320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust

    Onu Vovat ju kiidabki.
    No läbi ridade jah
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Volodõmõr õppis poole päevaga rohkem eesti keelt ära kui meie resident diblad.

      Kommentaar


        Kuidas see Ukraina siis üldse nii kaua vastu on pidanud kui enamus relvi ja ka mittesõjaline abi peaaegu kõik ära varastatakse? Näed venemaal ei varasta keegi mitte midagi, kord on majas ja rahvas on nagu üks mees huilo eest valmis surema, aga edu kuidagi napilt, õieti põlegi teist kui kulutatud ressursse arvestada. Musta mere laevastik on saanud näiteks ikka väga haledalt peksa, kes seda tegi, mingid ufod käisid täis peaga seal märatsemas või

        Kommentaar


          Ah düüd on ilmselgelt häiritud olemisega, milleks talle üldse tähelepanu pöörata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mbappemessi

            Palju see mister Z oma isiklikest miljonitest/miljarditest oma kallist koduriiki on toetanud? Igasugune teiste riikide maksumaksjate rahaline toetamine kulmineerub sarnaselt lehtme slavatamise jokk skeemiga, kus raha ei jõua abivajajateni, vaid poliitikute taskusse. Ja see kuidas ukraina "üles ehitamisel" meie maksumaksja raha põletatakse on ka omaette ooper ja halenaljakas. Tõstame oma rahva maksukohustuse lakke, rahvas vaesub, ettevõtted sulgevad uksi, tööpuudus suureneb, omade jaoks ei leita raha ja siis leiame Ukrainale miljardite näol vahendeid, mida siis saab seal põletada ja meie poliitikud saavad seal siis rahva raha eest äriskeeme lahendada oma tuttavatega ja erinevate diilide eest siis kõrged komisjonitasud taskusse pista.. ja siinsed vikerkaare pooldajad lähevad iga Delfi Ukrainat ülistavad artikliga kaasa ja nimetavad seda vabaks maailmaks, mis (EL) tegelikult on kõige rämedam sotsialism/kommunism koos oma keeldude, käskude ja poomistega, kõik toimub nagu Venemaal ja Hiinas.
            Ma arvan, et meil mõlemal puudub info, arusaamine Zelenski rahalisest jõukusest. Seega, pole vast mõistlik enda energiat sellesse kulutada? Ma saan aru, et jubedalt tahaks teada ja iga sobiva infokilluga ennast toita. Nii nagu füüsilise toiduga, on ka informatiivse, emotsionaalse "toiduga" - liigtarbimine, ühekülgne tarbimine tekitavad, soodustavad haigestumist (keha ja vaim ja jutud), suremist.

            Sõjas on tihtilugua vaid paar asja selged. Sõdivad ja surevad need, kes seda ei peaks tegema. Ja praegusel juhul ka agressor, kes on ohuks ka meie regioonile.
            *Parim, mida meie regioon saab teha, on toetada Ukrainat, kes on tule *võtnud enda peale. Lisaks on meie võimalus, õigus, kohustus küsida, nõuda toetuse kulutamise asjaolsi, selgitusi. Sest ühel hetkel võib selgusetus saada saatuslikuks Ukrainale ning sealt edasi juba ka teistele riikidele. Siinkohal pean silmas JML laadseid juhtumeid (siin ja seal), kus vaikimine on leebelt öeldes halb - kui meie ise ei suuda enda inimeste käkke seletada, siis kuidas saame nõuda selgitusi teistelt, eks. See on üsna ebameeldiv lumepall, mida meie juhtfiguurid veeretavad - probleemidest on vaja rääkida, mitte vaikida (unustada, hiljem tegeleda jne).

            Minule ka ümberringi toimuv ei meeldi, sest me oleme indiviidina, riigina, regioonina (esimeses lõigus puudutau) liigtarbimise sõltlased. Tahaks näha selle spiraali lõhkumist, sest kui me näeme mingites asjades ainult halba või ainult head, siis oleme me jooksnud kinni (sest puudub arutelu). Ja kui me oleme jooksnud kinni, siis ühel hetkel me plahvatame.


