320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Millepärast sulle nüüd vähemused ette jäid?
    kus persest sa seda nuud hetkel valja lugesid. ara hakka jalle mingit kuradima ruutli arusaamatut konet ansipile ajama, nagu sul tavaliseks kombeks. samas ei saagi loota paremat arusaamist indiviidist, kelle jaoks homoabielu legaliseerimine nagunii suurendab samasooliste seksuaalsuhteid

    Kommentaar


      Vähemalt oskad sildistada. Tubli.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

        ara hakka jalle mingit kuradima ruutli arusaamatut konet ansipile ajama, nagu sul tavaliseks kombeks.
        Ma reeglina dešifreerin ära, aga seda ka austusest 10+k postituse vastu. Muidu üldisemalt mõtlen, et mees võiks korragi oma elus tulla lihtsurelike sekka.

        Kommentaar


          Endine justiitsminister Lea Danilson-Järg säutsus reedel Twitteris: „Homopropagandas olete ka tugevad, veerand noortest juba kuuluvad LGBT+ hulka. Ega kelleltki midagi ära ei võeta ja keegi ei hakka seepärast homoks on ka nüüd juba valena tõestatud – noortest on suur osa juba ära muudetud. Palju õnne! Revolutsioon töötab. Soovahetajaid lisandub.“ Säuts pani Twitteri kasutajad kihama.


          Eesti Twitter vs LDJ

          Kommentaar


            DJ Lea, ikka.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kert Kingo II

              Kommentaar


                J2rgmine idikas meie poliitikas lihtsalt, just another day kahjuks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mbappemessi

                  Tere, kas osaled ka homme algaval Baltic pridel
                  Või on siit tulijaid? Meil kaaslasega PSG rainbow särgid olemas )

                  Huvi korral saab infot:
                  Baltic Pride on Eesti, Läti ja Leedu LGBT+ kultuuri- ja solidaarsusfestival, mis seisab vaba ja hooliva ühiskonna eest.


                  NB! Lapsed on ka oodatud
                  Õige mõte!
                  Võiks panna isegi koondise särgid selga näitamaks et jalgpall ühendab ning multifunktsionaalsed kväärinimesed on igati OK osa ühiskonnast. Ma isiklikult lapsi ei võtaks sest kardan et homod võivad nad lapsendada.
                  Ganvix!

                  Kommentaar


                    küsi valitsuse käest. Need suruvad kiirkorras läbi su tellimuse.

                    Kommentaar


                      Kahhovka hüdroelektrijaam, mille tamm täna öösel õhku lasti, on Dnepri jõe hüdroelektrijaamade kaskaadi kuues ja viimane aste, mis asub viie kilomeetri kaugusel Nova Kahhovka linnast Hersoni oblastis.


                      Mineeriti küll juba eelmisel sügisel aga tundub, et otseselt ei oodanud hetkel küll keegi, et nad selle õhku lasevad. Ega enam uusi sõnu ei jätku kuidas seda olukorda kirjeldada. Kõik on juba öeldud ja kõik punased lipud on ammu juba saavutatud.

                      Kommentaar


                        Kahjuks ei saa tulla. Sõber palus, et aitaks tal septikut jõkke tühjendada ja õhtul pidime minema metsa rehve põletama

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mbappemessi

                          Nad vastavad alles 30 päeva jooksul
                          järgimisel aastal saab need selga panna, kas Sa ka ühineksid? Paneks mingi pundi kokku siit ja let's go kutid )
                          Sellel aastal oleme vist musiga kahekesi, kuidas kui kellegil on huvi siis me võime särke jagada-ilm pidi ilus olema, terve aeg ei kannatagi selles tumedas särgis olla.
                          Kas keegi siit tulemas siis? JüriM ja Varikonto? Cannuman vist mitte?

                          Laupäev 10.06 toimub paraad, mis üle pika aja jälle Eestis, mida rohkem meid seal on seda uhkem üritus ju tuleb ning ei tasu unustada, et kes ees see mees
                          Su huumor oli relevante kuskil 2005.
                          ​​​

                          Kommentaar


                            Vikerraadio mingis saates (Keskpäevatund ehk?) rääkisid ning kergelt arutlesid Jüristo Salk, Järelvalve Tarand ning Politoloog Mölder - teemat vast teate ikka, kuid tasub kuulata (üle pika aja ka üks saade, mida kuulates saab iseloomul lasta puhata).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Vikerraadio mingis saates (Keskpäevatund ehk?) rääkisid ning kergelt arutlesid Jüristo Salk, Järelvalve Tarand ning Politoloog Mölder - teemat vast teate ikka, kuid tasub kuulata (üle pika aja ka üks saade, mida kuulates saab iseloomul lasta puhata).
                              Keskpäevatund on parim-enne-oli-20a-tagasi meesta jauramine Kukus. Sa vast mõtled Uudis+?

                              e: Ei, Reporteritund.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X