320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kumb siis rohkem tösi on - hitler oli vasakpoolne vöi need vasakpoolsed on tegelt paremäärmuslased.

    ​​​​​
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Kuna see on nii ehk naa teisena kõige kehvem teema siin foorumis, siis Halal siin.

      Sally Konrbluth, Elizabeth Magill ja Claudine Gay arvates mingi inimgrupi (hetkel juutide) genotsiidile kutsumine (nende hallatavates Ülikoolides) pole kiusamine, ahistamine... eks neil ole ka Tuline Õigus.

      Tegemist on siia tipp ülikoolide pealikega.

      Vaadates osaliselt nende tunnistuste andmist kongressi ees, siis tahaks öelda, et deep fake on hull kraam või head rohud, hüpnoos... see viimane väljend on vast üsna lähedal parimale hinnangule.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Harvardis töötavadki vaimult vaesed, keda tuleb tsenseerida ja nende arvamusi mitte tõsiselt võtta - kes neid tänapäeval enam tõsiselt võtab kui twitteris nad isegi valeinfot jagavad. JuriM kas sa võtad?

        ‘Where’d You Go to Medical School?’: GOP Rep Rips Ex-Twitter Official for Censoring Stanford Doc’s Covid OpinionsRepresentative Nancy Mace (R., S.C.) blasted...


        Mina ei tea kui kontekstist välja see rebitud on, aga tundub et see riik Junaited Steits ohv Amerrika on nii katki ja läinud ilmselgelt kaugele juba - mingite inimest oskus manageerida on lihtsalt nii kallutatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas DELFI Vaata postitust

          Harvardis töötavadki vaimult vaesed, keda tuleb tsenseerida ja nende arvamusi mitte tõsiselt võtta - kes neid tänapäeval enam tõsiselt võtab kui twitteris nad isegi valeinfot jagavad. JuriM kas sa võtad?

          ‘Where’d You Go to Medical School?’: GOP Rep Rips Ex-Twitter Official for Censoring Stanford Doc’s Covid OpinionsRepresentative Nancy Mace (R., S.C.) blasted...


          Mina ei tea kui kontekstist välja see rebitud on, aga tundub et see riik Junaited Steits ohv Amerrika on nii katki ja läinud ilmselgelt kaugele juba - mingite inimest oskus manageerida on lihtsalt nii kallutatud.


          Mitmendat kasutajat sul on vaja on, et uuesti püüda sama reha otsa astuda?

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust



            Mitmendat kasutajat sul on vaja on, et uuesti püüda sama reha otsa astuda?
            Su YT kanal on täis hiljuti tehtud runescape videosid... Mis su elus veel aega võtavad? põrsas pepa ja teletupsud?

            Kommentaar


              Vaadates eilse Kinoteatri õhtust vööndit, siis tekkis küsimus, kas seal ka Palestiina toetuskirja puudutatakse(?).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Vaadates eilse Kinoteatri õhtust vööndit, siis tekkis küsimus, kas seal ka Palestiina toetuskirja puudutatakse(?).
                Saab näha. Igatahes on nad omas tavalises headuses, jääb vaid oodata, et kuna, kus, ja kelle käest nad vasta kaalikat saama hakkavad!

                Kommentaar


                  Selle metsanduse teema piinliku lahmimise eest tulekski korralikult üle kaalika anda. Võibolla ikka ei peaks mingit mäejutlust pidama teemal,mida absoluutselt ei valda, sest lihtsalt tundub hetkel hea koht oma social credit score sisse kasseerida . Veidi päästis selle jubeda lahmimise Kalli saemehe arheotüübi lõpusekundid. Kui te kunagi olete mootorsaagi rohkem kui 5 minutit kasutanud, teate ikka väga täpselt seda momenti, ''mida ta tahab?''

                  Tervitan selle Kalmeti monoloogi autoreid oma esivanemate poolt, kes ehitasid põhimõtteliselt ainult sae ja kirvega ookeanikõlbulikke purjelaevu, mis avardasid eestlaste maailmapilti juba siis kui raadio oli just leiutatud ja televisioon eksisteeris peamiselt ulmeraamatutes. ''Ka esimeses Vabariigis ei osatud puitu väärindada''

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Selle metsanduse teema piinliku lahmimise eest tulekski korralikult üle kaalika anda. Võibolla ikka ei peaks mingit mäejutlust pidama teemal,mida absoluutselt ei valda, sest lihtsalt tundub hetkel hea koht oma social credit score sisse kasseerida . Veidi päästis selle jubeda lahmimise Kalli saemehe arheotüübi lõpusekundid. Kui te kunagi olete mootorsaagi rohkem kui 5 minutit kasutanud, teate ikka väga täpselt seda momenti, ''mida ta tahab?''

                    Tervitan selle Kalmeti monoloogi autoreid oma esivanemate poolt, kes ehitasid põhimõtteliselt ainult sae ja kirvega ookeanikõlbulikke purjelaevu, mis avardasid eestlaste maailmapilti juba siis kui raadio oli just leiutatud ja televisioon eksisteeris peamiselt ulmeraamatutes. ''Ka esimeses Vabariigis ei osatud puitu väärindada''
                    Ma olen Kinoteatri fänn ja nende esmaspäevane monoloog oli suurepärane. See eilne metsateeme läks tõesti...metsapoole. Või on siis RMK PR osakond ka minu ajudesse jõudnud.

                    Kommentaar


                      Kindlas köneviisis loopida absurdseid väiteid kliima ja metsanduse teemal....no siin peaks juba Saarlane sekkuma ja uurima, kas Kalmet on üldse kliimateadlane vöi Maaülikooli jalga tõstnud, et vöiks söna vötta.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tarry Vaata postitust

                        Saab näha. Igatahes on nad omas tavalises headuses, jääb vaid oodata, et kuna, kus, ja kelle käest nad vasta kaalikat saama hakkavad!
                        ETV peatoimetaja Urmas Oru otsusel on "Kinoteatri õhtuse vööndi" viimane saade eetrisse sobimatu ja see asendatakse saatega "Legende täis Estonia".


                        Kahetised tunded nüüd.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          põhjuseid ETV-d vaadata jääb aina vähemaks, jah. isegi keedukartulis on rohkem teravust kui "Esimeses stuudios", aastalõpuprogrammis on nüüd "Tujurikkuja" asemel "teletöötaja X joob šampust ja meenutab, mis tunne oli olla 20 aastat tagasi teletöötaja" ja "Pealtnägija" on muutunud sisuliselt "Prillitoosiks".

                          Kommentaar


                            Samas on seal nagu muid saateid ka, mis päris lahedad.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Keegi ERRist on Orbani meediateemalist playbooki näinud.
                              Ma ei imestaks kui mõned väärt saatejuhid sõna võtaksid selle jama peale.

                              Kommentaar


                                ERR ei sobi, raadiot ei kuulata...kust te infot tarbite, tiktokist v
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X