320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Sul on vabadus olla loll. Eesti on vaba maa. Keegi ei keela.
    hohooo ja sina oled siis tark?
    kes need on ke tuimalt kaasa määgivad iga peavoolumeedia üllitusega ja ise infot juurde ei otsi? ..
    inimesed on täpselt nii teadlikud nagu meedia tahab et nad oleksid
    kes iganes kontrollib meediat, kontrollib ka mõtteid/meelsust/ajukasutust, täpselt samamoodi nagu nõuka ajal

    Kõige paremini näitab oma lugejatesse suhtumist delfi tasuta artiklid vene keeles ja siis sama asi on eesti keeles tasuline... ja inimesed ostavad

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Üldjuhul ongi nii, et tublide töökeskkond (pean siinkohal silmas inimesi) on lihvitud õhukeseks.

      Kuna mul siin vilksamisi jooksis ekraanilt läbi saade "Ajujaht", siis järgmisel hooajal võiks teha selle suunatud kujul, kus ülesanseks on panna Eestis riigi juhtimine PowerPointi nii, et auditoorium sellest saaks aru.
      Sellega seoses tuli meelde nali Kaitseliidu kohta, aga sa võid sinna mõelda ka riigi.
      Vene luure on igas Kaitseliidu organisatsioonis, alates Võru maleva lahingpaarist lõpedates peastaabiga. Sellest hoolimata ei saa nad aru, kuidas see toimib. Probleem on aga see, et ega me ise ka hästi ei tea, kuidas see toimib.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        jälle ekre süüdi?

        Õpetajaks õppijate eristipendium kerkis sügisest 160 eurolt 400 euro peale kuus, ühtlasi laienes selle saajate ring. Paraku on paljud neile lubatud rahast seni ilma.

        Kommentaar


          miks kajakalaz ja sm läänemetz arvavad, et hallipassihundudel peaks olema relvad käepärast. kas see pole juba suur julgeolekuoht? mis siinne tark septsialist LaRaBla arvab kah? või on jälle
          lollus w? xxD

          Tänane koalitsioon mahitab viiendat kolonni Eestis ja keeldub neid relvitustamast. EKRE ettepanekul võeti kevadel vastu seadus, millega keelati relvade omamine Vene ja Valgevene kodanikel. See on hea, kuid meie ettepanek puudutas ka mittekodanikke ehk hallipassimehi. Mingil täiesti arusaamatul põhjusel leidis Kaja Kallase valitsus ja siseminister Lauri Läänemets, et nende lojaalsus on justkui tagatud ja nemad […]

          Kommentaar


            Algselt postitas xxD Vaata postitust

            Tänan Sind põhjaliku vastuse eest!
            Aga palun, paar kommentaari veel:
            olen 100% nõus, et reformi käitumine obstruktsioonis oli lihtsalt piinlik, ei ole üldse nõus, et kellegi piinlik käitumine annab õiguse sulle samamoodi käituda. Sama piinlikud on labased ja isiklikud solvangud, räuskamised jms riigi parlamendis, pole ime, et selle insitutsiooni usaldusväärsus kahaneb iga aastaga. Siin ei ole kindlasti süü ainult EKREl, aga praegust obstruktsiooni veavad suhteliselt ainuisikuliselt ainult nemad. Mul puudub igasugune austus inimeste suhtes, kes ei suuda, eriti esinduskogus, oma emotsioone kontrolli all olla ja oma arvamust tsiviliseeritult esitada.

