320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    See on Parempoolse poolt postitatud. Loodame, et Õpetajate Leht pole valskust teinud.

    See oli vist originaalis Postimehes: https://arvamus.postimees.ee/7700154...aani-eest-viie

    Kommentaar


      Huvitav samas, et Paremapoolsed streiki ei toeta.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Huvitav samas, et Paremapoolsed streiki ei toeta.
        Huvitav, et sotsid ühetaolist tulumaksu ei toeta.

        Kommentaar


          See mind ei huvita.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            See mind ei huvita.
            Aga mis selles huvitavat on, et Parempoolsed streike ei toeta? Kas sinu jaoks on huvitav ka see, et muru on roheline ja taevas sinine?

            Kommentaar


              Streigita antud vale haihtuks taas, nagu kõik eelnevad.

              Tänane valitsus valitseb egiidi all, et ega keegi neile nagunii midagi teha ei saa.

              Sotside asemel olen nõus mõtisklema isegi Manu käekäigu üle. Loodusest rääkimata.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Krt vist ei saa sellest üle, et Eesti poliitikasse tekkinud nüüd Jana Toom.

                  Kommentaar


                    Las AI olla nüüd kasulik

                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Las AI olla nüüd kasulik

                      Viska siia ka mingi sarkastiline ai tõlge, et näidata ära oma poole valik, kas maailma eliidi võimuõigus või oled ikka rahva ja meie õiguste poolt..
                      enamus siit ikka väga ajupestud - need sööksid tipppoliitikute väljaheited ka toidu pähe ära.

                      Our very own Dr. Kevin Roberts went to the belly of the beast to give globalist elites a clear message: Americans will not tolerate a woke agenda that strips...

                      Kommentaar


                        ... ja keegi takpea või siinne suunamudija/ajakrijanik värvilise peaga tõlkigu see ka ära. oma pasameedia väljaheite portaalis ta seda vaevalt julgeb avaldada

                        Yuval Harari is one of the ideological architects of the World Economic Forum and the Great Reset. He gave a lecture which gives some insight into exactly wh...


                        väiksed ajupestud satanistidest vussud meil seal ekspressmeedia palgal..

                        Kommentaar


                          Peale Ratase transferi võib öelda, et RIP Keskerakond

                          Kommentaar


                            See on küll kurb ju. Agent Jaana ajab asja edasi
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mbappemessi
                              https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1...oligarhi-rauda

                              Mis see terve valitsus mädaneb? Kus need Vene-vastased foorumlased nüüd on?
                              Palju sotside ja e200 rahakotti täideti vene rahade eest ja lehtme hukatud rahade eest?
                              Lehtmet pole siiani isegi üle kuulatud

                              mõnnar kas õhulehe tase ongi nyt roosabanaanikese tase??

                              d
                              Tehakse sanktsioonid, aga kui mingid ärikad leiavad võimaluse neist mööda hiilida, siis on see valitsuse süü?


                              Sinu kurvastuseks juhtuks sama asi ka juhul kui võimul oleks sinu lemmar Ekre
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Peale Ratase transferi võib öelda, et RIP Keskerakond
                                Loodetavasti on nii, aga Lasnavenelane häältab kelle iganes poolt seal pukis on, seega täitsa vajalik arv hääli saadakse kokku, et olla ikkagi Tallinnas keegi. Fakt on see, et Keskerakond = puhas Veneerakond nüüd, faktuaalselt. Putinist Toom'idega eesotsas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X