320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks uurida, sul ju kõik nkn selge.

    Kommentaar


      "Ida-Harju politseijaoskonna menetlustalituse juht Inna Toater ütles, et seaduses ei ole välja toodud konkreetset keelatud sümbolite loetelu. „Oluline on ka kontekst kus, kuidas ja mis eesmärgil seda lippu kasutati. Need täpsemad asjaolud selgitamegi välja alustatud menetluse käigus,“ sõnas ta."

      Huvitav, kas Jaak Valge senised vaatenurgad ja ajaloolase perspektiiv ka "kontekstis olulised" on?

      Enda poolt selline väike viiekas performance peale. Vähemalt üks vend poliitikas, kes oskab seda natukenegi rafineeritult teha. Mitte "öäöäöäöäöäöää kas eesti peaks kuuluma venemaa koosseisu" vm.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust
        "Ida-Harju politseijaoskonna menetlustalituse juht Inna Toater ütles, et seaduses ei ole välja toodud konkreetset keelatud sümbolite loetelu. „Oluline on ka kontekst kus, kuidas ja mis eesmärgil seda lippu kasutati. Need täpsemad asjaolud selgitamegi välja alustatud menetluse käigus,“ sõnas ta."

        Huvitav, kas Jaak Valge senised vaatenurgad ja ajaloolase perspektiiv ka "kontekstis olulised" on?

        Enda poolt selline väike viiekas performance peale. Vähemalt üks vend poliitikas, kes oskab seda natukenegi rafineeritult teha. Mitte "öäöäöäöäöäöää kas eesti peaks kuuluma venemaa koosseisu" vm.
        jaak valge ongi natukene totu. mitte halb totu. aga totu. noh, selline.. kahtlane tuup.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

          jaak valge ongi natukene totu. mitte halb totu. aga totu. noh, selline.. kahtlane tuup.
          Muidu Valge räägib ajaloost tõesti kõike rääkida aga selline lipu värk tõmbab kuuli kokku igas mõttes, IQ jookseb kokku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

            jaak valge ongi natukene totu. mitte halb totu. aga totu. noh, selline.. kahtlane tuup.
            Ta tegelt omas asjas (see, millega ta terve elu on tegutsenud) on täitsa pädev. Samas jah, ma ei ole päris kindel, et poliitikas see avaldub. Aga eks meil on ka MarjeA ja LuisaR friigikogus häältepüüdjana "ühist asja" ajanud.

            Kommentaar


              Kontekstist oleneb tõesti palju -
              kui punalipu heiskaja on EKRE nimekirjas, on teemat lihtne põhja lasta,
              kuigi Smuuli bareljeefi teema algataja oli pigem Niiles

              Samal ajal Soomes: meilgi võrdõiguslikkuse raames vahepeal teemaks tõusnud unisex-vetsud,
              mida K. Paris ajakirjanikuna ennastunustavalt promos, hakkavad populaarsust kaotama, sest ei paku naistele piisavalt privaatsust ja turvalisust
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                veits liiale ei lähe juba?

