320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rumal oli. Tahtis ise märter olla, keegi ei sundinud teda tagasi karu suhu ronima
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      ilmselgelt tavaline terviserike. nothing to see here.
      Covid
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        ilmselgelt tavaline terviserike. nothing to see here.
        Ukraina natsi-droon, noh.

        Kommentaar


          Hein vs. Pärnits
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Hein on vana maadleja
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ple kursis üldse ja seetõttu alandlikult uuriks, et mis teema sellega on, et 28 milli antakse EU raha eramajade renodeks? Et kas max-max-max sihtotstarbeline ja "take it or leave it" raha eramajadele või oli selle kasutamisel ka mingeid alternatiive?

              Kommentaar


                Sihtotstarve. Jäänud EISAle rudimendina Kredexist ja keegi sellega väga tegeleda ei taha, sest paberimajandust retsilt, ilmajäänud pahased ja saajad ka pahased. Aga peab jagama, muidu raha jääb kasutamata.

                Kommentaar


                  See https://www.err.ee/1609258446/foljet...konna-koosolek peaks minema siin teemasse "Liiga hea", kuid kes on aga täpselt nende samade asjadega omanud kokkupuudet, need on ka need inimesed, kes ütlevad, et... ametnike armee, halduskoormus ja kõik see pläust.


                  Head kraami oli palju, kuid mõneti võtab lõpus olev kõik hästi kokku:

                  Riina: Peaasi, et e-arveid kohustuslikuks ei tehta. Siis ma tapan ennast küll ära.

                  Tanel: August, pane see töökorraldusega seotud ohtude alla juba kirja.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    me saime Ti käest noomida, kuna auto(de)s ei olnud kaitseprille ja kindaid (tankimise juures vajalikud isikukaitsevahendid)

                    meie seisukoht oli, et kummikad saad bensukast ja kaitseprillid tankimise juures on mäx retarded. ei sobinud.

                    Kommentaar


                      mis teema nende e-arvetega. Max lebo ju? Ise usaldan meie ametnikke ja ikka riigi ja raffa hüvanguks kõike tehaxe!

                      kui tõsiselt rääkida, siis selle följetoniga on paraku see väike nihe, et kui midagi peaks nihu minema, siis need 100 kommenteerijat ja tarka on kohe platsis ja nõuavad vastutust ja "miks riik midagi ei tee". Et veidi erroris teema. Noh a la, et kortermajal on garaažiuks (vt ka lift) ning nõutakse 100 dokumenti, siis kõik osapooled max erroris eksole, edasimüüjatest paigaldajateni, rääkimata ostjast. Aga kui sinna üks laps alla jääb, siis putsis eksole. Paigaldaja oli raudselt mingi poolaks-haltuurakas ja firma ammu kotis, edasimüüjal dokumendid valesti ja KÜ vend ei viitsinud ajada asju korrektse firmaga, saagis senti nö. Rääkimata ülevaatustest. Vangi kõik!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust
                        mis teema nende e-arvetega. Max lebo ju? Ise usaldan meie ametnikke ja ikka riigi ja raffa hüvanguks kõike tehaxe!
                        Ei tea jah, meil on vastupidi. Kui e-arveid partnerid ei saada, siis raamatupidaja tapad mind ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                          Ei tea jah, meil on vastupidi. Kui e-arveid partnerid ei saada, siis raamatupidaja tapad mind ära.
                          ma selle tegin veidi naljaga tegelt.

                          Kommentaar


                            e-arved on liiga advanced. meil paar keskeuroopa tarnijat saadavad invoice postiga... siis kui mölisesin, et kas te elate kiviajas...saatke pdf vms.. öeldi, et äärmisel juhul võivad ka faksiga saata.

                            isegi poolakad oskavad juba pdf teha... aga tihtipeale tahavad dokumentidele templit...

                            ma ei tea mis ma sellega nüüd öelda tahtsin... ilmselt see, et teised riigid on veel rohkem gayd

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              e-arved on liiga advanced. meil paar keskeuroopa tarnijat saadavad invoice postiga... siis kui mölisesin, et kas te elate kiviajas...saatke pdf vms.. öeldi, et äärmisel juhul võivad ka faksiga saata.

                              isegi poolakad oskavad juba pdf teha... aga tihtipeale tahavad dokumentidele templit...

                              ma ei tea mis ma sellega nüüd öelda tahtsin... ilmselt see, et teised riigid on veel rohkem gayd
                              Kas kuskil Eestis on olemas elamuskeskus kus saab faksi saata? Pole kunagi faksinud.

                              Kommentaar


                                Huvitav kui palju sinusuguseid veel on. Mul on kuskil täitsa toimiv faksiaparaat olemas. Mida seal elamuskeskuses veel menüüsse lisada võiks? Dial upi hääled ja autentse retsepti järgi tehtud pingviini jäätis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X