambusse, kuid paistab, et peamine põhjus on lihtsalt see, et tekitati vajadus uue raha järele ja siis lihtsalt vaadati, et mida excel räägib.

                  Taaskord - tekitame segaduse ja siis vaatame, kuhu pilve suunata.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    toestisundinud lugu kodanikust x kes laks toointekale uhte tallinna peenesse hotelli adminiks aga kolbab ilusti siia, sest need hotellid on aastaid mugavustsoonis elanud oma 9 prossaga ja imegu ilusti uhte suurt musta riista, ei tunne kuskilt kaasa neile. taielik orjamentaliteet.

                    kodanik x - mis palgast voime raakida netos?
                    peen hotell - 900 eurot + tulemustasu
                    kodanik x - mis tulemustasuks teha tuleb?
                    peen hotell - oleneb hooajast, toad 90% taidetud voime raakida 150 eurost juurde palgale kindlalt.
                    kodanik x - selle palgaga ei ole voimalik eestis ara elada, eriti tallinnas. seda teate mina ja teie.
                    peen hotell - meie juures tootamine aitab kindlasti tulevikus karjaariredelil tousta, see on vaga suur boonus!
                    kodanik x - ei aitah, ma ei soovi seda tood. see pole inimvaarne ja millal te eesti tooandjad aru saate, et inimesed kaivad tool palgaparast, mitte, et tunda nagu ennast ori?

                    samal ajal raagib arto aas et palganumbri avaldamine enne toovestlust on halb reegel. see on ikka johkralt putsis.

                    Kommentaar


                      Samas see palganumbri avaldamine. Ütleme, et mul on koht vaba. Ma kohtun selle jaoks inimesega, kellel on varasem kogemus, oskused, allikad ja muu säärane. Kohtun ka inimesega, kes on noor ja lootustandev, aga kelle puhul on paar probleemkohta, mida saab selgeks katseajal. Sellisel juhul võib palk olla sisuliselt kahekordse erinevusega.

                      Kommentaar


                        Kas peab ütlema konkreetse numbri? Või vahemiku - a la, et burto 1500-4500 vahel, kuid mitte rohkem, kui 1200?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vahemikuga oleks see, et saab 6elda miinimum kuni nt 5K ja p6him6tteliselt ikkagi midagi selge pole heh
                          Palkade avaliku teemaga meie v2ikses ussiriigis ma aga poolt eriti pole, siin ei j6ua seda pealepassimist ja ohkimist 2ra kuulata/taluda p2rast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kas peab ütlema konkreetse numbri? Või vahemiku - a la, et burto 1500-4500 vahel, kuid mitte rohkem, kui 1200?
                            Need on kõige ajuvabamad töökuulutused üldse, kus palgavahemik on 600-5000€. See tähendab, et palk on 600€, aga kui sa 24h päevas tööd teed, ülemuse koera hoiad ja räigelt joppab, siis on 5000€ matemaatiliselt reaalne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                              Mis see kosher versioon su meelest oleks?
                              Ma laksaks KW pealt seda maksu.
                              Kui eesmärk oleks co2 vähendamine siis ainus aus värk oleks aktsiisi tõsta. Aga nagu Daz Booob juba ütles, tehakse hoopis meile seltsimees Peskovi meediakooli stiilis kommunikatsiooni, kus loobitakse hästi mitmes suunas mingeid seosetuid väiteid, lootuses et igaüks leiab ise omale sobiva pusletüki.

                              Kommentaar


                                Kui inimene kandideerib tööle, siis ta nagu võiks valdkonda tunda. S.h seda, kui palju ja mille eest makstakse (näiteks hotellinduses on madalad palgad, sest seal liigub palju cream'i). Lisaks osata määratleda enda väärtus turul (sinna valemisse ei kuulu inimese laenukohustused, kuidas ta end identifitseerib või mitut inimest ta ülal peab).

                                Seda kõike vist koolis ei õpetata? It's a must, ma ütleks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X