320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Läänemets orkestreerib juba uut südantlõhestavat artiklit? Lisaks tglt vähe funny ka haridusministri jantimine Metsküla kooliga jms.

    Kommentaar


      Tegelikult on Metaprindi/Stark Logisticsi skandaali juures ainus skandaalne fakt see, et ühe ettevõtte osanik oli peaministri abikaasa.

      Kommentaar


        Juhtumisi on tegemist inimesega, kes teistele loeb moraali - käituge mu sõnade, mitte tegude järgi.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kuni Helme valitsuses, riigikogu töö seisab.

          Nii ka ju tegelt ei saa.

          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Juhtumisi on tegemist inimesega, kes teistele loeb moraali - käituge mu sõnade, mitte tegude järgi.
            Jah, aga mida on moraalilugeja ise teinud valesti?
            Abiellumine tüübiga, kelle moraalne kompass veits viltu?


            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust

              Jah, aga mida on moraalilugeja ise teinud valesti?
              Abiellumine tüübiga, kelle moraalne kompass veits viltu?

              Võiks ehk esmase asjana ikka teha selgeks, mis ta enda elus toimub. See ükskõiksuse mängimine ei sobitub kuidagi kõrge empaatiavõimega inimesele.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Võiks ehk esmase asjana ikka teha selgeks, mis ta enda elus toimub. See ükskõiksuse mängimine ei sobitub kuidagi kõrge empaatiavõimega inimesele.
                Kontrollida oma mehe tegemisi või milles see väidetav ükskõiksus peaks seisneb?

                Minu naist ei huvita minu äriasjad absoluutselt ja minu moraalne kompass on minu, mitte tema, mure.
                Kaja Kallase hõivatust arvestades peaks tema enda nina toppimine oma mehe ärisasjadesse üsna viimane asi olema, sest sellel puudub sisuline vajadus. Küsimus on kõige tavalisemas usalduses ja sellele ka Kaja üsna kordi rõhunud. Iseasi on see, kas ta peab mehe tegevust usalduse kuritarvitamiseks või mitte, aga see on ka vaid nende, mitte kellegi teise, probleem.

                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Ekspressi profiil, aasta 2018.

                  "Kui küsida Kajalt Arvo tööasjade kohta, ütleb naine, et kodus nad tööst ei räägi. Sama kinnitab Arvo. Siit ka vastus, mis juhtub, kui naise peaministriks saades põimuvad peres avalikud ja erahuvid."

                  5 aastat ette kaitset sättida on päris oskuslik.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                    Kontrollida oma mehe tegemisi või milles see väidetav ükskõiksus peaks seisneb?

                    Minu naist ei huvita minu äriasjad absoluutselt ja minu moraalne kompass on minu, mitte tema, mure.
                    Kaja Kallase hõivatust arvestades peaks tema enda nina toppimine oma mehe ärisasjadesse üsna viimane asi olema, sest sellel puudub sisuline vajadus. Küsimus on kõige tavalisemas usalduses ja sellele ka Kaja üsna kordi rõhunud. Iseasi on see, kas ta peab mehe tegevust usalduse kuritarvitamiseks või mitte, aga see on ka vaid nende, mitte kellegi teise, probleem.
                    Sinu naine ei ole Eesti Wabariigi peaminister. Pealegi on kaks aastat jahutud, et mitemingit äritegevust Venemaaga ei tohi olla. Aga ise lastakse omal jorsil rahulikult bisnisit teha. Ja vahele jäädes tehakse üllatunud näokest nagu poleks teadnud? Sorri, tavaline Reformierakondlik ülbus, et meie teame kõgest-kõike ja paremini ning teie matsid sööge s...a. Ei ole normaalne. Ei ole.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Seda seakisa ei jōuaks ära kuulata kui mingi helir valdori vōi martini naine ajaks venemaaga äri. Nyyd aga otsitakse mingeid 5 a taguseid artikleid KK kaitseks. Naeruväärne.

                      ja valimiskasti juures läks mu hääl koalitsiooniliikmele.

                      Kommentaar


                        Ekremart ja kajakas on kui isa ja tytar seal komisjonis xxD.

                        K6va mutt noh,>
                        Peaminister Kaja Kallas (RE) lubas Postimehega rääkides, et edastab juba täna õhtul riigikogu korruptsioonivastasele erikomisjonile lepingud ja kontoväljavõtted tema abikaasa Arvo Halliku ettevõttele Novaria Consultile antud laenude kohta.

                        Nyyd v6iks iga tyyp minna aruandma sedasi, et annan teile paberi kui te rohkem kysimusi ei esita.

                        K6va on veel see, et kui ukrainlased ostavad yle turuhinna armeele riideid on tegu korruptiooniga (isegi Ukrainas!), aga kui kersna ostab mitu korda turuhinnast kallimalt covid teste eks reformari etttev]tte vahendusel siis (Eestis!!) pole tegemist korruptsiooniga.

