320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust

    Sa raisk, diagnoosiga. Issand halastagu.
    See valetamise teema ei käinud sulle, aga on olemas 10 käsku ja toon teise käsu välja sulle uuesti:

    2. käsk

    „Sa ei tohi Jumala nime ilmaasjata suhu võtta.“ See tähendab seda, et kui me oma usuasjad kujundame kerglaselt, kasutame igasuguseid mõtlematuid väljendeid – „Oh Issakene!“ või mõni jälle: „Kurat!“ – ehk kui meie usuväljendused lähevad ebatõsiseks, siis juba sealt läheb suhe Jumalaga lonkama.

    See käsk ütleb: sa pead hoidma Jumalat tõsiselt esikohal oma elu suhetes, sest kerglusega algab jumalasuhte hajumine ja kadu.​

    Kommentaar


      Algselt postitas xxD Vaata postitust

      Düüd, terve igavik on ekret tituleeritud MSMeedia väljaannetes venemeelseks inimsitaks, küll putinistid, küll eesti vastased, küll ma ei tea mis veel.
      Ainukene asi, mis nad tegid oli seismine eesti rahva huvide eest. Miks selline asi on vastuvõetamatu?
      Hetkel on meie pääminister end on puutumatu pärast sellist jama ja see on väga suur oht meie rahva arengule, jugleolekule, tervisele, heolule jne...
      Oravad hoolivad vaid oma persest ja rikaste rahakottidest, ning globalistide võimust maailmamastaabis, tavakodanikest on neil savi, eriti veel see peaministri ülbus oma rahva suhtes. miks selline asi on vastuvõetav?

      Soovtiav lugemine: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/m...agasi-ei-astu/

      Jälle ekre rahvavaenulik tegu: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/e...kuluhuvitised/
      Ma olen ise ka Eesti rahva osa ja ma pole veel kuskil märganud, et EKRE kuidagi minu huvi eest peaks seisma, pigem vastupidi. Kust äkki selline julgus kogu rahva eest kõneleda? Minu huvi on see, et meil oleks tegelikult toimiv riigikogu, kus riigikogus ei oleks peast põrunud emotsionaalselt üles köetud mehed ja naised, kes ähvardavad füüsilise vägivallaga, lõhuvad ja laamendavad ja takistavad riigikogul oma töö tegemist.
      Minu huvi on ka see, et Eestist ei saaks mingi ära unustatud Vene võimusfääris olev ääremaa, mille suunas EKRE oma EU-vastase poliitikaga üritab seda suunata.
      Minu huvi on ka see, et Eestist oleks jätkuvalt demokraatlik, liberaalne ning oma inimesi austav riik, millest EKRE unistus on ikka väga kaugel.
      Selle viimase teema jätkuks on minu huvi ka see, et Eesti hoiaks võimalikult kaugele 2-partei süsteemist, mida nii Reform kui ka EKRE meeleheitlikult üritavad tekitada, sest see viib paratamatult situatsioonini, kus ühiskond on lihtsalt lõhki ja nn "punased jooned" on nii punased, et mingitest kompromissidest ei saa juttugi olla.
      Lõpetuseks võin vabalt mainida, et mina olen nende 67% inimeste hulgas, kes arvab samuti, et Kallas oleks võinud tagasi astuda. Olgu ta süüdi või mitte, moraalselt oleks pidanud vastutuse võtma, peaministrid on vähemagi eest tagasi astunud. Reformi pole valinud juba õige pikalt, peamiselt eelkõige nende puutumatuse ja ülbuse tõttu ning oma olemuselt ei ole tegu juba aastakümneid mingi reformidega seotud erakonnaga, midagi innovatiivselt pole sealt üldse tulnud.
      Mis ei tähenda, et ma igatseks labast, rassismile kalduvat kõike ja kõiki vihkavat EKRET kusiganes võimu juures näha. Selles suhtes on üpris positiivne näha, et peale Seederi taandumist on Isamaa lõpuks lõpetanud soovi olla mini-ekre ja räägib märksa olulisematel teemadel kaasa.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