            Mis puudutab venekeelsete inimeste liitumist ühiskonda, siis ma eeldan, et pead silmas Ukrainast tulnud põgenikke. Olen üpris veendunud, et nende hulgas on igasugu tegelasi, nagu igas inimgrupis, kui nüüd rääkida, 100000 tundub samas ilmselge liialdus, pigem on nende hulk kuskil 60-70000 ringis. Immigratsioon ei ole probleem mitte ainult Eestis vaid praktiliselt igas riigis Euroopas, sellel on nagu alati postiivsed ja negatiivsed küljed. See 5% jutt ei vasta küll tõele, küll aga võtab igasugune keeleõpe ikkagi aega. Viimase info kohaselt on umbes 20-30% juba alustanud keeleõppega. Suurem osa Ukraina põgenikest on tegelikult kõrgelt haritud 30+ inimesed, enamikus naised, kelle peamine mure on see, et nad tänu keeleoskuse puudumisele ei saa teha erialast tööd. Seda valdkondades, kus tegelikult on abikäsi riigil väga puudu (meditsiin, haridus jńe). Ei tasu unustada, et vaatamata venekeele oskusele on tegu inimestega, kellele tõenäoliselt selle keele rääkimine on sõjast tingitult väga negatiivne kogemus, ehk siis siin ei paneks neid samasse patta kohalike venelastega, kellele eesti keele õpe tundub tüütu ebamugavusega. Küll on immigrantide integratsioon väga suur probleem igal pool ja loodetavasti suudab riik siin mujal tehtud vigadest õppida.

            Mis puudutab globaliseerumist, siis see on inimkonna arengu paratamatu protsess, mitte mingi pealesurutud agenda. Läbi ajaloo on edukad riigid olnud sellised, mis suudavad selles protsessis õigeid otsuseid vastu võtta ja maksimaalset kasu lõigata. Kõige A ja O on ikkagi kaubandus ja liidud, Inglise, Hollandi jne impeeriumid ja nende ajalooline jõukus on ikkagi päris kaubateede kontrollist, läbi ajaloo on kaubad ja teekonnad pisut muutunud, aga samad reeglid kehtivad endiselt. Ehk siis sellise asja nagu "globaliseerumine" vastu võitlus on eriti mõttetu, kui sa ennast globaalsest vereringest eemaldad on ainuke variant isolatsioonis riik ala Põhja-Korea. Eesti on oma asukoha tõttu olnud läbi ajaloo suurriikide mõjusfääride piirimail. Meil ei ole võimalik üksinda hakkama saada, valik on selles, kas toetume Euroopale või Venemaale (või noh Hiina teoreetiliselt on ka optsioon). See rahvusriikide kaotamise teema on täpselt sama äärmusliku vähemuse unistus nagu teiselt poolt populistide võitlus selle vastu. Suurem osa eurooplastest on EUga sellisel moel nagu ta praegu on rahul ja keegi mingeid riike kaotama ei hakka.

            Euroopa Liit on kaugel täiuslikust ühendusest, aga sellest tulenev tulu ületab kordades need vead ja piirangud, millega peame seal olles arvestama. Teine küsimus on riikide enda roll ennast ELi sees kehtestada ja siin olen ma ka nõus, et oleme väga paljudes asjades liigselt järgi andnud ja paljudes asjades oleks pidanud meie enda omapära arvestusse võttes ka rohkem oma õiguste eest seisma.

            Juba ainuüksi EKRE suhtumises seksuaalvähemustesse ja kõikidesse, kes ei arva samamoodi tuleb välja erinevus ja austus inimeste vastu.

            Mis puudutab seda, et praegune valitsus on nagu 3 samasugust erakonda, siis siin vaidlen küll tugevalt vastu, iga erakond koosneb tegelikult üpris erinevate vaadetega inimestest, aga reform ja sotsid on oma olemuselt küll ikka päris erinevad seltskonnad ja eesti200 paigutub kuhugile nende vahele. E200 tuumik koosneb nn liberaalse Isamaa seltskonnast, lisaks pisut parempoolsemaid sotse, oma olemuselt on tegu igasugusel skaalal väga keskel asuva erakonnaga. Olles eesti200 siseeluga vägagi hästi kursis, siis tekib vaidlusi ja arutelusid praktiliselt iga valitsuse otsuse kohta, täiesti on olemas oma parempoolne ja vasakpoolne tiib. Võin ka seda mainida, et enamik vastuvõetud seadusi (va abieluvabadus) on kõik sellised, mida keegi väga ei tahagi vastu võtta (kellele meeldiks makse tõsta, läbi mille oma populaarsust langetada).

            Mis puudutab Kallase jäärapäisust, siis minu silmes on see väga lühinägelik otsus ja põhjustab pikas perspektiivis palju suurema kahju. Siin olen sinuga samas paadis.

