320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Huvitav kui palju sinusuguseid veel on. Mul on kuskil täitsa toimiv faksiaparaat olemas. Mida seal elamuskeskuses veel menüüsse lisada võiks? Dial upi hääled ja autentse retsepti järgi tehtud pingviini jäätis?

    Aga kas sul kodus kettaga telefon ikka ka alles on?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust
      kui tõsiselt rääkida, siis selle följetoniga on paraku see väike nihe, et kui midagi peaks nihu minema, siis need 100 kommenteerijat ja tarka on kohe platsis ja nõuavad vastutust ja "miks riik midagi ei tee". Et veidi erroris teema. Noh a la, et kortermajal on garaažiuks (vt ka lift) ning nõutakse 100 dokumenti, siis kõik osapooled max erroris eksole, edasimüüjatest paigaldajateni, rääkimata ostjast. Aga kui sinna üks laps alla jääb, siis putsis eksole. Paigaldaja oli raudselt mingi poolaks-haltuurakas ja firma ammu kotis, edasimüüjal dokumendid valesti ja KÜ vend ei viitsinud ajada asju korrektse firmaga, saagis senti nö. Rääkimata ülevaatustest. Vangi kõik!
      Tragikoomiline on see, et kui midagi peaks Juhtuma, siis ka see n.ö paberimajandus on vana, vigane, vale.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kõikidest just Krister Paris andis sellele loxxile võimaluse oma jama ajada?

        Lääs üritas Moskval Minski lepetega nahka üle kõrvade tõmmata ja see viiski sõjani, leiab vastuolulise kuulsusega emeriitprofessor, keda paljud süüdistavad Moskva seisukohtade kaitsmises.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Kõikidest just Krister Paris andis sellele loxxile võimaluse oma jama ajada?

          https://epl.delfi.ee/artikkel/120271...-soja-lopetama
          See on jah sitaks kõva plaan, et lased mingil tiblunnil EPLi veergudel ilma igasuguste märkusteta jaurata, kuidas EPLi ajakirjanikud ikka nägid Butšas asju valesti. Lihtsalt imeline.

          Kommentaar


            Umbes nagu tucker-putler intervjuu. Paris on tüüpiline vasakpoolne vatnik
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

              Aga kas sul kodus kettaga telefon ikka ka alles on?
              Kas see on trikiga küsimus? Loomulikult on ka kettaga telefoni eksemplar tulevastele põlvedele säilitatud... isiklikus arhiivis on veel palju asju mida Generatsioon Z isegi AI abiga kasutada ei oskaks

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Generatsioon Z
                Pahaks läinud sibulad?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Veidi selline “tähelepanekud elust enesest”, aga sobib ka siia.

                  keegi kellel aega võiks teha mingi kiire arvutuse ja analüüsi karmen jolleri ja vootele päi sugustest poliitikaga seotud indiviididest. Noh et joller juba 2 aastaga twitteris 4000 postitust. Ei tea, kas replyd seal sees või ainult postid. Vaevalt see ta ainus meedium ka. Et kas tööd ka tehakse või türa mis toimub, ainult üks fucking influencemine käib seal toompeal. Keskmisest võimekamad inimesed iq mõttes vb, aga kuskil jookseb mingi loogiline piir.

                  Kommentaar


                    Muidu ok, aga ära Jollerit küll keskmisest IQst kõrgemale nii kergekäeliselt paiguta.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust
                      Veidi selline “tähelepanekud elust enesest”, aga sobib ka siia.

                      keegi kellel aega võiks teha mingi kiire arvutuse ja analüüsi karmen jolleri ja vootele päi sugustest poliitikaga seotud indiviididest. Noh et joller juba 2 aastaga twitteris 4000 postitust. Ei tea, kas replyd seal sees või ainult postid. Vaevalt see ta ainus meedium ka. Et kas tööd ka tehakse või türa mis toimub, ainult üks fucking influencemine käib seal toompeal. Keskmisest võimekamad inimesed iq mõttes vb, aga kuskil jookseb mingi loogiline piir.
                      See on mingi 5,5 päevas ja replyd loevad ka. Pole midagi eriti metsikut. Vaata parem Järvanit. Ma millalgi lugesin kokku, et tüüp tegi päevas 100 postitust. Sealjuures osad jäid lugemata ka, sest ma 100 pealt andsin alla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -21- Vaata postitust
                        Muidu ok, aga ära Jollerit küll keskmisest IQst kõrgemale nii kergekäeliselt paiguta.
                        Ma ei tea, kas sa alahindad ta võimekust või ülehindad keskmist IQ'd.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Oletame, et oled tubli eestlane ja Ukraina armeele otse vöi ümbernurga väheke annetanud. Muidu ka korralik ja tubli inimene, tüli ei nori ja kärbest niisama trotsist maha ei löö. Aga.....vajutaksid nupule, mis tapaks momentaalselt kõik vene poolel södivad inimesed Ukraina territooriumil ja kõik kes neid otseselt abistavad ja asendama hakkaksid? Umbes pool miljonit inimest kohe, edaspidi ilmselt miljonites.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Nii. Kas selle viimase ERR "följetoni" valguses võib siin tuua näite, kuidas "loll" kodanik otsib kaitset ja vastutust omavalitsuselt, riigilt ja mujalt?

                            TÕDE JA ÕIGUS LUUNJA VALLAS: naaber ostis teejupi ära ja kortermajade ette ilmusid parkimist keelavad märgid (ohtuleht.ee)

                            ​Et kui plastic ehitab suvalisele põllule 100 korterit ja 100 lolli ostavad sinna korteri nii, et plastic omab ligipääsu, siis vastutab sinu tulevaste probleemide eest KOV, riik jm onju. Ma nüüd väga selgelt meelega utreerin ja panen õle võlli. Aga täpselt see keiss, kus kõik on sead seniks kuni endal vaja läheb ja siis on need kõik jätkuvalt sead, sest sinu enda riski ei manageeri või teadmatusest tekkinud probleeme ei lahenda.

                            Jumala pohh tegelt sellest olukorrast ja faktidest, aga classic case study ikkagi sellest, et riik on ennast täis söönud ja üle reguleerinud täpselt selle ajani kui mingi putsis pügala pärast ise lakki saad. Aga siis ka riik süüdi.

                            Kommentaar


                              Võib olla just sellepärast juhtuski selline asi, et keegi ei saa enam munnigi aru?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Võib olla just sellepärast juhtuski selline asi, et keegi ei saa enam munnigi aru?
                                Mis sul aru vaja saada muidu? On omand.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X