        Ma olen ise ka Eesti rahva osa ja ma pole veel kuskil märganud, et EKRE kuidagi minu huvi eest peaks seisma, pigem vastupidi. Kust äkki selline julgus kogu rahva eest kõneleda? Minu huvi on see, et meil oleks tegelikult toimiv riigikogu, kus riigikogus ei oleks peast põrunud emotsionaalselt üles köetud mehed ja naised, kes ähvardavad füüsilise vägivallaga, lõhuvad ja laamendavad ja takistavad riigikogul oma töö tegemist.
        Minu huvi on ka see, et Eestist ei saaks mingi ära unustatud Vene võimusfääris olev ääremaa, mille suunas EKRE oma EU-vastase poliitikaga üritab seda suunata.
        Minu huvi on ka see, et Eestist oleks jätkuvalt demokraatlik, liberaalne ning oma inimesi austav riik, millest EKRE unistus on ikka väga kaugel.
        Selle viimase teema jätkuks on minu huvi ka see, et Eesti hoiaks võimalikult kaugele 2-partei süsteemist, mida nii Reform kui ka EKRE meeleheitlikult üritavad tekitada, sest see viib paratamatult situatsioonini, kus ühiskond on lihtsalt lõhki ja nn "punased jooned" on nii punased, et mingitest kompromissidest ei saa juttugi olla.
        Lõpetuseks võin vabalt mainida, et mina olen nende 67% inimeste hulgas, kes arvab samuti, et Kallas oleks võinud tagasi astuda. Olgu ta süüdi või mitte, moraalselt oleks pidanud vastutuse võtma, peaministrid on vähemagi eest tagasi astunud. Reformi pole valinud juba õige pikalt, peamiselt eelkõige nende puutumatuse ja ülbuse tõttu ning oma olemuselt ei ole tegu juba aastakümneid mingi reformidega seotud erakonnaga, midagi innovatiivselt pole sealt üldse tulnud.
        Mis ei tähenda, et ma igatseks labast, rassismile kalduvat kõike ja kõiki vihkavat EKRET kusiganes võimu juures näha. Selles suhtes on üpris positiivne näha, et peale Seederi taandumist on Isamaa lõpuks lõpetanud soovi olla mini-ekre ja räägib märksa olulisematel teemadel kaasa.
        Sa midagi muud peale Ekspress Meedia ka loed?
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas xxD Vaata postitust

          Düüd, terve igavik on ekret tituleeritud MSMeedia väljaannetes venemeelseks inimsitaks, küll putinistid, küll eesti vastased, küll ma ei tea mis veel.
          Ainukene asi, mis nad tegid oli seismine eesti rahva huvide eest. Miks selline asi on vastuvõetamatu?
          Hetkel on meie pääminister end on puutumatu pärast sellist jama ja see on väga suur oht meie rahva arengule, jugleolekule, tervisele, heolule jne...
          Oravad hoolivad vaid oma persest ja rikaste rahakottidest, ning globalistide võimust maailmamastaabis, tavakodanikest on neil savi, eriti veel see peaministri ülbus oma rahva suhtes. miks selline asi on vastuvõetav?

          Soovtiav lugemine: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/m...agasi-ei-astu/

          Jälle ekre rahvavaenulik tegu: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/e...kuluhuvitised/
          EKRE ju vaestest ka ei hooli. Miks EKRE astmelise tulumaksu ja varamaksude vastu on? Lihtne- EKRE on samasugune parempoolne erakond
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

            EKRE ju vaestest ka ei hooli. Miks EKRE astmelise tulumaksu ja varamaksude vastu on? Lihtne- EKRE on samasugune parempoolne erakond
            Seltstsimees lorenzo. Te saate maksude toimimisest veel vähem aru kui mina. Ma selgitan. Gunnar kes teenib aastas 150k eurorublades kätte, tal on suht pohhui sellest 150 eurikutst mida ta oma Cajääni eest riigile maksma peaks. Üllar kes teenib aastas napid 12 k eurorublades kätte, peab tõsiselt mõtlema hakkama milega oma 20 aastat vana passati romu asendada, et mitte seda 100 -dat euri maksta. Sama kehtib ka tulumaksuga kus Gunnaril on pohlad sellest sümboolsest lisa 300 eurikust. Aga Üllar ei võida mittemidagi. Lisaks. Aga kui Gunnarilt vähemalt 50% nõuda, küsite te? Votsiis võtab Gunnar mingi teise riigi kodakondsuse, kus nii kõvasti ei kotita ja kolib sinna elama. Lihtne.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              siis peab gunnar ka oma biznissi väljamaale kolima... või kui gunnar on palgatöötaja, siis peab uue koha leidma.... tööjõumaksude tasumisel ei koti see kodakondsus suurt kedagi (erand komandeeringu/lähetuse skeem)

              zeformierakond

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                siis peab gunnar ka oma biznissi väljamaale kolima... või kui gunnar on palgatöötaja, siis peab uue koha leidma.... tööjõumaksude tasumisel ei koti see kodakondsus suurt kedagi (erand komandeeringu/lähetuse skeem)

                zeformierakond
                Arvestades sissetulekut siis ei tohiks see probleem olla.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust

                  Arvestades sissetulekut siis ei tohiks see probleem olla.
                  Miks teiste riikide Gunnarid Eestis pole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                    Miks teiste riikide Gunnarid Eestis pole?
                    Kes tahaks tulla elama El -i vaesemaisse riiki kus on piir Venemaaga ja neli hooaega sügist?
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust

