320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Lääs võib vaid piinlikkust tunda, et selle komejandiga kaasa läks, et arvaski et midagi päriselt sündima hakkab (against Putjafüürer). Kajastust ja arvamusavaldusi oli 'meedia' täis.

      Kommentaar


        Üks kreisi teooria on see, et Wagneri eesmärk oli algusest peale Voronežist tuumapead kaasa haarata. Kas ka midagi kaasa võeti, hui znaesh. Igaljuhul pole ka võimatu, et tehakse Valgevene poolt Kiev Vol 2, seekord siis Prigožini plaaniga. Ühesõnaga, oleks parem kui see paks aknast alla kukuks või novitšokki saaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Lääs võib vaid piinlikkust tunda, et selle komejandiga kaasa läks, et arvaski et midagi päriselt sündima hakkab (against Putjafüürer). Kajastust ja arvamusavaldusi oli 'meedia' täis.
          See vist oli tüng tõesti, vaadati, kes ustavad on jne...Lennukeid on ju venelastel tohutult alles, millega see konvoi maha oleks võetud, kui vähegi tahtmist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Lääs võib vaid piinlikkust tunda, et selle komejandiga kaasa läks, et arvaski et midagi päriselt sündima hakkab (against Putjafüürer). Kajastust ja arvamusavaldusi oli 'meedia' täis.
            OMG meedia kajastas aktuaalseid sündmused, valusad luuserid ikka ja kui nad ei oleks kajastanud siis sa vinguks, et tra peavoolumeedia on ikka täiesti mõttetu, vabsee ei tea mis maailmas toimub.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Einojah, vb olin liiga karm tõesti, aga alles eile laulis juba W grupiliider et mingit tegelikku ründeplaani polnudki + tegelik sinna liikumine toimumispäeval oli mehitatult pea olematu arv. Putja ütles eile, et sõduritega endaga on kõik timm tema näol ehk Lääne lootus sellest, et miski päriselt Putja vastu hakkab oli wet dream. Ei no vabandust, aga mulle nii mõnegi lääneka sõnavõtt nii paistis.
              Bandiitite ja pättide maffiamaailmas lihtsalt kaubeldi endale lihtsalt sobivad tingimused ja that's it. A igati tore kui terroristid omavahel (avalikult) sõimlevad, Ukrainlastel tuleb oma asja edasi teha ja teevadki. Kuuldavasti aina edukamalt, mis on hea.

              Kommentaar


                Venemaa äge riik. Kannad sõjavastast plakatit - vangi mitmeks aastaks. Korraldad oma eraarmeega roadtripi - saad kõik andeks ja keegi ei köhi ka selle peale.
                Perses koht. Võks mingi suure rahvuspargi kogu sellest 17+mil km2 teha.

                Kommentaar


                  Plakat on siiski planeeritud, sihipärane tegutsemine. Laamendamine, ähvardamine on siiski kõigest enese väljendamine.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui riik suudab eelarvet vähendada ca 0,03%, siis võiks ehk vähe detailsemalt seda selgitada.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kui riik suudab eelarvet vähendada ca 0,03%, siis võiks ehk vähe detailsemalt seda selgitada.
                      Mõned nädalad tagasi sai see kirjutatud: https://www.ohtuleht.ee/1087038/anal...suralli-jatkub

                      Juba toona oli selge, et ei tule mingit kärbet. Ja, noh, üks alternatiivne teooria ka, mis võimaldaks kohe makse mitte tõsta, aga nagu öeldakse, on selle toimimine pigem usu küsimus:

                      Ajal, mil peamiselt räägitakse riigieelarve kehvast seisust ning puudujäägi kärpimisest, eksisteerib ka hoopis teise vaatega koolkond. Nende arvates ei peaks valitsejad ühtegi sammu tasakaalu poole tegema. Veelgi enam: tegelikult võiks oluliselt enamgi laenu võtta.

                      Eile kirjutas Õhtuleht ärimeeste ideedest, kuidas Eesti peaks riigina muudkui laenu võtma, et meie õuele tuleks rohkem rõõmu ja muud toredat. Rahandusministeerium ei jõudnud kolme päeva jooksul vastata, kuid pärast loo ilmumist vastus ikka laekus. Vastuse vormistas rahandusministeeriumi fiskaalpoliitika osakonna juhataja Raoul Lättemäe.

                      Kommentaar


                        Maksude rakendamine, tõstmine, laenamine jne on okei - sinna kõrvale on vaja lihtsalt strateegiline plaan panna.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Tere,

                          Vahepeal magasin Venemaa rünnaku Iraaki maha, kas keegi ajakirjanduses targem oskaks seletada, et miks ei räägita vene-iraagi sõjast?

                          Appi, ma nii segaduses :/
                          Kas keegi oskab selgitada ullikesele mis toimub?
                          ​​​

                          Kommentaar


                            Biden tegi sõnavääratuse ja pidas silmas venemaa rünnakut Ukrainale.

                            Kommentaar


                              Kas see uuriva ajakirjanduse kreembrülee Bellingcat leidis juba Ukrainast natse vöi on asi alles uurimisel
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Biden tegi sõnavääratuse ja pidas silmas venemaa rünnakut Ukrainale.
                                Tere,
                                ​​​​​​Tänan selgituse eest.. natukene uurisin suures hirmus selle kohta ja leidsin et see pole isegi esimene sõnavääratus tema poolt, ta varem ka Ukrainat ja iraaki segamini ajanud.
                                Kuidas selline video võib seal ka olla??

                                Ja Issand appi, mis Prantsusmaal toimub? Sõbrannad on pilte ja videosid saatnud, nad ei julge enam üldse välja minna, kardavad et vägistatakse ära :/ ja kogukonna liikmed samamoodi kardavad Urmas saada.. inimesed tulirelvadega tänavatel ja oht on suur. Massiimmigratsioon ju pidi Euroopale head tegema, mitte vägivalda suurendama.
                                selline telegrami link saadeti ka veel:
                                Actualités en temps réel ‼️ Relaisinformation ⁉️

                                Huvitaval kombel ei leia Eesti meediast väga infot selle kohta, JuriM, Mõnuagent007, LaRaBla, kas seda ka teie ettevótetes kajastatakse?

                                ​​​​​Oeh ma ei või nii kardan, peab või USAsse tagasi kolima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X