            Lõpetuseks mainin, et tean EKREst õige mitut inimest ja tean ka enda lähisugulaste ringist mitut nende toetajat, kes pole samuti homofoobid ega rassistid, küll tean 1 venda reformist, kes seda 100% on, ehk siis nagu öeldud, ükski erakond ei ole mingi homogeenne kogum vaid ikkagi väga erineva tausta ja oskustega inimteste hulk. Tulles taaskord Eesti200 näite juurde, siis praktiliselt kõikides teemades, mida üldse erakonna siseselt arutatakse on läbi teema Eesti riigi ja eestlaste heaolu parandamine pikas perspektiivis. See et eestlaste eest seisab ainult EKRE on tore ja vahva narratiiv, mida jaurata. Tegu on lihtsalt moes kuidas seda teha ja mis on visioon Eestist tulevikus.

            Kommentaar


              OT aga mul tekkis paar küsimust. Miks kasutaja xxD enda postitustes, suvalistes kohtades oma kasutajanime välja kirjutab? Kas zeformi ja zäänemetsa kirjutamine Z-ga näitab, et tegu on ida poolt tulnud käsilastega või on viiide zorrole?

              Kommentaar


                Oeh. Ma ei tea, miks ma enda aega sellele kulutan. Ilmselgelt pole mõistlik tegevus. See-eest vahel on põnev, vist? Peaks arve esitama...

                Võtame siis ükshaaval ette.

                Hmmm, neile kehtib see käibemskusoodustus ju 5%, ja ilmselgelt käib seal ikka ka tsenseerimine- näiteid on palju,
                Mis vahet sel käibemaksusoodustusel on? Mis partei rahakotist see täpsemalt tuleb? Tsenseerimise osas too siis palun näiteid kah. Kui sa mõtled, et iga töllmokk ei saa iga suvalist teemat ükskõik millises kastmes kommenteerida, siis, jah, selline tsensuur on ilmselt olemas. See aga ei sõltu kuidagi maailmavaatest. Vahet pole, kas sa oled liberaal või konservatiiv, aga suvalist okset ajakirjandus ikka ei avalda. Enamasti. Vahel miskipärast avaldatakse ka.

                delfi esindab reffide,e200,sotside vaateid, isamaa omasid postimeees.
                Kuidas sa nüüd sellele järeldusele jõudsid ja kuidas see vaadete esindamine välja näeb? Arvad, et toimetused istuvad hommikuti koos ja arutavad, kuidas neid erakondi võimalikult heas valguses ja konkurente halvas valguses näidata? Sel juhul pole sul õigus. Tõtt öelda jääd päriselust üsna kaugele.

                Näita mulle delfi toimetuses mõnd konsevatiivsema kallakuga toimetajat..
                Toimetaja on ametinimetus. Toimetaja loeb üldiselt artikleid ja teeb keelelisi-sisulisi (noh, et lugeja teemast üldse aru saaks) parandusi. Vaatab, et lehe jaoks pildid küljes oleks. Ja nii edasi. Ehk toimetajate maailmavaadet on üsna keeruline aimata, sest, noh, nad eriti ei räägi sellest. Ega kirjuta ka midagi. Kui üleüldse ajakirjanikest rääkida, siis vast saaks täitsa nimekirja teha. Zirnask, Pahv, Vedler näiteks tulevad kohe kiirelt pähe.

                eile kehtib samasugune eetikakoodeks. too mõni näide palun.​​
                Mis näidet sa tahad? Meedialiidul on eetikakoodeks. Selle järelevalvega tegeleb pressinõukogu. Meedialiidu liikmed leiad siit. Nemad on endale võtnud kohustuse eetikakoodeksit järgida. Uusi Uudiseid ja Kesknädalat ma seal nimekirjas ei näe. Ehk sa ei saa taaskord lihtsalt mitte midagi aru. Mis pole muidugi absoluutselt üllatav.