                      Kes tahaks tulla elama El -i vaesemaisse riiki kus on piir Venemaaga ja neli hooaega sügist?
                      Ega jah, need Bulgaaria, Rumeenia, Kreeka, Portugal ja asjad on rikkad, aga meie siin Eestis, raisk, vireleme ja elame ropus vaesuses, sest võimul on Kaja Kallas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                        Miks teiste riikide Gunnarid Eestis pole?
                        Siia ei tule gunnarid, vaid iljad ja vasjad, sest siin saab vabalt russkie jas6k govoriitada ning ka pagulase staatuses tasuta elada ning elatusrahad ka maksab veel riik peale kui h2sti kysida. Kahe p6lvkonna p2rast olemegi kahjuks yks kolmanda maailma riik, kus eesti keel ja rahvus on v2hemuses ja tagakiusatud.. Ning president on k6lvart ja peaminister kas kajakaz v6i keegi tema lastest..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                          Ega jah, need Bulgaaria, Rumeenia, Kreeka, Portugal ja asjad on rikkad, aga meie siin Eestis, raisk, vireleme ja elame ropus vaesuses, sest võimul on Kaja Kallas.
                          Nendes soojamaa riikides on ka kyttearved m6ned sajad eurod kuus, mis s6ltuvad l2hiriikide elektritoodangust peaminstri laste vanema vahendusel? V6i k2seb peaminister oma riigi majanduse k6ige suurema 2rilise partneriga k6ik suhted l6petada, ja enda abikaasa ettev6ttele annab eriload selle keelatuga kauplemiseks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                            Ega jah, need Bulgaaria, Rumeenia, Kreeka, Portugal ja asjad on rikkad, aga meie siin Eestis, raisk, vireleme ja elame ropus vaesuses, sest võimul on Kaja Kallas.
                            Küsimus oli selles miks teiste riikide Gunnarid Eestisse ei tule, mitte selles kus veel halb on.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust

                              Seltstsimees lorenzo. Te saate maksude toimimisest veel vähem aru kui mina. Ma selgitan. Gunnar kes teenib aastas 150k eurorublades kätte, tal on suht pohhui sellest 150 eurikutst mida ta oma Cajääni eest riigile maksma peaks. Üllar kes teenib aastas napid 12 k eurorublades kätte, peab tõsiselt mõtlema hakkama milega oma 20 aastat vana passati romu asendada, et mitte seda 100 -dat euri maksta. Sama kehtib ka tulumaksuga kus Gunnaril on pohlad sellest sümboolsest lisa 300 eurikust. Aga Üllar ei võida mittemidagi. Lisaks. Aga kui Gunnarilt vähemalt 50% nõuda, küsite te? Votsiis võtab Gunnar mingi teise riigi kodakondsuse, kus nii kõvasti ei kotita ja kolib sinna elama. Lihtne.
                              Kohe väravaposte nihutama kui teema ebamugava pöörde võttis, seltsimees boobek. Lorenzo küsimus oli järgmine: Kelle huve EKRE tegelikult esindab, Gunnari või Üllari omi?

                              Ei ole veel näinud konservatiive, kes päriselt oma riigi üllarite eest seisaksid. Mingeid präänikuid on häälte saamiseks ja hoidmiseks küll visatud, kuid muidu on ikka tegu gunnarite muusikat mängivate puntidega. Maksukingitused kõige rikkamatele a la Trump, töövõtjate õiguste ja olukorra halvendamine jne. EKRE pole eriti palju saanud oma tegelikku nägu näidata, kuna on suurema osa ajast opositsioonis istunud, kuid eeldada, et Helmed siin mingiks erandiks osutuvad, on pehmelt öeldes naiivne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust

                                Seltstsimees lorenzo. Te saate maksude toimimisest veel vähem aru kui mina. Ma selgitan. Gunnar kes teenib aastas 150k eurorublades kätte, tal on suht pohhui sellest 150 eurikutst mida ta oma Cajääni eest riigile maksma peaks. Üllar kes teenib aastas napid 12 k eurorublades kätte, peab tõsiselt mõtlema hakkama milega oma 20 aastat vana passati romu asendada, et mitte seda 100 -dat euri maksta. Sama kehtib ka tulumaksuga kus Gunnaril on pohlad sellest sümboolsest lisa 300 eurikust. Aga Üllar ei võida mittemidagi. Lisaks. Aga kui Gunnarilt vähemalt 50% nõuda, küsite te? Votsiis võtab Gunnar mingi teise riigi kodakondsuse, kus nii kõvasti ei kotita ja kolib sinna elama. Lihtne.
                                boobek, ma kardan et sina kahjuks ei saa antud hetkel aru varamaksust. esiteks- automaksu probleem ei tohiks olla et kas see maks on või mitte, vaid et mida maksustada ja kui palju.
                                teiseks- rikas Gunnar arvatavasti omab ka kallist kinnisvara, mida tulekski maksustada. Gunnar võib riigist lahkuda, kinnisvara jääb ikka siia. Palun väga, müügu maha kui suudab ja järgmine jõukas Gunnar maksab edasi selle kinnisvara eest
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X