320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    Lihtsalt mõtteharjutusena. Äkki ta ei taha öelda "Vabandust, ma tõesti ei teadnud nende äridest", sest praegu on mingi jaur "milles mina süüdi", aga kui ta seda öelnuks, siis võiks ta valetamisega vahele jääda ja see viib üsna kindlalt ministreid ametist. Lihtsalt mõtteharjutusena...
    No kui ta teadis, siis ta väärib kõike seda mida ta nüüd saab - lihtsalt seda on maru raske hetkel uskuda.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      No kui ta teadis, siis ta väärib kõike seda mida ta nüüd saab - lihtsalt seda on maru raske hetkel uskuda.
      Mul on väga raske seda mitte uskuda.

      Kommentaar


        Täiesti putsis on seda "uskuda või mitte uskuda/kas KK teadis või ei teadnud" diskussiooni mõtestada kui aus olla.

        Ma räägime peaministrist. Kui ta ei uskunud või teadnud, siis ta oleks pidanud teadma. Ja punkt.

        Kommentaar


          Ma saan siit aru, et Metaprint oli Starki ainus klient ja nende autod ainult Venemaa vahet sõitsidki. Oli nii?

          Sesmõttes ma mingit seltskonda inimesi tean küll, kellega mu naine nt tööalaselt asju ajab. Seda ei tea, kas mõni neist Venemaal ka tegutseb v kas naine kuidagi nendega mingit vene bisnessi arutanud on. Kui ta ainult vene bisnessi ajaks, siis ilmselt teaksin.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Tegelikult on ikkagi hea näha, et Lained ja möned teised siinsed meediatöötajad jätavad praeguse käiguga natuke rohkem sellise objektiivse ajakirjanduse kui aktivismi mulje, mis on hea. Samas ei ole nii kursis kas on mingi ajakirjanikud vs ref biif seoses meediamaksu töusuga vöi vana sotsid vs ref teema.

            Pakuks välja ka vähe vängema vandenöu, et sotsid vöivad veits kaugemas tulevikus ekrega ühte koalitsiooni sattuda.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Sa pole peaminister ka. Neile tehakse ette ja taha briife ja kontrolle ja kõiki. Et siis keegi talle ei öelnud, et veits sitt seis? Et suvalennujaama turvamehele tehakse ka tõsisem taustakontroll, kui peaministri abikaasale, eks?

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ma saan siit aru, et Metaprint oli Starki ainus klient ja nende autod ainult Venemaa vahet sõitsidki. Oli nii?

                Sesmõttes ma mingit seltskonda inimesi tean küll, kellega mu naine nt tööalaselt asju ajab. Seda ei tea, kas mõni neist Venemaal ka tegutseb v kas naine kuidagi nendega mingit vene bisnessi arutanud on. Kui ta ainult vene bisnessi ajaks, siis ilmselt teaksin.
                Kui sa peaministriks saaksid ja kaitsepolitsei so tausta uurib riigisaladuste üleandmise pöhjusel, siis saaksid köik osapooled teada k.a. sina.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sa pole peaminister ka. Neile tehakse ette ja taha briife ja kontrolle ja kõiki. Et siis keegi talle ei öelnud, et veits sitt seis? Et suvalennujaama turvamehele tehakse ka tõsisem taustakontroll, kui peaministri abikaasale, eks?
                  Mulle siin tundub jah veits realistlikum liin, et keegi ei pidanudki vajalikuks briifida, sest midagi ebaseaduslikku polnud ja lõpuks Halliku roll kogu selles vene sitas on sinna korralikult juurde kootud, justkui ta oleks isiklikult Ziguliga purke vedamas käinud.

