320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jama on see, et antud tegelane on nagu umbrohi, mis muudkui uue kasutajanime all jälle üles tuleb. Huvitav mitu varukontot tal on juba loodud, et neid muudkui ükshaaval üles võtta?

    Kommentaar


      Ta viimasel ajal ainult päeval ei postita kui Peterburi ümbruses nett öösel väljas?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mbappemessi

        Tore näha, et meil jalkafännid pooldavad ukraina poliitikute ja korruptantide rahakoti täitmist samal ajal kui enda elu keeratakse peapeale ELis. Ukrainlased tulevad enne eestlasi, kõva seltskond ikka koos
        “The overwhelming tone of the messages was the suggestion that the government of Olaf Scholz was neglecting the needs of Germans as a result of its support for Ukraine, both in terms of weapons and aid​”

        20 LEGEND

        Kommentaar


          Sa oled ikka päris nõrk matemaatikas. Tõesti arvad, et mingi keskmine ametnikutöll saab 17k kuus või?
          Need palgad on avalikud. Sinu viidatud haltuuralehekülg lihtsalt ei oska seda infot kokku otsida isegi AI abiga mitte. Kust sinusugused lambaantsud küll tulevad, oled ikka põhikoolist läbi saanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Sa oled ikka päris nõrk matemaatikas. Tõesti arvad, et mingi keskmine ametnikutöll saab 17k kuus või?
            Need palgad on avalikud. Sinu viidatud haltuuralehekülg lihtsalt ei oska seda infot kokku otsida isegi AI abiga mitte. Kust sinusugused lambaantsud küll tulevad, oled ikka põhikoolist läbi saanud?
            Sorry, aga lambaants on parim "uus" burn mida olen kuulnud

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Kust sinusugused lambaantsud küll tulevad, oled ikka põhikoolist läbi saanud?
              Prigožini trollivabriku koolitus on tal edukalt läbitud. Kas see vastab tasemelt põhikoolile on muidugi omaette küsimus.

              Kommentaar


                Pigem kolm talve külakooli!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mbappemessi

                  rising slowly up Transparency International’s corruption perceptions index from 142nd in the world in 2014 to 122nd in 2021.
                  2023 arvestuses oli 104. Su peremehe riik langes 141. kohale
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mbappemessi

                    Ootan su arvutust vendetta
                    Inforegistri link väidab, et 2023 II kvartal oli 297 töötajat ja tööjõu makse maksti 982 478 eurot ja IV kvartal oli töötajaid 310 ja makse juba 8 837 957. Kui sa oleks elus kasvõi ühe korra palkasid arvutanud ettevõtluses, saaksid kohe aru, et see on ju absurd. Võimatu, isegi siis kui pearaamat enne palgapäeva kogu palgafondi rullis triole paneks, vms
                    Palju tõenäolisem on see, et midagi muudeti metoodikas, millele vastavaks need automaatselt andmeid korrutavad ja jagavad leheküljed pole veel uuendatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust

                      Inforegistri link väidab, et 2023 II kvartal oli 297 töötajat ja tööjõu makse maksti 982 478 eurot ja IV kvartal oli töötajaid 310 ja makse juba 8 837 957. Kui sa oleks elus kasvõi ühe korra palkasid arvutanud ettevõtluses, saaksid kohe aru, et see on ju absurd. Võimatu, isegi siis kui pearaamat enne palgapäeva kogu palgafondi rullis triole paneks, vms
                      Palju tõenäolisem on see, et midagi muudeti metoodikas, millele vastavaks need automaatselt andmeid korrutavad ja jagavad leheküljed pole veel uuendatud.
                      Oota veel kui see oinas pensionikeskuse "keskmise palga" avastab.

                      e:

                      Nalja pärast otsisin välja.
                      Hinnanguline keskmine brutopalk: 1 788 350.00 €

                      Õudne värk!

                      Kommentaar


                        See pole minu süü, et sa matemaatika tunnis jumal teab millega tegelesid. Ma tõmban sulle selle arvutuse detailideni tingimusel, et sa mu raisatud aja kinni maksad. Mina ütlen, et Kliimaministeeriumi keskmine on kaugelt alla 7000, ehk ~ministri palga, 2023 neljandas kvartalis, ja sina ütled 17 000+. Pakun sulle kaastundest isegi mingi vaimse tervise händikäpi. Kui sul on õigus maksan sulle 2500 ja kui mul on õigus maksad mulle ainult 500, mille annetan kohe mõnele Ukraina drooniprojektile edasi. Lööme kihlveo lukku, jah?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mbappemessi

                          Kas 104 on korruptiivne või mitte sinu hinnangul?
                          kui Eesti on 141. Siis on info küll väga paha,või sa mõtled minu peremehe riigina Venemaad, kelle jaoks zelensky käib siin Euroopat sõjamoonast tyhjendamas, et sa hiljem ilma suurtüki toetuseta saaksid venelastele vastu joosta?
                          Lihtsalt küsin, et mitmes peab selles tabelis riik olema, et teda toetada tohiks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mbappemessi

                            Huvitav tõesti, et ettevõtted mis minuga seotud on, suudavad oma palka enam-vähem samad näidata mis
                            Ei tea, kuidas teistel, aga mul hakkas küll kohe väga soe ja turvaline mõeldes, et me Eesti ettevõtluse koorekihiga siin sellisel tasandil teemasid arutame.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Suures pildis on point ikkagi see, et avalik sektor kasvab töötajate arvu ja palgatöusu poolest kiiremini kui teised ning see pole kuigi otstarbekas ega jätkusuutlik. Paikapidav kriitika selles suunas on pöhjendatud

                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                image.png
                                Kas selle mantra tõestuseks värskemaid andmeid ka leidub kui 2022 lõpu seis? Kiire guugliga ei leidnud. 2023 peab olema siis korralik kasv olnud sest 22 lõpu seisuga polnud kasv märkimisväärne. Riigi ametiasutused on vähendanud, kasv on tulnud riigi äriühingute arvelt.

                                https://www.fin.ee/riigihaldus-ja-avalik-teenistus/riigihaldus#avalik-sektor​

                                Kommentaar

                                Working...
                                X