320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidugi ma tsiteerisin nüüd valet asja, aga postitus ise oli korrektne Damn, et see edit funktsioon ei tööta.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      Vöimes toota ma ei kahtlegi, aga seda pole ju tehtud, 2 aastat on niisama passitud. Kui rohepööre on endiselt kordades tähtsam asi vene ohust, ei muutu midagi. Sellist poliitiliselt pööret on aga raske nii kiirelt näha siin. Uuringutes on Kliima nr 1 oht ja vene 5-7, kuidas sa Lääne-Euroopale teed selgeks, et tegelikkus laiemalt on midagi vastupidist? Enamuse jaoks on Ukrainas lambine kodusöda mis neid ei puuduta, aru saadakse teistipidi alles siis kui pask endal majas on. Köik tuleb ise järele proovida....
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Vöimes toota ma ei kahtlegi, aga seda pole ju tehtud, 2 aastat on niisama passitud. Kui rohepööre on endiselt kordades tähtsam asi vene ohust, ei muutu midagi. Sellist poliitiliselt pööret on aga raske nii kiirelt näha siin. Uuringutes on Kliima nr 1 oht ja vene 5-7, kuidas sa Lääne-Euroopale teed selgeks, et tegelikkus laiemalt on midagi vastupidist? Enamuse jaoks on Ukrainas lambine kodusöda mis neid ei puuduta, aru saadakse teistipidi alles siis kui pask endal majas on. Köik tuleb ise järele proovida....
        Pmst. seda kõike me oleme proovinud nii öelda "Lääne - Euroopale" selgeks teha juba mõnda aega, kahjuks demokraatia on sellistes otsustes kõige aeglasem valitsemise viis. Ja pane sinna juurde äärmiselt mugav ja madala ohu tunnetusega inimloomus sealses regioonis ning saadki praeguse olukorra, kus iga euro eest käib võitlus, kes kuhu ja mida investeerida ja miks see peaks riigile ja inimestele kasulik* olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          No, aga see ongi tõde. Lihtsat juttu pole mõttet liiga keeruliseks mõelda.
          ISW on rohkem nagu jutuvestja
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

            ISW on rohkem nagu jutuvestja
            Proovivad seda süva analüütikat lihtsustada jah, võtke Delfi lahti kes tahab näha graafikut sellest kes ja kui palju SKTst kaitsekuludesse panustab. Suht puust ette ja punaseks tehtud.

            Ameeriklased ka oma briifi teinud -

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Proovivad seda süva analüütikat lihtsustada jah
                Ma muidugi pidasin miskit muud silmas.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alfaisane

                  kaks lauajalga vaidlevad, kellel on õigus w
                  Vaata, olen ka siin pikalt läänt kritiseerinud ja allakäigust rääkinud, aga mitte sellepärast, et ma seda tahaks vöi kuidagi naudiks. Vastupidi, mul on siiralt kahju näha kohati enesehävitusliku protsessi ilminguid kultuuris, majanduses ja mujal, sest mulle meeldib lääs ja ma hindan köige rohkem seda mis siin tsiviliseeritud ühiskonnas on pikalt üles ehitatud. Seda tuleb kaitsta. Öigustatud kriitika on ka tähtis, et me siin läbi pika ja valuliku protsessi käigus vöideldud väärtusi liiga iseenesest möistetavalt ei vötaks ja liiga mugavaks ei muutuks. Vaba söna ongi sisuliselt selle ühiskonna alustala, sest muidu ei pääse parim vöimalik informatsioon pinnale ja üleliigset vöimu teiste üle kiputakse omade tarbeks ära kasutama. Seda ma ei taha, sest ma hindan indiviidi vabadust köige rohkem. Aga trollimisel on ka piirid, eks. Kui kaugele sa sellega lähed? Mul on tunne, et möni mees ja seltskond siin päriselt tahab, et Eestil ja lääne ühiskonnal laiemalt läheks sitasti ja lausa naudib seda, lootes ise püünele pääseda ja oma hierarhia moodustada.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust

                    Vaata, olen ka siin pikalt läänt kritiseerinud ja allakäigust rääkinud, aga mitte sellepärast, et ma seda tahaks vöi kuidagi naudiks. Vastupidi, mul on siiralt kahju näha kohati enesehävitusliku protsessi ilminguid kultuuris, majanduses ja mujal, sest mulle meeldib lääs ja ma hindan köige rohkem seda mis siin tsiviliseeritud ühiskonnas on pikalt üles ehitatud. Seda tuleb kaitsta. Öigustatud kriitika on ka tähtis, et me siin läbi pika ja valuliku protsessi käigus vöideldud väärtusi liiga iseenesest möistetavalt ei vötaks ja liiga mugavaks ei muutuks. Vaba söna ongi sisuliselt selle ühiskonna alustala, sest muidu ei pääse parim vöimalik informatsioon pinnale ja üleliigset vöimu teiste üle kiputakse omade tarbeks ära kasutama. Seda ma ei taha, sest ma hindan indiviidi vabadust köige rohkem. Aga trollimisel on ka piirid, eks. Kui kaugele sa sellega lähed? Mul on tunne, et möni mees ja seltskond siin päriselt tahab, et Eestil ja lääne ühiskonnal laiemalt läheks sitasti ja lausa naudib seda, lootes ise püünele pääseda ja oma hierarhia moodustada.
                    Sa kirjutasid nii ilusasti, et ma tundsin seda lugedes nagu oleks ise kirjutanud. Tahaks sind kallistada kohe

                    Kommentaar


                      Mul on sulle üks väga halb uudis... mitte keegi siin ei vaata neid sinu postitatud videosid rohkem kui 20 sekundit
                      Kuidagi sa suudad välja otsida eranditult sellised, mis on täielik ajuvaba soust. Lääneriikide suunas on tehtud täiesti normaalset ja hästi põhjendatud kriitikat tohutus koguses. Sinu kiljatused on pigem sellised, et ma vahest nõukogude aega näinud inimesena hakkan sind üha enam kahtlustama reformi heaks provokaatorina rügamises. Või siis tõesti oled täesti saamatu allikakriitika koha pealt. See oleks veel eriti kurb. Info on sinust loetud klikkide kaugusel ja sa keskendud ainult sotsiaalmeedias levivale pasale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alfaisane

                        kaks lauajalga vaidlevad, kellel on õigus w
                        Kuhu muidu sul oleks toetuda.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Sattus silme ette eilne Esimene stuudio Priit Alamäega. See võrdlus, kus mingi välismaine ehitusettevõte koostab nägemuse Tallinnast, oli päris hea. Puudu oli vaid see, et selle ettevõtte omanik on valitsuses sobiva ministri portfelli hoidva erakonna omanik ja suurrahastaja. Tramaivõi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Rsk ja ei suudetudki midagi tema päästmiseks ära teha, masendav, nagu ka kogu selle riigi DNA.

                              Kommentaar


                                ilmselgelt tavaline terviserike. nothing to see here.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X