320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mõnu ütle nüüd ausalt millal ajakirjanikud päriselt teadsid et perse on majas?
    Mingid esimesed sahinad hakkasid vist paar kuud enne valimisi. Üritasin postkastist esimest sellekohast kirjavahetust leida, kuid ei leidnud.

    Küll leidsin mingi pressiteate, mille Johanna on välja saatnud, aga siis apple'is kasutatavas tekstiformaadis. Saatsin seepeale talle kirja, et saatku see mõnes vaese inimese formaadis ka. Mõni tund hiljem vastaski. Juba siis oleks pidanud see kahtlane tunduma

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust

      Kusjuures E200 ei saa teda enam riigikogust välja puksida. Nad võivad ta parteist ja fraktsioonist välja visata, aga riigikogu liige on oma mandaadis vaba ja seega võib Lehtme rahulikult 4 aastat akna alla istuda. Ning E200 juhid muudkui vastata küsimustele, et miks nad sellise tegelase riigikogusse aitasid.
      Minu teada ei ole ta Eesti200 liige vaid kandideeris nimekirjas ja nüüd siis pole ka Riigikogus enam.

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust

        Isiklikult olen kogu selle keissi suhtes väga skeptiline, sest enamik teemast (k.a. mainitud artiklis toodu) tundub samm eemale astudes paraja vahuklopsimisena, mis rajaneb peamiselt kuulujuttudele ja üksikute lausete kokku põimimisele justkui mingiks kandvaks stoorilainiks Lehtme isiku kohta. Reaalne keiss on lõpuks vaid see, et mingil kahtlasel põhjusel viidi Ukrainas raha liikumine MTÜ asemel erafirmasse. Need põhjused ja raha liikumine Ukrainas edasi võiks olla mõlema proksi uurida. Meedia järjekordne kuklalask kellegi isiku pihta on pigem nõme, tbh. Ei oska kuidagi välistada, et Arrasel, Tšernovil jt on mingi muu skeem seal taustal.
        No tegelikult väga enam ei ole vahukloppimine. See võis tunduda nii ehk märtsis, aga tänaste artiklite varjus (jätame kõrvale selle Pealtnägija loo, kus ukrainlane võis kõike ainult enda mättaotdsast ja endale kasulikus suunas näidata) siis see asi ikka haiseb natukene liiga vängelt juba. Lehtme on ise antud asja suhtes juba valedega vahele jäänud ning normaalselt ja üheselt tõlgendavaid vastuseid andnud ei ole.
        Ta on kahtlemata väga tänuväärset tööd teinud Ukraina heaks, aga kahjuks tundub et kuskilt läks vanker kraavi ja päris puhas ta kõiges selles siiski pole.

        Kommentaar


          mu meelest lehtme ja aiku on taitsa sarnased, molemad on teinud kire ja siirusega taitsa siirast asja, selles ei kahtle keegi ma arvan. aga ka paris palju skeemitamist. et noh, ongi lollakas olukord koikidele.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Zuzu tuleb ju riigikokku aidata, jumal teab, mis see hull muidu korraldama hakkab
            good call

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

              Kuidas homoabielu legaliseerimine iivet kahandab?
              Suurendab samasoolliste seksuaalsuhteid ning seeläbi kooseluvormi, milles suur rõhk on hetkelisel naudingul (s.t järelkasv pole teemaks, mis vajab natukene suuremat pingutust kui Sõõrukal, Varrol jne vaja on). Heteroseksuaalsetes suhtes on ka mõistagi sama käitumine olemas, kuid seal siis selle vahega, et silmapilk, musi, üheksa kuud ja kolmekesi.

              Korra veel - valdaval enamusel inimestest on peas (peas toimuvat mõjutab ennekõike keskkond) kinni see, kellega nad seksivad. Üsna väikene hulk on neid inimesi, kellel seda valikut pole.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Suurendab samasoolliste seksuaalsuhteid ning seeläbi kooseluvormi, milles suur rõhk on hetkelisel naudingul (s.t järelkasv pole teemaks, mis vajab natukene suuremat pingutust kui Sõõrukal, Varrol jne vaja on). Heteroseksuaalsetes suhtes on ka mõistagi sama käitumine olemas, kuid seal siis selle vahega, et silmapilk, musi, üheksa kuud ja kolmekesi.

                Korra veel - valdaval enamusel inimestest on peas (peas toimuvat mõjutab ennekõike keskkond) kinni see, kellega nad seksivad. Üsna väikene hulk on neid inimesi, kellel seda valikut pole.
                Saada see tekst arvamus@postimees.ee. Saad tööle ka arvatavasti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Korra veel - valdaval enamusel inimestest on peas (peas toimuvat mõjutab ennekõike keskkond) kinni see, kellega nad seksivad. Üsna väikene hulk on neid inimesi, kellel seda valikut pole.
                  Oot, et homoabielu seadustamise järel hakkad homoks? Ma siis loodan, et minu heteroseksuaalne idenditeet on piisavalt tugev ja ei avasta end ühel hetkel sinuga voodist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                    Suurendab samasoolliste seksuaalsuhteid ning seeläbi kooseluvormi, milles suur rõhk on hetkelisel naudingul (s.t järelkasv pole teemaks, mis vajab natukene suuremat pingutust kui Sõõrukal, Varrol jne vaja on). Heteroseksuaalsetes suhtes on ka mõistagi sama käitumine olemas, kuid seal siis selle vahega, et silmapilk, musi, üheksa kuud ja kolmekesi.

                    Korra veel - valdaval enamusel inimestest on peas (peas toimuvat mõjutab ennekõike keskkond) kinni see, kellega nad seksivad. Üsna väikene hulk on neid inimesi, kellel seda valikut pole.
                    Appi mis asi see on, kas ma olen Objektiivi foorumisse sattunud? Kas sul on peapõrutus? On sul abi vaja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                      Suurendab samasoolliste seksuaalsuhteid ning seeläbi kooseluvormi, milles suur rõhk on hetkelisel naudingul.
                      Ma muidu sama üllatunud selle väite osas kui teised, aga küsiks hoopis teise nurga alt. Oletame, et nii on. Kas riigi roll peaks üldse olema kultuuri ja pärandi säilitamise nime all sekkuda inimeste eraellu eesmärgiga korraldada nende seksuaalsuhteid nii, et suureneks tõenäosus järglaste saamiseks?

                      Sest noh. Nii jõuame me päris kiiresti asjadeni alates abordi ja rasestumisvastaste vahendite keelustamisest kuni seksikolooniateni, kus käsu peale “toodad”. Kõik riigi ja rahva nimel, eksole.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Räägime ka siis järgmistest etappidest, et kuhu me sellega jõuame......näiteks et mönespool saad muuta legaalset sugu internetis ühe klikiga, ei pea kellegagi rääkimagi ega mingeid muid (füsioloogilisi) muudatusi tegema. Okei, piirang on ka, max kord aastas ja alates 18 a....aga kuidas seda bioloogia öpetajale selgitada?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          "Usume JML" polegi veel tehtud? Juri?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Kes olid need kaks inimest keda Arras oma sõnumiga Lehtmest informeeris?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Kes olid need kaks inimest keda Arras oma sõnumiga Lehtmest informeeris?
                                See ei ole hetkel eriti oluline.

                                Kogu see asi on jama ja loodetavasti saab prokuratuur asjas selgusele ja ehk ei ole asjad nii halvad kui hetkel tunduvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X