320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    See teine variant, aga mis see ajakirjanike arvamus loeb? Sellise portsu otsa sattumiseks peab ikka puhta opakas olema. Sa rajad kogu oma viimaste aastate edu jõulisele Putini-vastasele sõnumile ja Ukraina toetumisele ning siis selgub selline fakt... Kusjuures tavaliselt saaks siin mängida argumendile, et mehe äri, ei tea midagi, sel teemal kodus ei räägi ja uurige temalt. Aga Kallas andis emafirmale laenu. Täielik idiootsus.
    Proovime teha mõtteharjutuse kui palju me ise enda elukaaslase äridest või tööst teame. Ma isiklikult ei teagi kus mu naise kontor täpselt on ja mis klientidega ta äritseb. Jah, peaminister, moraalimajakas n shit, kuid siiski lahmida ka ei maksa.

    Kommentaar


      Tavaliselt antaksegi laenu heas usus.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla
        See teine variant, aga mis see ajakirjanike arvamus loeb? Sellise portsu otsa sattumiseks peab ikka puhta opakas olema. Sa rajad kogu oma viimaste aastate edu jõulisele Putini-vastasele sõnumile ja Ukraina toetumisele ning siis selgub selline fakt... Kusjuures tavaliselt saaks siin mängida argumendile, et mehe äri, ei tea midagi, sel teemal kodus ei räägi ja uurige temalt. Aga Kallas andis emafirmale laenu. Täielik idiootsus.
        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Proovime teha mõtteharjutuse kui palju me ise enda elukaaslase äridest või tööst teame. Ma isiklikult ei teagi kus mu naise kontor täpselt on ja mis klientidega ta äritseb. Jah, peaminister, moraalimajakas n shit, kuid siiski lahmida ka ei maksa.
        Küsimus pole ju selles, kas peaministrit peaks huvitama tema mehe tegevus, vaid pigem see, et kui Kaja taob trummi, et Venemaaga ei tohiks asju ajada, siis peaks abikaasa äkki olema piisavalt tark saamaks aru, et neid asju enda osalusega firmas tehes üsna reaalne oht, et praeguses poliitilises olukorras asi lõpuks välja tuleb ja sitt ventilaatorisse satub.
        Väikeosanik või mitte, ta on ettevõtte finantsjuht ja nõukogu liige, seega võiks sõnaõigust olla küll ja kui Lemendik lihtsalt võimu näitas, siis seda ka hetkel vastavalt kommunikeerida, aga kurjajuur Martti hetkel ignoreerib.

        PS. Just tuli Delfis artikkel pealikirjaga " Martti Lemendik peaministriga seotud skandaalist: ei, ei, ei! Vastan vaid kirjalikult"
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Valitsuse pressikonverentsi järel tundub, et ainus õige lahendus näo päästmiseks oleks kui Arvo Hallik esitaks peaministri abikaasa kohalt lahkumisavalduse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Proovime teha mõtteharjutuse kui palju me ise enda elukaaslase äridest või tööst teame. Ma isiklikult ei teagi kus mu naise kontor täpselt on ja mis klientidega ta äritseb. Jah, peaminister, moraalimajakas n shit, kuid siiski lahmida ka ei maksa.
            See oleks tugev argument, kui Kallas ei oleks Starki emaettevõttele 350k eurot laenu andnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Proovime teha mõtteharjutuse kui palju me ise enda elukaaslase äridest või tööst teame. Ma isiklikult ei teagi kus mu naise kontor täpselt on ja mis klientidega ta äritseb. Jah, peaminister, moraalimajakas n shit, kuid siiski lahmida ka ei maksa.
              Uskumatu, kuidas sa suudad lihtsalt tõest ja reaalsusest eemale keerutada ja kõik ära ilustada.

              Kommentaar


                Orbs aastal...eee.. mingi 2014 äkki Metaprindis töövestlusel (müük) vs Martti Lemendik.
                Tema: meil siin käib töö kellast kellani
                MIna: a mis siis kui ma saan oma töö nii efektiivseks, et saan asjad enne kella tehtud?
                Tema: siis on järelikult koormus väike ja peab ülesandeid jurude andma.
                MIna: OK.
                Sinna see vestlus suri ka. Kogu üldine foon oli väga ebameeldiv seal. Just antud kodaniku pärast. Ei imesta, et see üritab viimast võtta sellest vene värgist.

                Kommentaar


                  "Ka kõige tugevamad eskivad, mis on märk julgusest midagi suurt ära teha. Aus ja otsekohene ülestunnistus on märk sellest."
                  "Usaldus abikaasa vastu, laenates raha ning mitte urgitsedes, mis tööl toimub, on märk suurenenud empaatiavõimest."
                  V. Koorits

                  Kui nüüd aga lõõpimine kõrvale jätta, siis kuidagi raske on uskuda, et jõustruktuurid ei teosta järelvalvet, ega kanna seda ette, et nuh... ässad siin mõne tähtsa inimese läheduses ajavad Venemaal bisneksi. Ja kui seda tõesti ei tehta, siis... ju siis on kõik suunatud kiiruseületajaid tabama, et veerge numbritega täita.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    See on põnev kaasus sesmõttes, et ega Venemaaga äri tegemine ei ole ju otseselt midagi keelatut ja igast lepingulisi kohustusi jms võib olla. Et vana Helme nii seniilne on, et ei tee vahet sanktsioonide rikkumisel ja eetiliselt küsitavatel teemadel, pole nagu kellegi probleem. Ühesõnaga. Saanuks ilmselt prs okeilt lahendada, kui oldaks kohe oldilud resoluutsed.