                Ja DELFI võiks asendada ju ekspress meediaga
                Ei või. Sellist asja pole enam mõnda aega olemas. On Ekspress Grupp, mis tähendab hoopis teist asja, sest sinna kuuluvad ka näiteks ÕL ning Geenius. See, mida sa mõtled, on vist Delfi Meedia. Sellega võiks Delfi ses kontekstis sisuliselt asendada, jah, aga kes, kurat, tahab kirjutada välja pikemat nime?

                hohooo ja sina oled siis tark?
                Võrreldes sinuga olen ma faking Einstein.

                kes iganes kontrollib meediat, kontrollib ka mõtteid/meelsust/ajukasutust, täpselt samamoodi nagu nõuka ajal
                Huvitav, jah, et pool Eestit meediat ei tarbi, aga kuidagi kontrollitakse nende mõtteid ka. Eks ma pean Grünthalilt üle küsima, mis imeseade need meediaomanikud loonud on, millega saab kõikide mõtteid kontrollida.

                Kõige paremini näitab oma lugejatesse suhtumist delfi tasuta artiklid vene keeles ja siis sama asi on eesti keeles tasuline... ja inimesed ostavad
                Aga kirjuta neile ja küsi, miks nad sellise äriotsuse teinud on. Ma seda ei tea. Puusalt pakuks, et äkki tahetakse lugejaskonda kasvatada enne tasuliste artiklite mahu suurendamist. Et, noh, inimesed on juba konksu otsas – harjunud lugema – ja siis vormistavad tõenäolisemalt tellimuse, mitte ei leia lihtsalt uut kohta, kust tasuta uudiseid lugeda.

                P.S. Mine tööle, siis ehk ei ole sellist kontrollimatut kihku päev otsa jalgpallifoorumit oma huinjaaga täis spämmida. Või kui juba tööl käid, looda, et varsti kinga ei saa. Sest tööd sa ju ilmselgelt eriti ei tee.

                Kommentaar


                  Kas eestis on sel teemal teadust tehtud?

                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Ma olen töötanud lastega/noortega alates 2008. aastast. Selle jooksul on täpselt üks laps palunud oma sõpradel ennast kutsuda vastassoo nimega. See oli üle kaheksa aasta tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Oeh. Ma ei tea, miks ma enda aega sellele kulutan. Ilmselgelt pole mõistlik tegevus. See-eest vahel on põnev, vist? Peaks arve esitama...

                      Võtame siis ükshaaval ette.



                      Mis vahet sel käibemaksusoodustusel on? Mis partei rahakotist see täpsemalt tuleb? Tsenseerimise osas too siis palun näiteid kah. Kui sa mõtled, et iga töllmokk ei saa iga suvalist teemat ükskõik millises kastmes kommenteerida, siis, jah, selline tsensuur on ilmselt olemas. See aga ei sõltu kuidagi maailmavaatest. Vahet pole, kas sa oled liberaal või konservatiiv, aga suvalist okset ajakirjandus ikka ei avalda. Enamasti. Vahel miskipärast avaldatakse ka. https://isalugu.blogspot.com/2020/03...ja-asjade.html ; ja nüüd tsensuur on jõudnud EL direktiivide kaudu sotsmeediasse ka, kus kustutatakse erinevaid postitusi, uudiseid ei loe siis w



                      Kuidas sa nüüd sellele järeldusele jõudsid ja kuidas see vaadete esindamine välja näeb? Arvad, et toimetused istuvad hommikuti koos ja arutavad, kuidas neid erakondi võimalikult heas valguses ja konkurente halvas valguses näidata? Sel juhul pole sul õigus. Tõtt öelda jääd päriselust üsna kaugele. Tõesta, et pole. Kas delfi pole EKREt pidevalt maha teinud ja palju nad reffe maha teinud on?



                      Toimetaja on ametinimetus. Toimetaja loeb üldiselt artikleid ja teeb keelelisi-sisulisi (noh, et lugeja teemast üldse aru saaks) parandusi. Vaatab, et lehe jaoks pildid küljes oleks. Ja nii edasi. Ehk toimetajate maailmavaadet on üsna keeruline aimata, sest, noh, nad eriti ei räägi sellest. Ega kirjuta ka midagi. Kui üleüldse ajakirjanikest rääkida, siis vast saaks täitsa nimekirja teha. Zirnask, Pahv, Vedler näiteks tulevad kohe kiirelt pähe. haha sa vist oled üks EKSPRESS GRUPI töötajatest