                        ja Maarek, arvad et kajakas ei teadnud seda et ta mees tibladega businessi ajab? Veab lehtmetalli!! veremaale, millest vandid saavad oma aerolossolidega Z aja O m2rkida s6jatehnikale peale.. yhes6naga kajakas lootis et k6ik l6petavad 2ra kui ta oma mehe ettevtte konkurentsi v2lja suretab v keelata pyyab> v2ike infokild > https://epl.delfi.ee/artikkel/120227...ne-soja-algust

                        Ja siinsed ajakirjanikud v6iksid ka kajakale selgeks teha et s6da algas 2014 ukrainas, mitte 2022... Mõnuagent 007 KUS ON LEHTME, millal delfi vabandab eesti rahva ees, et lasite talle rahasid kantida?????


                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ekspressi profiil, aasta 2018.

                          "Kui küsida Kajalt Arvo tööasjade kohta, ütleb naine, et kodus nad tööst ei räägi. Sama kinnitab Arvo. Siit ka vastus, mis juhtub, kui naise peaministriks saades põimuvad peres avalikud ja erahuvid."

                          5 aastat ette kaitset sättida on päris oskuslik.
                          372 000€ pole ilmselt meie peaministrilegi kaugelt sama, mis lihtinimesel ühe kuupalga ulatuses sõbrale laenata ja mitte väga suurt huvi tunda, isegi kui tegu on kellegagi keda usaldatakse.

                          Pigem tundub hulga reaalsem, et Kallas oli teadlik, et Vene suunas midagi natuke toimub, aga mugavam oli silm kinni pigistada, kuid hetkel selle tunnistamine võrduks poliitilise enesetapuga (sest siis ei saaks enam ka kaasvõitlejad silmi maha pöörata). Olles asja endale sirgeks rääkinud, nagu ka see plaat esimesel päeval läks, et 'tegelikult' kaks Eesti ettevõtet toimetavad omavahel ja tangivad vaid Eestis ning sanktsioone ei riku. See on ju mehe elutöö ning osalus nii kaude ning küllap varsti kõik kokku kuivab, ja pealegi teised toimetavad palju otsesemalt jne.

                          On oluline vahe, et enne sõda tavaliselt tööasjadest kodus ei räägitud vs see, et vahepeal on riigi tähtsaimaks tegelaseks tõusnud inimene, kes üle päeva manitseb Venemaa suunal kõike lõpetama ning jagab katust ja otsustab ühiselt investeerida kellegi tegemistesse, kelle elutööks on logistikafirma, mis toimetab ühes klastris Metaprintidega (peaministri enda sõnad, et mees pidi võileivahinnaga oma elutöö maha müüma). No ei ole usutav, eriti kui korduvalt käidud Metaprindi üritustel koos elukaaslasega, ja küllap teistelgi sarnastel, et kordagi Venemaa lauda ei kerki. Millest sa veel seal üritustel räägid, kui mitte sellest, et millega keegi tegeleb, kuidas läheb ja mis on mureks?

                          Aga kui tahta teisiti mõelda, et peaminister tõesti midagi ei teadnud ning ükski julgeolekuasutus ka midagi ei vihjanud, siis meil on teistsugune väga suur probleem. Tegu oleks erakordselt naiivse riigipeaga, kes jagab sõpradele laene, mida tagasi ei saa ning säästud investeerib elukaaslase ettevõtetesse, ilma ühtegi küsimust esitamata. Lisaks pole suutnud ka oma isa poliitkarjäärist olulisi tähelepanekuid teha, ega ka praegust juhtumit adekvaatselt tajuda. Mulle tunduks sellises olukorras eriti kummastav, et peaminister ärritub, kui avalikkus soovib nüüd teada, kuhu raha on liikunud ja kas või palju on Venemaa-suunalisest tegevusest teenitud. Iseenda naiivsust ja elukaaslast tuleks hoopis antud kontekstis needa, mitte meediat ja keda iganes veel. Hetkel ei paista aga ka kuskilt, et Kallas tunneks, et ta elukaaslane on midagi tegemata jätnud või talle midagi üldse tegelikult pahaks paneks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                            Kontrollida oma mehe tegemisi või milles see väidetav ükskõiksus peaks seisneb?

                            Minu naist ei huvita minu äriasjad absoluutselt ja minu moraalne kompass on minu, mitte tema, mure.
                            Kaja Kallase hõivatust arvestades peaks tema enda nina toppimine oma mehe ärisasjadesse üsna viimane asi olema, sest sellel puudub sisuline vajadus. Küsimus on kõige tavalisemas usalduses ja sellele ka Kaja üsna kordi rõhunud. Iseasi on see, kas ta peab mehe tegevust usalduse kuritarvitamiseks või mitte, aga see on ka vaid nende, mitte kellegi teise, probleem.
                            Jah. Ka mind ei huvita ei sinu, ega KK eraelu. Ehk mitte see pole teemaks, vaid juhtimine.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              pohh see venemaa jms. Tglt on ju see ka veel peerses omadega, et põhimõtselt saavad minsitrid ja muud asjapulgalt varjatult teha siseinfopealt soodsaid tehinguid. Anna raha abikaasa kätte, tema teeb kasumit mingi info pealt ja sõidame... Kallas võiks juba tagasiastuda muidugi ka...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                                Jah. Ka mind ei huvita ei sinu, ega KK eraelu. Ehk mitte see pole teemaks, vaid juhtimine.
                                Mine kandideeri siis Riigikokku, mitte ära mängi mingit virisevat netisõdalast, sellest siinsest kiunust ju ei muutu mitte midagi, kui tahad midagi muuta, siis võta ette, nii lihte ongi.



                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X