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ajaküsimus ainult, millal selline asi meil käiku läheb, vaktsiinipassi või midagi pole ja ringi liigud saad trahvi. Kas Hiinas mitte ei olnud nii, et valesti midagi teed tänaval ja kaamera fikseerib, näiteks lähed üle punase tule, saad miinuspunkte ja pärast kui punkte on kogunenud, siis jamad kaelas. See uus auto kiiruskaamera, mis vahemaa kiirust hakkab mõõtma kahe kiiruskaamera vahel ja trahvima tuvastab ka numbri järgi. Sellised trahvimised siis hakkavad igapäevaselt tulema, kui nägu ei meeldi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Pff, vähemalt pole ekre.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Oot-oot. Hoidkem hobuseid. Selle teemapüstituse taust on ju, et EL on üldse esimese olulisema riigi/ühendusena maailmas panemas AI-le seadusega päitseid pähe ja hetkel laual olevas versioonis on igasugune valimatu näotuvastuse kasutamine (sh võimuorganite poolt) liigitatud täielikult keelustatud AI lahenduste alla. Debatt käib selle üle, et osa tahaks sellistele lahendustele ikkagi ukse lahti jätta ja selle liigitada hoopis nö kõrge riski kategooriasse, kus koodi auditeeritakse ja kasutamiseks peab saama eelneva heakskiidu. Mingist Hiinast rääkida ja muidu ohkida on veits veider, mujal võib lihtsalt AI-ga teie eraeludes ilma igasuguse debatita surkida.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Oot-oot. Hoidkem hobuseid. Selle teemapüstituse taust on ju, et EL on üldse esimese olulisema riigi/ühendusena maailmas panemas AI-le seadusega päitseid pähe ja hetkel laual olevas versioonis on igasugune valimatu näotuvastuse kasutamine (sh võimuorganite poolt) liigitatud täielikult keelustatud AI lahenduste alla. Debatt käib selle üle, et osa tahaks sellistele lahendustele ikkagi ukse lahti jätta ja selle liigitada hoopis nö kõrge riski kategooriasse, kus koodi auditeeritakse ja kasutamiseks peab saama eelneva heakskiidu. Mingist Hiinast rääkida ja muidu ohkida on veits veider, mujal võib lihtsalt AI-ga teie eraeludes ilma igasuguse debatita surkida.
                        eheh. Eks Ungari on hea näide sellest, kuidas igasugustele normidele ja ettekirjutustele laia kaarega pähe lastakse. EHk siin peaks nagu mõtlema sammu kaks ette - et kas me tahame, et tulevikus kui võimule saab erakond, kes tahab (ungari stiilis) võimu täielikult enda kätte koondada saaks sellise tööriista omale. Ma väga ei taha.
                        Ansipi jutt ühes ja samas lauses sellest, kuidas see on okei asi ja ameerikas on google ja meta, on ka muidugi next level shit.

                        Kommentaar


                          Jep, üldiselt nõus sinuga. Kui mult küsitakse, kas ma tahaksin, et potentsiaalselt ebademokraatlikes riikides saaks võimul olevad jõud vabalt nt oma oponentide liikumisi trackida, et neid represseerida, siis kindel ei.

                          Häda on ehk selles, et pinna pealt riisudes ei pruugi see teema hea lahenduseni jõuda. Kui mult küsitakse, kas ma tahaksin, et kadunud lapsed leitaks elusana üles või kriminaalid saadaks kätte, siis siin on kindel jaa. Küsimus on, kas neid kahte soovi saaks ühildada. Mul endal ei oleks näiteks midagi selle vastu, kui näotuvastustehnoloogia taustal jookseks, aga alusandmete kasutamine muul otstarbel kui laste otsimiseks ja kriminaalide tabamiseks on välistatud. Teoorias ju täiesti võimalik. Saaks kasutada privaatsust säilitavad tehnoloogiaid, kus alusandmeid saaks töötleda ainult masin, mitte inimene. Saaks luua mingid organid, mis teostavad päringute üle järelevalvet jms. Küsimus on, kui palju minu privaatsuse garanteerimine sel viisil maksma läheks ja kas mina seda süsteemi usaldaksin.

                          Ehk siis. Minu arust on debatt selle üle, kas lõplikult keelata või kuidagi kontrollida igati tervitatav, aga see peaks kindlasti minema sügavale kui “privaatsuse riivamine blablabla” vs “apple, google, meta blablala” vs “aga lapsed? blablabla”.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Hinnas pole kunagi küsimus. Küsimus on inimese loomuses. Kui me välistelt üritame seda justkui parendada, siis tegelikuses keerame ta veelgi rohkem pekki, sest ei tegele juurpõhjuse (haritusega).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Maailmas, kus kood on seadus, ei pea õnneks enam sellise filosofeerimise ja inimloomuse õrnuse pärast muret tundmise peale energiat raiskama.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X