                      Mis näidet sa tahad? Meedialiidul on eetikakoodeks. Selle järelevalvega tegeleb pressinõukogu. Meedialiidu liikmed leiad siit. Nemad on endale võtnud kohustuse eetikakoodeksit järgida. Uusi Uudiseid ja Kesknädalat ma seal nimekirjas ei näe. Ehk sa ei saa taaskord lihtsalt mitte midagi aru. Mis pole muidugi absoluutselt üllatav. 2. punkt sõltumatus juba läheb vastuollu sellega kui said 5% KM soodustuse ja erinevad tasud teatud uudiste vahenduse eest. Kahju, et sa sellest aru ei saa aga noh eks sa ei saa ju seda oksa maha saagida mille peal sa istud On sul olemas Espress meedia pangaväljavõtted, et saaksid asja kinnitada, et tegemist sõltumatusega on?




                      Ei või. Sellist asja pole enam mõnda aega olemas. On Ekspress Grupp, mis tähendab hoopis teist asja, sest sinna kuuluvad ka näiteks ÕL ning Geenius. See, mida sa mõtled, on vist Delfi Meedia. Sellega võiks Delfi ses kontekstis sisuliselt asendada, jah, aga kes, kurat, tahab kirjutada välja pikemat nime? https://www.egrupp.ee/valdkonnad/meedia/ ja sa väidad mulle, et EGRUPP ei ole võtnud kellegilt tasu erinevate maailmavaadete esindamise eest? Kui mujal maailmas toimuvad sellised lükked, siis ka kindlasti Eestis"Globalistist miljardäri George Sorose poolt rahastatud ettevõte sõlmis eellepingu osaluse ostmiseks Poola ühes suurimas meediagrupis Gremi Media. Sellega on ettevõttel 40% osalus päevalehte Rzeczpospolita välja andvas meediagrupis ning see on juba kolmas sedalaadi tehing, mille Soros on Poola meediaturul viimase viie aasta jooksul teinud."


                      Võrreldes sinuga olen ma faking Einstein. Aasta nali, mine võta kapist kommi ja too oma ego alla natukene, või mine loe piiblit.



                      Huvitav, jah, et pool Eestit meediat ei tarbi, aga kuidagi kontrollitakse nende mõtteid ka. Eks ma pean Grünthalilt üle küsima, mis imeseade need meediaomanikud loonud on, millega saab kõikide mõtteid kontrollida. inglise keeles kõlab paremini whoever controls the media, controls the mind


                      Aga kirjuta neile ja küsi, miks nad sellise äriotsuse teinud on. Ma seda ei tea. Puusalt pakuks, et äkki tahetakse lugejaskonda kasvatada enne tasuliste artiklite mahu suurendamist. Et, noh, inimesed on juba konksu otsas – harjunud lugema – ja siis vormistavad tõenäolisemalt tellimuse, mitte ei leia lihtsalt uut kohta, kust tasuta uudiseid lugeda. Eks jah inimesi on erinevaid, sa võid mulle vast ise rääkida nendest asjadest :P

                      P.S. Mine tööle, siis ehk ei ole sellist kontrollimatut kihku päev otsa jalgpallifoorumit oma huinjaaga täis spämmida. Või kui juba tööl käid, looda, et varsti kinga ei saa. Sest tööd sa ju ilmselgelt eriti ei tee. Yes boss
                      AA viska igaksjuhuks siia sisi mingi link ka mis sind uutesuudistes siis nii väga häirib (ja mis faktiliselt vale on), et sa seda kui laavat väldid.

                      Kommentaar


                        Su kallites uutesuudistes on kõik üks propaganda, mida ükski vähegi erapooletu/mõtlev inimene ei peaks tarbima!

                        Ma ei soovitaks mitte ühegi erakonna lehti lugeda - Tallinna linna Keskerakonna kesknädala sitta või mida iganes.

                        Mõelda vaid xxD, Venemaal, oleks sa Putinist juba 1 nädalaga. Nii lihtne ongi su pea tagurpidi mingi propa-pasaga keerata. Kahjuks on see massiliselt toimiv ja ka siin riigis on see läinud hoogu.

