320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    Miks koalitsioon lihtsalt seda jama ei lõpeta ja neid asju kobarast lahti ei võta? Oleks aus nende muudatuse puhul, lisaks saaks tsirkus läbi ja midagi vast tehtud kah.
    See oleks äärmiselt ohtlik ja ettevaatamatu otsus. Mina oleks siin kohal veelgi resoluutsem kui koalitsioon hetkel on olnud, las jauravad nii kaua kui tahavad, mingil hetkel nad väsivad ja lõpetavad ära.

    Kommentaar


      ühed tahaks ise valitseda, teised tahaks isevalitseda. nii ei saa ju rallit sõita.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

        Umbes-täpselt 2a, jaa.

        Aga mis kobarast siin viimased postitajad räägivad? Maksud anti hommikul eraldi tükkidena parlamendile üle. Midagi muud pole sellesse kobarasse siduda plaanitudki. Et ses osas on justkui juba samm astutud.

        Probleem on pigem selles, et peretoetustes on küsimus vaid Isamaal ja nemad ei ole valmis mingi muu kompromissiga kui eelnõu tagasivõtmine. Miks valitsus seda tegema peaks? Ja mis EKRE siis homoabieluga teeks?
        A ma mäletasin mingit kobareelnõu juttu.

        Aga miks see ohtlik on? Miks ei võiks makse, peretoetusi ja homosi eraldi menetleda? Viimane on mõttetu küsimus nkn, eriti rahakoti seisukohalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas nimastain Vaata postitust

          A ma mäletasin mingit kobareelnõu juttu.

          Aga miks see ohtlik on? Miks ei võiks makse, peretoetusi ja homosi eraldi menetleda? Viimane on mõttetu küsimus nkn, eriti rahakoti seisukohalt.
          A menetletaksegi ju eraldi. Et mis sa nüüd küsida tahad?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

            A menetletaksegi ju eraldi. Et mis sa nüüd küsida tahad?
            juri ütles et see on ohtlik

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Ma nüüd veits tajun jälle, et ma ei pürgi su levelile. Demokraatias aga on ju üldiselt nii, et sõltuvalt sellest, kelle valija ise oled, on üldjuhul valitud ja mõningase pühapaiste valguses ka nende hetke partnerid alati "head" ning kõik teised on "pahad". Sellega korrelatsioonis on üldiselt ka vastava kontingendi teod ja otsused, sõltuvalt vaatepunktist, eranditult "head" või "pahad". Igal ajahetkel on seega võimul seltskond, kes osa rahva jaoks on head ja teevad head asja ning teiste jaoks on pahad ja teevad paha asja (sh valetavad, kasutavad ära positsiooni, varastavad jms).

              Ma saan aru, et sinu jaoks on võimul pahad, nad teevad pahasid asju ja nende pakutavad muutused on kah pahad. Ja sa võid ju arvata, et nüüd äkki on kõik teised ka aru saanud, kui pahad nad ikkagi on. Vastuse saad nelja aasta pärast.
              Eestis pole ühtegi erakonda, kelle poolt ma tahaksin hääletada, ega seltskonda, kelle "poolt" oleksin, et nad valitseks. Säästa mind sellest jamast.

              Millest ma hoolin, on inimeste/ühiskonna areng, mis ongi taandunud sinu kirjeldusele - meil on hea vs paha spiraal, mis on kurva lõpuga kõigile.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ma ka mõtlesin täna hommikul, et AI või kliimakatastroof võiks juba kiiremini selle pasa ühele poole saata. Kellelgi mingeid aerosoole on, mida tühjaks lasta? Või rehve, mida põletada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ka mõtlesin täna hommikul, et AI või kliimakatastroof võiks juba kiiremini selle pasa ühele poole saata. Kellelgi mingeid aerosoole on, mida tühjaks lasta? Või rehve, mida põletada?
                  Tee kiirelt paar pitsi. Võtab pinged maha
                  Teen tapeeti.

                  Kommentaar




                    Слава Україні!

                    Kommentaar


                      See Riigikogus toimuv on ikka nukker pask.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        See Riigikogus toimuv on ikka nukker pask.
                        ma ei saa emmigi aru naiteks mille ule nad seal uldse pasanteerivad, keegi erudeeritum voiks seletada talupojale.
                        talupoja loogika lahtub sellest, et voitjatel ongi igausugune legit oigus igasuguseid toredaid seadusi vastu votta, olgu nad siis uhiskonnas sitemad voi paremad. mida see tollmokk seeder veel pasundab seal?

