320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    North Korea does not have domestic taxes and claims to be the world's only tax-free country

    Juhhei!
    Eesti Autoomanike Liidu juhatuse liige Simmo Saar kritiseeris teravalt mootorsõidukimaksu eelnõu, öeldes, et selle koostamisel on eeskujuks võetud Põhja-Korea või Kuuba.


    Simmo teab täpselt kes on eeskujuks
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

      Eesti Autoomanike Liidu juhatuse liige Simmo Saar kritiseeris teravalt mootorsõidukimaksu eelnõu, öeldes, et selle koostamisel on eeskujuks võetud Põhja-Korea või Kuuba.


      Simmo teab täpselt kes on eeskujuks
      No seal on muidugi riiklik tulumaks 100%.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

        Õnneks on eestlased paganad
        Mitte päris. viimaste uudiste valguses tundub, et eestlased kummardavad oma autot. Auto on püha ja automaksu kehtestamine on suurim katastroof Eesti ajaloos. See on siis see punane joon rahva jaoks, kus on valmis tänavale tulema jne.
        Mul isiklikult täiesti savi automaksust. Ühes kuus 15€ sinna-tänna. Siiani oma elus pole ühtegi autot Eestis esmaregamisega ostnud ka, ma suht rott.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

          Mitte päris. viimaste uudiste valguses tundub, et eestlased kummardavad oma autot. Auto on püha ja automaksu kehtestamine on suurim katastroof Eesti ajaloos. See on siis see punane joon rahva jaoks, kus on valmis tänavale tulema jne.
          Mul isiklikult täiesti savi automaksust. Ühes kuus 15€ sinna-tänna. Siiani oma elus pole ühtegi autot Eestis esmaregamisega ostnud ka, ma suht rott.
          Asi pole maksus, kui selliseks. Eksju. Autosse uskumisega on eestlastel nii palju ühist, et ajalooliselt oleme hinge-usku (s.t vanarahvas uskus asjadel olevat hing). Muidu on aga tegemist tavapärase kirjandusliku liialdusega, kus juurpõhjus on mujal.

          Kui palju saab riik aastas mootorsõidukitega seoses raha? Kui palju maksab aastane teehooldus? Kes neid teid kasutavad? Kui palju riigieelarves sellele on raha planeeritud? Kas kavandatav maks vähendab sõidukite arvu teedel 1, 5, 10 või 400%? Kui palju on registris sõidukeid? Palju nendest on fantoomid? Romud? Seisvad autod? Kui uue auto registreeeimine on kulukas, kas siis see kasvatab või vähendab sõidukite keskmist iga? Kas vana või uus sõiduvahend reostab (s.h müra) rohkem? Kas romudest uute autode tootrmine on öko?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust

            Mitte päris. viimaste uudiste valguses tundub, et eestlased kummardavad oma autot. Auto on püha ja automaksu kehtestamine on suurim katastroof Eesti ajaloos. See on siis see punane joon rahva jaoks, kus on valmis tänavale tulema jne.
            Mul isiklikult täiesti savi automaksust. Ühes kuus 15€ sinna-tänna. Siiani oma elus pole ühtegi autot Eestis esmaregamisega ostnud ka, ma suht rott.
            Suurpered ja maainimesed peavad hakkama oma lapsi vedama ja toiminguid tegema bussidega? V6i ostma 15 aastat vana romu, mida remontima hakkama? Tore, et inimene enda ninast kaugemale ei n2e.. Ilmselt iidolite slogan on ka "you own nothing and will be happy"?

            vendetta https://www.nytimes.com/2023/10/10/w...y-failure.html


            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              No seal on muidugi riiklik tulumaks 100%.
              Hehe, lehtme k2silane ka v6tab s6na siin, miks su tooandja v6rklaevu v2ljaytlemist ei kommi, kus ta yleeile v2itis et meie maksut6usud hoopis v2hendava makse..? Poliitpeverdi mihkelsoni kaitseks astusid v2lja, kuidas nyyd v6rklaeva kaitsed ka?
              Lisatud failid

              Kommentaar


                No see 15-20 eurot kuus ei tohiks ka maal elava suurpere rahakotti tohutut auku jätta nüüd - pigem on asi planeerimises ja üldises hinnatõusus hetkel, kus viha iga "uue" asja peale on kerge koonduma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  No see 15-20 eurot kuus ei tohiks ka maal elava suurpere rahakotti tohutut auku jätta nüüd - pigem on asi planeerimises ja üldises hinnatõusus hetkel, kus viha iga "uue" asja peale on kerge koonduma.
                  See on kõigest kriimustus. Tegelikult ta ju armastab mind.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                    See on kõigest kriimustus. Tegelikult ta ju armastab mind.
                    Käibemaksu tõstmine on tõenäoliselt suurem probleem kui see automaks saab olema, jube raske on välitida üleüldist hinnatõusu kui juba käibekas tõuseb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Käibemaksu tõstmine on tõenäoliselt suurem probleem kui see automaks saab olema, jube raske on välitida üleüldist hinnatõusu kui juba käibekas tõuseb.
                      Küsimus ju ongi, et mida selle rahaga peale hakatakse? Mis see eesmärk on?