            *nendesse sõnadesse on mõistlik suhtuda teatava pehmusega

            Ma loodan, et sa oled nüüd õnnelik, sest ma kasutasin kõik enda sellenädalased sõnad ära.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar




              Lorenzo sina kirjutasid vöi
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Huvitav kas seltsimees Gerassimenko ikka teab, et peale kõrgete maksude on Soomes ka rajult kõige rohkem tulirelvasid per Jari kogu Läänemaailmas, pärast USAd muidugi. Ja Vantaast põhja pool ei ela ühtegi veganit.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                  Ma loodan, et sa oled nüüd õnnelik, sest ma kasutasin kõik enda sellenädalased sõnad ära.
                  Ei tasu iga trolli peale end käima tõmmata.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                    Ei tasu iga trolli peale end käima tõmmata.
                    See lõik oli teatava huumoriga.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mbappemessi

                      Palju see mister Z oma isiklikest miljonitest/miljarditest oma kallist koduriiki on toetanud? Igasugune teiste riikide maksumaksjate rahaline toetamine kulmineerub sarnaselt lehtme slavatamise jokk skeemiga, kus raha ei jõua abivajajateni, vaid poliitikute taskusse. Ja see kuidas ukraina "üles ehitamisel" meie maksumaksja raha põletatakse on ka omaette ooper ja halenaljakas. Tõstame oma rahva maksukohustuse lakke, rahvas vaesub, ettevõtted sulgevad uksi, tööpuudus suureneb, omade jaoks ei leita raha ja siis leiame Ukrainale miljardite näol vahendeid, mida siis saab seal põletada ja meie poliitikud saavad seal siis rahva raha eest äriskeeme lahendada oma tuttavatega ja erinevate diilide eest siis kõrged komisjonitasud taskusse pista.. ja siinsed vikerkaare pooldajad lähevad iga Delfi Ukrainat ülistavad artikliga kaasa ja nimetavad seda vabaks maailmaks, mis (EL) tegelikult on kõige rämedam sotsialism/kommunism koos oma keeldude, käskude ja poomistega, kõik toimub nagu Venemaal ja Hiinas.
                      Sul on ikka äärmiselt kitsarinnaline maailmapilt. Ühisosa, ühispanuse mõtted ja meeskonnamäng on sulle arusaamatu. Sa oled vist iseloomult ka selline vend, kes tänaval hädasolijat nähes alati tuimalt edasi kõnnib, isegi kui hädas on nt pereema, nt rattaga kukkunud, aga see pereema on nt su perearst, keda sul ülehomme oleks tarvis. Euroopa Liidu positiivsetest kasudest ei ole saa ka mitte mõhkugi aru saanud, ega sellest kui palju on toetusrahasid su kodumaale läbi aastate ujunud ja mille rõõme sa iga päev naudid tegelikult, asfaltteest alates kuni riigi elanike keskmise palgakasvuni välja. Keskenduda ainult neile aspektidele, mis ei ole nii õnnestunud ja kõike üldist maha needa, võib ainult klassikaliseks silmaklappidega kiunuks liigitada.
                      Ela üksi oma off grid metsas ja vaatame kui tore või turvaline su elu tegelikult on, liitlasi ja sõpru sul peale metsloomade pole ja kogu mammona ja moon on su enda teha seal rabavahelises puu otsas või kus iganes paradiis solituudis. Õnne!

                      Kommentaar


                        Kallas täna The Time'sis, et venelased võivad järgneva kolme aastal jooksul n.ö NATO-piiri (s.h Eestit) rünnata, samal päeval astub Herem tagasi, sest venelased järgneva aasta-paari jooksul Eestit pigem ei ründa.

                        Fishy.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          2-3 aastat aega siis atra seada

                          Kas see metsavendade teema ei läheks enam läbi vöi tasub siiski pikaks matkaks valmistuda?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Nii, küsin sõbrale, kes peab enda naist ja last tähtsamaks riigist, kus elatakse.

                            Et mis see gameplan ta jaoks sõja saabudes? Kuidas kiirelt jalga lasta? Ukrainas jah lebo, aga Eestist paraku keerulisem.

                            Kommentaar


                              Kiire paat on ajatu klassika. Teise maailmasõja ajast erinevalt on risk-reward suhe tänapäeval vägagi väikese paadi kasuks.

                              Küsin vastu ka, kas keegi teab kedagi, kes oleks viimsel paaril aastal kohanud välismaalast och investorit, kes siiralt usuks, et Eesti on mingi juhtiv digiriik?

                              Kommentaar


                                See on Parempoolse poolt postitatud. Loodame, et Õpetajate Leht pole valskust teinud.

                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X