                        Vaesed, saamatud mahajääjad ja vihased, muudkui laamedaks ja lõhuks. Meenutab koolikiusajaid, kelle elu on pärast keskat putsis. See on küll räme liialdus, aga fck it, see teema siin ongi juba puha sellisel tasemele viidud, eelnimetatud indiviidi poolt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Su kallites uutesuudistes on kõik üks propaganda, mida ükski vähegi erapooletu/mõtlev inimene ei peaks tarbima!

                          Ma ei soovitaks mitte ühegi erakonna lehti lugeda - Tallinna linna Keskerakonna kesknädala sitta või mida iganes.

                          Mõelda vaid xxD, Venemaal, oleks sa Putinist juba 1 nädalaga. Nii lihtne ongi su pea tagurpidi mingi propa-pasaga keerata. Kahjuks on see massiliselt toimiv ja ka siin riigis on see läinud hoogu.

                          Vaesed, saamatud mahajääjad ja vihased, muudkui laamedaks ja lõhuks. Meenutab koolikiusajaid, kelle elu on pärast keskat putsis. See on küll räme liialdus, aga fck it, see teema siin ongi juba puha sellisel tasemele viidud, eelnimetatud indiviidi poolt.
                          Naljatilk sa ikka pole aru saanud, kuidas kajakaz ja eks kommarid siin kambakesi eestit venestavad.. võta loe 2016 aasta sirp praeguse haridusministri kirjutist georgi ja vene lippude kohta nt ,võt võta lahti siim kallas arvmus 70% eestaslet kohta jnejnejne
                          ise oled propast nikastatud, siiamaani pole mitte keegi mitte ühelegi siia lisatud kaabuportaali trollimisele suutnud midagi vastu väita, ootan huviga siiani, pigem on kõik liberaalid sõimanud lollideks jne, aga see ongi enamuse tase, kes delfit loevad: kes end ei süsti on venemeelne ja peaks kodus istuma, igor taro - venemaa sõjamoon juba 2 aastat saab uuel nädalal otsa jnejnejne.... neid näiteid võib siia tuua ja proovid oma haledat varju mulle peale määrida, ei õnnesti mine lappa oma kaste kuskil laos edasi. Ma olen täiesti nõus, et mida rohkem informatsiooni aju tarbib seda kurnatum see on. Viimasel ajal just kõik need sõjad jm triangel ongi pannud ju erinevaid arvamusi lugema ja infot uurima,.. ma sooviks teada mis asju sa ise tarbid? vaid EKSPRESS GRUPI jamuu vasakukäe liberaal ideoloogilisi kanaleid? youtubes on sinusguste jaoks eraldi kanal isegi tehtud: https://www.youtube.com/@ClownPlanetHQ < Peaks olema sinusuguse jaoks kohustulik videomaterjal erinavatest maailmas toimuvatest uudistest #kemikaalidegaajupestud ma ütlen et kui delfi sulle ütleb mine karga metsas puud, siis saad lapseks the grooti, sa lähed ja teed ka seda, oma uue isa liisa-Ly pakosta soovitusel magad veel mõne loomagagi kui mitte tema endagagi. ennem kui tuled siia kargama siis mine tegelt ka tee silmad lahti ja näed maailma ka enda ümber.

                          Vasta lihtsale kysimusele: mitu sugu on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Ma olen töötanud lastega/noortega alates 2008. aastast. Selle jooksul on täpselt üks laps palunud oma sõpradel ennast kutsuda vastassoo nimega. See oli üle kaheksa aasta tagasi.
                            Eks see olegi rohkem hollivuudi pärusmaa (mis kipub siiski levima), kus trendiks paistab olema, et pere kõik kolm last on vales kehas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xxD Vaata postitust