                      Räägitakse igasuguseid luuletusi, kui aga sisuliselt keegi ei saa riigieelarvest aru, siis... poliitikutele, ametnikele ja muidu juhtfiguuridele meeldivad paar taktikat - ühe eesmärk on tekitada segadus ja teine kätkeb endast esimest ning lisab juurde rahalise mõõdud, kus praktiseeritakse "küsin rohkem, kui vaja, et saada rohkem, kui antaks" tehnikat. Riigi valitsemine, juhtimine võiks käia tiba teistel alustel.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        15-20 eur võib olla mõne peost suhu elava pere jaoks suure väärtusega, eriti arvestades ka KM tõusu, mis juba tõstab kõikide teenuste hindasid, lisaks tasuta bussisõidu kaotamine, peretoestuste vähendamine jne. lisaks on yldjoontes hinnad siin viimase paarinaasta jooksul ikka korduvalt tõusnud.. kabanossi hindu tõstetakse nyyd igas kvartalis?
                        lisaks see kodumaine toit, mida siiani nagu eelistanud olen,maksab juba niigi palju.. mis sest et selle tarbimine on kõige rohelisem ja säästlikum meie keskonnale, valitsus võiks asju ka sellest vaatevinklist vaadata.

                        13.10 on reedene päev ja tõotab väga must tulla ülemaailmselt.


                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Käibemaksu tõstmine on tõenäoliselt suurem probleem kui see automaks saab olema, jube raske on välitida üleüldist hinnatõusu kui juba käibekas tõuseb.
                          Peaks minema rumalate küsimuste teemasse, aga sai siit alguse. Kui tõuseb käibemaks 2% ja seeläbi on hinnad kõrgemad, siis on kohe inflatsiooni tõusul 2% juures? Et keegi ei arvesta ju seda maha, sest siis oleks viga sees.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                            Peaks minema rumalate küsimuste teemasse, aga sai siit alguse. Kui tõuseb käibemaks 2% ja seeläbi on hinnad kõrgemad, siis on kohe inflatsiooni tõusul 2% juures? Et keegi ei arvesta ju seda maha, sest siis oleks viga sees.
                            ja kui tulumaks ka tõuseb veel 22% peale ja keskmise palgaga inimene peab veel automaksu maksma hakkama ja üüri/pangalaenu+euribor+toit+esmaabitarbed+kytus+vahend id lapsele + auto remont, sest uut autot inimene lubada ei saa kuna regamistasu on ca20% autoginnast siis kui mitu % palgast jääb inimesele kätte järgmise plgapäevani?

                            Rahandusministeeriumi välja käidud automaksu arvutusmetoodika näitab, et suure tõenäosusega tabavad autode registreerimise ja aastatasud kõige valusamini just suuremaid peresid, kuna mõne odavama mahtuniversaali hinnast moodustab maks lausa viiendiku.


                            zeformivalitsuse eesmärk ongi viia inimesed viimse piirini, et meie suur laenuorjus kasvaks ja inimeste niiginkõrge suitsiiditase suureneks + kuritegevus kasvaks ja skeemitamised. zeformierakonna näol on tegemist ikka amoraalsete vaimsete terroristidega, kes täidavad isand shwabi huve

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                              Küsimus ju ongi, et mida selle rahaga peale hakatakse? Mis see eesmärk on?
                              Ma ei saa aru, kuidas see nii arusaamatu on või miks üldse küsima peab? Makse tõstetakse, et RE miinus ei kasvaks. Suhteliselt lihtne ju? Siin ei pea ootama mingit lisandväärtust juurde. Oleme ette kulutanud ja thats it.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                                Ma ei saa aru, kuidas see nii arusaamatu on või miks üldse küsima peab? Makse tõstetakse, et RE miinus ei kasvaks. Suhteliselt lihtne ju? Siin ei pea ootama mingit lisandväärtust juurde. Oleme ette kulutanud ja thats it.
                                Miskipärast siinsed Ekre-fännid arvavad, et riigi rahakott on põhjatu, sest kaabud ju makse ei kavatsevat tõsta, liberaalid on vaid need pahad.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X