                  Sest no sry. Liin “Kaja teadis kogu aeg, et mees liigutab Putiniga suuri rahasid, ise lükkas ka chipid sisse ja samal ajal käis ja targutas, kuidas venelastega äri ajada ei tohiks” ei ole samuti eluliselt usutav. Seda asja ei tehtud ju päriselt kuskil hämaras, kogu skandaal pandi pmst avaliku äriregistri info pealt kokku. “Täitsa putsis” seda diskussiooni mõtestada, kui tsiteerida klassikuid.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Keegi kujutaks end ette praegu venemaale ronima? Söja ajal. Äriasju ajama? Peaministri abikaasana? Dziizus.... .Ma pigem mõtlen, et kui suure töenäosusega FSB sellised vennad praegu ette võtab ja natuke noh, suhtleb ja masseerib. Sellesmöttes, et jälgivad kindlasti. Kuidas see julgeolekuoht ei ole jääb mulle arusaamatuks, aga küllap KAPO teab paremini. Igatahes küsimusi, kahtluseid ja ebakindlust rohkem, kui vastuseid.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust

                      Mulle siin tundub jah veits realistlikum liin, et keegi ei pidanudki vajalikuks briifida, sest midagi ebaseaduslikku polnud ja lõpuks Halliku roll kogu selles vene sitas on sinna korralikult juurde kootud, justkui ta oleks isiklikult Ziguliga purke vedamas käinud.

                      Sest no sry. Liin “Kaja teadis kogu aeg, et mees liigutab Putiniga suuri rahasid, ise lükkas ka chipid sisse ja samal ajal käis ja targutas, kuidas venelastega äri ajada ei tohiks” ei ole samuti eluliselt usutav. Seda asja ei tehtud ju päriselt kuskil hämaras, kogu skandaal pandi pmst avaliku äriregistri info pealt kokku. “Täitsa putsis” seda diskussiooni mõtestada, kui tsiteerida klassikuid.
                      lol. sa ei ole nii loll tegelt ju

                      Kommentaar


                        Peaminister sai tegelt paar päeva tagasi teada, mis see Metaprint üldse on
                        Lisatud failid
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Peaminister sai tegelt paar päeva tagasi teada, mis see Metaprint üldse on
                          Peaministeerium sai teada, et on olemas 1 paha valge keskealine mee​​​​​​s (/they/them//mjäu/?) Aga normaalses kärgkodus sellest täna ei räägita.
                          Aga olulisem uudis oleks ju ~
                          MIKS MAASIKAID EI TAHA KEEGI ILMA RAHATA KORJATA!
                          Kallid-paid seltsimehed ja lauristini lapsed- aidake paljastada ekre kahjurid!

                          Igavesti tänulik
                          Teie kirjasõber
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Keegi kujutaks end ette praegu venemaale ronima? Söja ajal. Äriasju ajama? Peaministri abikaasana? Dziizus.... .Ma pigem mõtlen, et kui suure töenäosusega FSB sellised vennad praegu ette võtab ja natuke noh, suhtleb ja masseerib. Sellesmöttes, et jälgivad kindlasti. Kuidas see julgeolekuoht ei ole jääb mulle arusaamatuks, aga küllap KAPO teab paremini. Igatahes küsimusi, kahtluseid ja ebakindlust rohkem, kui vastuseid.
                            Kas Hallik ronis? Ma olen seni aru saanud, et andis hommikul kaasale musu, võttis ERAAst mõned paberid ja sõitis Keilasse autojuhte lähetama. Et mis see julgeolekuoht siin siis oleks? Mõni Starki autojuht viidaks Lefortovosse ja pinnitaks temalt Kaja kohta musta pesu? Mida ta teab? Või võetaks Lemendik Metaprindi abil “palgale” ja püütaks tema kaudu? Mis see hoob Halliku ja sedakaudu Kajani oleks?
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Selline tunne, et male on vaja ennem eesti keelset õpet teha kohustuslikuks.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                                Ega ta ei saa vastutada ka oma mehe ja tema äripartnerite tegemiste eest, seega sellepärast tagasi astuda oleks suht jabur.
                                Selline mentaliteet ainult tõestab seda banaanivabariigi väidet. JOKK jms bs. Riigi maine on väljastpoolt vaadates puha huumor. Meenuta, mida tegi kohalikule sektorile Danske skandaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X