                              Naljatilk sa ikka pole aru saanud, kuidas kajakaz ja eks kommarid siin kambakesi eestit venestavad.. võta loe 2016 aasta sirp praeguse haridusministri kirjutist georgi ja vene lippude kohta nt ,võt võta lahti siim kallas arvmus 70% eestaslet kohta jnejnejne
                              ise oled propast nikastatud, siiamaani pole mitte keegi mitte ühelegi siia lisatud kaabuportaali trollimisele suutnud midagi vastu väita, ootan huviga siiani, pigem on kõik liberaalid sõimanud lollideks jne, aga see ongi enamuse tase, kes delfit loevad: kes end ei süsti on venemeelne ja peaks kodus istuma, igor taro - venemaa sõjamoon juba 2 aastat saab uuel nädalal otsa jnejnejne.... neid näiteid võib siia tuua ja proovid oma haledat varju mulle peale määrida, ei õnnesti mine lappa oma kaste kuskil laos edasi. Ma olen täiesti nõus, et mida rohkem informatsiooni aju tarbib seda kurnatum see on. Viimasel ajal just kõik need sõjad jm triangel ongi pannud ju erinevaid arvamusi lugema ja infot uurima,.. ma sooviks teada mis asju sa ise tarbid? vaid EKSPRESS GRUPI jamuu vasakukäe liberaal ideoloogilisi kanaleid? youtubes on sinusguste jaoks eraldi kanal isegi tehtud: https://www.youtube.com/@ClownPlanetHQ < Peaks olema sinusuguse jaoks kohustulik videomaterjal erinavatest maailmas toimuvatest uudistest #kemikaalidegaajupestud ma ütlen et kui delfi sulle ütleb mine karga metsas puud, siis saad lapseks the grooti, sa lähed ja teed ka seda, oma uue isa liisa-Ly pakosta soovitusel magad veel mõne loomagagi kui mitte tema endagagi. ennem kui tuled siia kargama siis mine tegelt ka tee silmad lahti ja näed maailma ka enda ümber.

                              Vasta lihtsale kysimusele: mitu sugu on?
                              Tarbin https://www.err.ee/ uudisteks. Loomulikult sa psühhopaat ütled, et see on ka kõik kaaperdatud mingite salaorganiatsioonide poolt ja kogu rahvusringhääling töötab eesti rahva vastu.
                              Kommertspoolest tarbin Äripäeva. Eesti majanduse käekäik mõjutab Eesti elu ja meie kõigi heaolu palju rohkem kui ükskõik mingine pastakast imetud draama, mida su sopaveergudel üritatakse tähtsaks puhuda.

                              Mitu sugu, 2. Sellest sain aru vist juba 3 aastasena.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                                Tarbin https://www.err.ee/ uudisteks. Loomulikult sa psühhopaat ütled, et see on ka kõik kaaperdatud mingite salaorganiatsioonide poolt ja kogu rahvusringhääling töötab eesti rahva vastu.
                                Kommertspoolest tarbin Äripäeva. Eesti majanduse käekäik mõjutab Eesti elu ja meie kõigi heaolu palju rohkem kui ükskõik mingine pastakast imetud draama, mida su sopaveergudel üritatakse tähtsaks puhuda.

                                Mitu sugu, 2. Sellest sain aru vist juba 3 aastasena.
                                Tasub ikka kaugemale ka vaadata, psühhopaadist võid lugeda siit:
                                “We should be very careful in imposing systems,” Schwab said, “but the Chinese model is certainly a very attractive model for quite a number of countries.”


                                Ja 2ra arva, et k6ike mida erris ei r22gita, seda maailmas ei toimu. Siiski v6iksid mingid uu v2ited ymber lykata, muidu jääb selline tunne et sarnaselt enamusega siit naudid ka sina eestlaste elujärje halvenenisega meie emandate juhtimisel. Kliimakommunism teeb rahva sajaga vaeseks ja 2030 you own nothing and will be happy.

                                Varsti ka meil talongid siin nagu n6ukaajal
                                Alates tänasest jagatakse abivajajatele üle Eesti seniste toiduabipakkide asemel toidukaarte. Edaspidi saavad toiduabi nimekirja kantud inimesed osta toidukaardiga toidu- ja esmatarbekaupu Rimi kauplustest üle Eesti.  „Tänavu kevadel alanud üleminek toidukaartide süsteemile näitas, et inimesed võtavad süsteemi kiiresti omaks, saades samal ajal ise juurde ka valikuvabadust oma ostukorvi sisustada,” ütles sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo.  Sotsiaalkaitseminister tõi positiivse […]

                                Talongiajastu naaseb kus pukis olev kommunist otsustab kas, kui palju ja mida sa võid osta.Kui systi ei tee,omale hauda ei kaeva ja e valimistel teda ei vali on järelikult kõik sulle keelatud


                                Kommentaar

                                Working...
                                X