                    Selle asemel on mingi megavägev PR katastroof korraldatud, kus Kallase keerutamise abil on teemal lastud kasvada 100x suuremaks, kui sisu on. Ja see paneb küll mõtlema, et vb on aeg timeoutiks.

                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Jah, siin ongi ju põhiprobleem eetilisuses, mingid jõustruktuurid ei puutu asjasse, sest ei tehtud ju mingit ebaseaduslikku äri.


                      Twitteris kajav argument, et tegemist väikeosanikuga ja finantsjuhi amet ja nõukogu liikmestaatus nagu ei muudaks midagi, ei päde, sest kui sul on piisavalt mõistust ja sa tead, et sinu kallis abikaasa kuulutab tervele Eestile, et oleks normaalne vältida Venemaal tegutsemist, siis peab vist ikka natuke loll olema, et mitte aduda, et kui asi avalikkusesse paisatakse, siis on Hallikul ja Lemendikul sellest täiesti kama (nende vaikimine ja jaburad sõnavõtud kinnitavad seda), aga kaotajaks jääb praeguses poliitilises seisus ainult Kaja.

                      Ok, SDE ja E200 paistavad praegu Kaja poolel olevat, aga kui Keskerakond saab oma juhi vahetatud, siis võivad asjad tuliseks minna.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        LuxExpress sõidab sada korda päevas Peterburi. Pole kuulnud, et keegi kisa tõstaks ( kuigi võiks ) ja boikoteeriks antud firmat näiteks Tln - Tartu liinil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Jah, siin ongi ju põhiprobleem eetilisuses, mingid jõustruktuurid ei puutu asjasse, sest ei tehtud ju mingit ebaseaduslikku äri.


                          Twitteris kajav argument, et tegemist väikeosanikuga ja finantsjuhi amet ja nõukogu liikmestaatus nagu ei muudaks midagi, ei päde, sest kui sul on piisavalt mõistust ja sa tead, et sinu kallis abikaasa kuulutab tervele Eestile, et oleks normaalne vältida Venemaal tegutsemist, siis peab vist ikka natuke loll olema, et mitte aduda, et kui asi avalikkusesse paisatakse, siis on Hallikul ja Lemendikul sellest täiesti kama (nende vaikimine ja jaburad sõnavõtud kinnitavad seda), aga kaotajaks jääb praeguses poliitilises seisus ainult Kaja.

                          Ok, SDE ja E200 paistavad praegu Kaja poolel olevat, aga kui Keskerakond saab oma juhi vahetatud, siis võivad asjad tuliseks minna.
                          Mingu tõepoolest putsi Raivo Hein jt, kes oma “väikeosaniku” kelbast ajavad. Kui sul on mingi 25% ettevõttest mille finantsjuht sa oled ning sul päriselt ei ole strateegilise vaate osas “õigust” ja “otsused tehakse juhatuse poolt” siis sa oled veel suurem retard. Tõsi, RaivoH tegeleb tänapäeval rohkem tütrega koos tiktokis ja keskmisele ettevõtet mitte omanud indiviidile on seda loogikat ka keeruline selgitada.

                          Kommentaar


                            Kaja Kallas ja Šaakalid ütlus meenutab megalt BSH koos viitega nii loomadele kui sellele kurikuulsale “im the real winner here” kommunikatsioonistrateegiale ja asjadest arusaamisele.

                            Erinevalt Kaja Kallasest BSH sai umbes 30 min hiljem aru, et nii päris ei ole.

                            Kommentaar


                              Paistab, et aeg on küps "Tuulest viidud" seriaali väntamiseks. Rohumägi, Ligi ja Pehvkur on stsenaristid. Raitzilt saame väikese osaluse tema varast, mille rahaks tegemine võtab küll aega, kuid jooksvate kulude katteks saadame Kajale kirja (vajadusel kasutame AH "abi") kontonumbriga.

                              Kunagi üks inimene mulle (just mulle, mitte minule) räägib, et tema ei karda seda, et keegi ta a la e-posti, fb või üldse arvuti üle kontrolli saab. Nuh, sest tal pole midagi varjata, anda jne ja et millepärast üldse peaks ta mõnele pahalasele huvi pakkuma.
                              Ütlesin siis, et temalt/temast infot saades või temana esinedes saab järgmise inimeseni n.ö jõuda (lumepalliefekt) või lihtsalt raha "laenata" jne. Võimalusi palju.
                              Ehk kui ma nüüd oleks sibul ja vaatan, et mingi vaenuliku riigi ettevõte siin toimetab ja et üks osanik on PMi abikaasa ning siis veel selgub, et too on rahaliselt antud ettevõttega seotud, siis... kulm läheks kortsu ja suunurgad üles.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kokkuvõttes on teema selles, et mis on sinu maailmavaade ja kas PM sümpatiseerib või mitte. Täna on reede, nädalavahetus tuleb peale, esmaspäeval ei mäleta enam keegi seda teemat. Meedia giveth, meedia taketh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X