320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kelle hinge see võrokate värk seal Kinoteatris nii väga puudutab, isegi ERR monoloogis ka sees. See mingi "Ööülikooli" armastus paistab ka ühe teatud tsunfti värk olema. Aganoh, see käik muidugi praegu muidugi ERR-i feil.

    Kommentaar


      Kogemata kustutasin vist, aga kaks senti on, et Kalmet on andetuim vend, kes kunagi eetriaega saanud ja iga ila ei väärigi edastamist.

      Sita tegevuse ja soorituse mittedastamine ja selles tsensuuri otsimine on andetu vōi käskpärase “kultuurniku” MO.

      Lugesin selle ila läbi siis ja pigem hea meel, et lōpuks ka ERR hakkab aru saama, et igasugune ALO ei pea eetriaega seal saama.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust
        Kogemata kustutasin vist, aga kaks senti on, et Kalmet on andetuim vend, kes kunagi eetriaega saanud ja iga ila ei väärigi edastamist.

        Sita tegevuse ja soorituse mittedastamine ja selles tsensuuri otsimine on andetu vōi käskpärase “kultuurniku” MO.

        Lugesin selle ila läbi siis ja pigem hea meel, et lōpuks ka ERR hakkab aru saama, et igasugune ALO ei pea eetriaega seal saama.
        Urmas Oru varikas on leitud.


        ​​​​

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Urmas Oru varikas on leitud.


          ​​​​
          Sa mingi Kalmeti boyfriendi varikas vōi milles täpselt see superluks kriitika on? Igas teises lōigus kellegi vanuseline diskrimineerimine vōi.

          Kommentaar


            Selleni pole vist veel jõutud, et ERR tegi seda kõike Reformierakonna nõudel, et juhtida eemale tähelepanu Mart Võrklaevalt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Selleni pole vist veel jõutud, et ERR tegi seda kõike Reformierakonna nõudel, et juhtida eemale tähelepanu Mart Võrklaevalt?
              Ei, seekord sellelt, et jōulud tulemas ja inimestel ei ole raha.

              Kommentaar


                Sai täna kõik osad ära vaadatud. Mulle pole Kinoteatri huumor vastukarva ja puudutati palju valusaid teemasid, mida minagi probleemina näen, kuigi mõne asja esituse viis on selline, et täitsa mõistan miks kedagi närvi võib ajada (ja isegi neid, kes pole ei joodik, keskealine ega naisepeksja).

                Mis endale hambusse jäi oli metsandust puudutav, kuigi omal metsa pole ega ka selles valdkonnas ei tööta, kuid mingisugused teadmised on olemas. See käsitlus oli lihtsalt halb ja kes natukenegi selle teemaga rohkem kodus, siis seal oli nii palju mööda asju, et väga lihtne kogu kriitika ühe nipsuga kõrvale heita. Kahtlen, et see ka n-ö metsadebatile midagi juurde annab, pigem surub inimesed vihasemalt oma kaevikutesse.

                Kommentaar


                  Nagu olen maininud, siis metsa teema mulle ka ei meeldinud. Ülejäänud osad oli suurepärased. Tee pakkumine oli äge.

                  Kas alko teema all ALeCoqi ja Saku numbreid ette lugedes võeti ikka välja nende firmade limonaadid ja alkovabad õlled? Sõrmede peal arvutades sain, et A Le Coqi müügitulust ca 30% on non-alko, mille segment tõuseb iga aastaga. Ühesõnaga näiteks A Le Coqi ei saa võtta ainult alkotootjana ja selle pealt mingeid iroonilisi pilte maalida.

                  Kommentaar


                    hipid ei tunne numbreid ja ajavad sousti...

                    ennekuulmatu. olen šokeeritud!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Nagu olen maininud, siis metsa teema mulle ka ei meeldinud. Ülejäänud osad oli suurepärased. Tee pakkumine oli äge.

                      Kas alko teema all ALeCoqi ja Saku numbreid ette lugedes võeti ikka välja nende firmade limonaadid ja alkovabad õlled? Sõrmede peal arvutades sain, et A Le Coqi müügitulust ca 30% on non-alko, mille segment tõuseb iga aastaga. Ühesõnaga näiteks A Le Coqi ei saa võtta ainult alkotootjana ja selle pealt mingeid iroonilisi pilte maalida.
                      See oleks way liiga deep aritmeetika inimeselt, kelle analüüsivõime ja moraalikompass leiab, et pärast 7 Oktoobrit tuleb Palestiinat toetada ja Iisraeli genotsiidis süüdistada.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Nagu olen maininud, siis metsa teema mulle ka ei meeldinud. Ülejäänud osad oli suurepärased. Tee pakkumine oli äge.

                        Kas alko teema all ALeCoqi ja Saku numbreid ette lugedes võeti ikka välja nende firmade limonaadid ja alkovabad õlled? Sõrmede peal arvutades sain, et A Le Coqi müügitulust ca 30% on non-alko, mille segment tõuseb iga aastaga. Ühesõnaga näiteks A Le Coqi ei saa võtta ainult alkotootjana ja selle pealt mingeid iroonilisi pilte maalida.
                        Haha. See päris hea.

                        Gus polnud ka narkoärikas, sest segmendis olid ka kanakoivad.

                        Kommentaar


                          See meenutab S.Lotila ranti Öhtulehes, aga siis oldi üldiselt P.Oja poolt
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Tra mind ajab nii närvi see, et kōik uluvad selle üle, et mingi kolme lohhi asi jäi eetrisse laskmata.

                            kui te peate kinoteatri esitlust normaalseks ühiskonnakriitiliseks tegevuseks, siis otsige palun kiirelt mingi vars, mida sisse istuda.

                            On kolm venda, kellest üks keskmisest suurem lohh ja ma ei tea kellega ta magab, et teda pildil hoitakse. Siis on vend, kes kunagi mingi sekund oli naljakas ja suutis midagi teha, kuid kellest ühiskonnakriitilist sisu ei ole kunagi tulnud.

                            Siis on veel Kall ka, kellele teoorias annaks nagu viieka, et ta on naljakas vahest jne (koomiku ülesanne vōi nii), aga siiski vend seov ennast mingite projektidega, kus püstol kuklas aus inimene osaline ei tahaks olla. Rääkimata sellest, et arvataks tegevus midagi väärt olevat.

                            tunnen kaasa neile, kes kinoteatris miskit “disruptivat” olema arvavad. Vōi siis kadestan, sest kui lihtne oleks olla jorss kes, kes arvab, et need vennad actually astusid mingitele konnajalgadele. Tegelt tehti oma standard haltuura nagu ikka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              Lugesin selle ila läbi siis ja pigem hea meel, et lõpuks ka ERR hakkab aru saama, et igasugune ALO ei pea eetriaega seal saama.
                              Tegelikult ju ei saadud. Kuni see ALO rääkis metsandusest, tervishoiust jms, oli kõik koššer. Et mingit äkisti saabunud toimetuslikku valgustatust uskuda siit on ka veidi narr.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Võisid ju saada - saatesarja nimigi viitab sellele. Ju loodeti paremat, kui aga lõpuks enda perse kallale mindi, siis öeldi "ei".

                                Kinoteatri tegijatele (panen kõik ühte patta ja võin mõnele sellega liiga teha) on vist liigtarbimise kontseptsioon veel võõras.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X