                        ja teine asi millest emmigi aru ei saa on osa uhiskonnast, jube ullatanud on teatud uhiskond, et valmiseelnval ja valimispaeval aetakse iga sitta ja luulet kokku, et valijate haali saada. nuud peale valimisi hakkavad seeder, ratas ja helmed ajama hulgemola et oi oi milline paha tegu - valijatele on valetatud. nagu see oleks eriliselt ilge ullatus, et nad koik enne valimisi paska ajavad. naerma ajab

                        Kommentaar


                          Rahumeeli võiks Bud Spenceri sinna saali saata või mis iganes osapoolte sõnavõtule ning iga kord, kui sisust ei räägita, siis annab vastu kukalt.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Rahumeeli võiks Bud Spenceri sinna saali saata või mis iganes osapoolte sõnavõtule ning iga kord, kui sisust ei räägita, siis annab vastu kukalt.
                            No Bud on kahjuks surnud.

                            Kommentaar


                              Tundub et see valimistsükkel tundub olevat suhteliselt pöördeline Eesti poliitika ajaloos. Kui varasemalt on mitmepartei süsteem ikka suhteliselt hästi toiminud, valitsusi igasuguste koosseisudega olnud, siis praegu toimuv on pigem sarnane USAs ja UKs nähtule, kus on lihtsalt 2 põhimõtteliselt erinevat seltskonda, kes ei suuda millegis kokku leppida. Veider ka näha kuidas Kesk ja Isamaa üritasid enne valimisi EKREikkest kuidagi lahti saada, aga nüüd eristab neid põhimõtteliselt ainult see, et nad ei laamenda füüsiliselt kuskil riigikogus. Ma ausalt ei kujuta ette mis formaadis võiks järgmise 4 aasta jooksul toimida ükskõik mis muu kombinatsioon kui praegu võimulolev, mis oleks juba ajalooline asi üleüldiselt.

                              See jabur jutt et valimistel koalisatsioonierakonnad maksutõusudest ei rääkinud. Sotsid jah ei rääkinud, mis ei üllata, sest neid see ei koti, nii Eesti200 kui Reformierakonna programmis oli eelarve tasakaalu viimine eraldi välja toodud. Huvitav mismoodi seda ilma tulubaasi tõstmiseta teha. Kulude kokkuhoidmise poolega tegeletakse ju ka. Ehk 2/3 ja koalisatsioonilepe ongi asjade kompromiss.
                              Sama teema abieluvõrdusega, see oli nii sotsidel kui eesti200l programmis üpris olulisel kohal. Reformil polnud 2/3 ja loogiline suund, eriti arvestades, et reform on ennast juba 20 aastat reklaaminud kui liberaalset erakonda, niiet ei ole väga pauk luuavarrest valijate jaoks.
                              Põhimõtteliselt sama teema ka lastetoetustega, Eesti200l oli see lausa programmis sees selle muutmine, reformi vastumeelsus praeguse seaduse suhtes oli igale vähegi meediat jälgivale inimesele. Sotsid oma ettepanekutega on muidugi igasuguste toetuste suurendamise poolt, aga ka nemad tegelikult üritasid Isamaa ettepanekut kuidas iganes muuta. Niiet taaskord pole kellegile üllatav.

                              Opositsiooni töö ongi vaielda ja ennast nähtavaks teha, aga lihtsalt Riigikogu töö põhimõtteline lõpetamine, sest mingid tegelased said valimistel lüüa jaburate põhjustega, no siit saab ainult hullemaks minna, millest on tegelikult vägagi kahju.



                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                                See jabur jutt et valimistel koalisatsioonierakonnad maksutõusudest ei rääkinud. Sotsid jah ei rääkinud, mis ei üllata, sest neid see ei koti, nii Eesti200 kui Reformierakonna programmis oli eelarve tasakaalu viimine eraldi välja toodud.
                                Kas ma mäletan nüüd midagi valesti või sotsid olid ainus erakond, kes üldse mingi maksutõusu programmi sisse kirjutasid? Teised ütlesid, et üleüldse on kõik ok ja võtame laenu või siis, et kärbime.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X