320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda on algusest peale igaltpool välja tilkunud kui vähe USA või Euroopa oli valmis selleks, et tegelikult lüüakse kogu see esmane Venemaa pealetung kohe kiiresti minema ja olukord võib lükkuda väga pikaks ja kõigile kurnavaks - selleks pole erilist luureraportit isegi vaja. Küll aga ma ei nõustu, et hetkel kirjeldatud artikli alusel on kuskil mingid tumedad kokkulepped juba sõlmitud mis ka tegelikult vettpeaks. Kogu see olukord on olnud lihtsalt liiga volatiilne selleks, et isegi CIA tasemel midagi ära korraldada.

    Mis omakorda toob meid sellesse Lääne* maailma nõrkusesse, et selles segaduses pole siiani suudetud olla piisavalt kiired ja konkreetsed. Koguaeg on selline tunne, et loodetakse, et ühel hommikul Zelenski ja Putin embavad sõbralikult Kiievi tänavatel ja lepivad ära, ningi Venemee otsustab ise kõigi asjade eest tasuda ning asub oma patte kahetsema.

    Kommentaar


      Ei saa aru miks Sirp sellist konspiratiivset paska jagab. Sellel, et USA ei soovi, et Ukraina Venemaa linnu otse pommitaks on palju asjakohasemaid põhjendusi kui see, et kamp Darth Vadereid kuskil pimedas toas omavahel asju kokku leppivad. Näiteks kasvõi see, et kui Ukraina on kogu muule maailma (Aafrika, L-Ameerika, Aasia) rääkinud, et nende peamine eesmärk on vabastada Vene poolt okupeeritud territooriumid, siis kuidas põhjendada laiaulatuslikke rünnakuid Venemaa territooriumi vastu. Sõjateaduslikult oleks see loogiline, aga samal ajal käib ka infosõda. Lisaks aitaks Venemaa territooriumi pommitamine Putinil lihtsamalt oma rahvast mobiliseerida.

      See, kas ma ise seda lähenemist pooldan või ei poolda ei puutu asjasse, aga närvi ajab see kui hakatakse lahmima stiilis "kõik on juba tagatubades otsustatud." Sellest järgmine samm on mõtteviis "Ukrainat pole mõtet toetada, sest kõik on juba otsustatud." Ühesõnaga putinistlik jura.

      Kommentaar


        Ma arvan, et see tiblastani mitte pommitamine ka kodumaal asja söödavamaks tegemise huvides. Et ka USA publikum ei kannataks tiblade surnud beebisid, naisi ja lapsi.

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Jah, eks me ole selles ise ühiskonnana tiba süüdi kah, et selline seis on. Neid "kilomeeter poodi ja poeukse ette partsti" mentaliteediga inimesi ongi kohutavalt palju ja nende sügavaks veendumuseks ongi, et jala käivad ainult vaesed ja rattaga sõidavad vaid peded. Minul, linnastunud maamehena on auto eelkõige just maal käimiseks(suhe julgelt 80/20 maantee kasuks) ja olen teadlikult teinud valikud nii, et masinat puht mugavuseks ei tarvita. Väike maks mind ei tapa aga arvestades kuidas meie riigijuhtidel arunatukesega on siis pigem kardan, et see värk keeratakse ikkagi korralikult perse, sest lööma hakatakse kõiki ühe malakaga. Siim Kallase oma 1000 eurose automaksuga muidugi tahaks korra peadpidi mõnda sügavamasse sopaloiku suruda.
          "Väike maks mind ei tapa" on seesama hoiak, mida sa esimeses kahes lauses kirjeldad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kommentaar


              Vaadake kutid, et siin keegi kapist välja ei tule, seda karmat poleks vaja, et Eesti põrgusse läheb.


              Rootsi jalgpallinaiskond valmistas eile MM-il suurüllatuse, alistades veerandfinaalis valitseva meistri USA. Kohtumise järel jagas koondise suunas teravat kriitikat Ameerika Ühendriikide endine president Donald Trump.

              Kommentaar


                Mulle ka vahest alkohol meeldib, aga ma ei ole vist oma kõige raskemal hommikul olnud sellise näoga nagu Toomas Sildam kaks kuud kainelt olles a la.

                Et kui THI-l lõppes see mällaris peaga postitamine ja kõnede tegemine avalikus positsioonis ära, siis ta vana kamraad Sildam äkki jätkas vana maneeri? Keeldun uskumast, et vähegi okeide elukommetega inimene sellise silmavaatega on nagu Sildam.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic Vaata postitust
                    Mulle ka vahest alkohol meeldib, aga ma ei ole vist oma kõige raskemal hommikul olnud sellise näoga nagu Toomas Sildam kaks kuud kainelt olles a la.

                    Et kui THI-l lõppes see mällaris peaga postitamine ja kõnede tegemine avalikus positsioonis ära, siis ta vana kamraad Sildam äkki jätkas vana maneeri? Keeldun uskumast, et vähegi okeide elukommetega inimene sellise silmavaatega on nagu Sildam.
                    Tasapisi utreeritult lähenedes on teema juba seal maal, et kantsler Sildamiga polegi rääkinud. Huvitav, mis juhtkirjaga siis ÕL lagedale tuleb.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                      Tasapisi utreeritult lähenedes on teema juba seal maal, et kantsler Sildamiga polegi rääkinud. Huvitav, mis juhtkirjaga siis ÕL lagedale tuleb.
                      Kuidas on see teema seal maal? Saab keegi aru?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        See teema on Võrklaeva ja Kaja aretis presidendile näkku panna ei midagi muud. Mingi tähenärimine nüüd käib, riigiametitest on alati räägitud omavahel muredest ja asjadest, it ärikast rääkis ka kuskil uudises hästi, et nii on asjad koguaeg käinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust

                          Kuidas on see teema seal maal? Saab keegi aru?
                          Ja nõnna lihtsalt ummuksisse joostaksegi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            kehakeeleekspertidel on siit nii mõndagi välja lugeda ilmselt:

                            Kuna presidendi sisenõunik Toomas Sildam on rahandusministri poole pöördunud mitmeti mõistetava sõnumiga, millest võib välja lugeda soovi siduda seaduste väljakuulutamine ja presidendi kantselei lisarahastus, ei saa sel aastal kantselei lisarahastuse taotlust rahuldada, ütles riigikogu erikomisjoni istungil rahandusminister Mart Võrklaev.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                              Tasapisi utreeritult lähenedes on teema juba seal maal, et kantsler Sildamiga polegi rääkinud. Huvitav, mis juhtkirjaga siis ÕL lagedale tuleb.
                              Pmst nii ongi läinud - "kaheti mõistevad väljendid", "tunded", "minu jaoks polnud see naljaks". Ehk plära.
                              Samas päev pole veel läbi ja küll need kindlad tõendid ka päevavalgele tulevad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Võrklaev lihtsalt jonnib midagi ja tahab tähtis olla. Pakun, et eluaeg on omavahel nii suheldud, nõunikud jne ammu ametis, räägivad nagu tuttavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X