320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust

    See 30 päeva maksimum on aus plaan, sest mingid lepingud stiilis 120 päeva on ikka selgelt üle normaalse, aga mingi automaatne viivisevärk on küll suht huumor, mida nendel hetkel 120 päeva nõudvatel suurtel lihtne teha, sest asjad suht automatiseeritud, aga väikestele tekitab mõttetut lisa-administreerimist, mis ei pruugi ka kuhugi viia.


    Pikkade maksetähtaegade puhul saab mõne finantsasutuse kaasata (kes sisuliselt ostab arve ära).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Pikkade maksetähtaegade puhul saab mõne finantsasutuse kaasata (kes sisuliselt ostab arve ära).
      Faktooring

      Kommentaar


        Keskkonnaamet kooskõlastas Pärnumaal lageraieid aladel, mille ta oli ise määranud metsise uuteks püsielupaikadeks, sest info kaitse alla võtmisest ei jõudnud ameti ühest osakonnast teise.


        Paras värdjakari on meil ikka metsade majandamist korraldamas. Ennast üritatakse avalikkuses igal võimalusel presenteerida metsameestena ehk siis asjatundlike erialainimestena, kuid reaalne käitumine näitab selle asemel ärimehe mentaliteeti selle kõige halvemal kujul.

        Kommentaar


          Sul on midagi siin segi läinud. Keskkonnaamet pole küll viimase 15 aasta jooksul millegi muuga tegelenud kui mis iganes majandustegevuse äärmusliku torpedeerimisega. Nad ei ole seda kunagi isegi varjata püüdnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Sul on midagi siin segi läinud. Keskkonnaamet pole küll viimase 15 aasta jooksul millegi muuga tegelenud kui mis iganes majandustegevuse äärmusliku torpedeerimisega.
            90-ndad oma ammu möödas. Oleks juba aeg tollasest mentaliteedist lahti lasta ja normaalseks inimeseks hakata. Oodata, et riik annaks ärimeestele keskkonnaküsimustes carte blanche´i ning siis solvuda ja hädakisa tõsta kui seda ei juhtu, on ikka päris vaimuhaige suhtumine.

            Kommentaar


              Valitsus tuleb kolmapäeval välja nii magustatud jookide maksu, maksuvaba pensioniosa külmutamise kui ka trahvimäärade tõstmise eelnõudega. Sotsiaaldemokraatide juhi Lauri Läänemetsa sõnul saavad nad neid eelnõusid valitsuses toetada juhul, kui Reformierakond toetab plaani suunata raha jõukamatelt omavalitsustelt vaesematele.


              Paistab, et kätte on jõudnud see aeg, kus on vaja teha uus erakond, et midagi jaburat (samas peitub igas jaburuses tõde) Konkreetselt lubada:

              1. Tasuta ja legaalne suitsiid
              2. Tasuta antidepressandid
              3.

              Kolmanda punkti osas võib ehk mingi hääletuse korraldada, kuid rohkem pole mõtet. Programmi, kui sellist pole mõtet ka koostada, sest who gives a fuck.

              E: valimisvideo ka juba olemas
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Suhkrumaksu ideel pole iseenesest ju midagi viga. Kui tarbid kahjulikke aineid siis maksad ka rohkem, et järelmit ravida.
                Eutanaasia legaliseerimise poolt hääletan kahe käega.

                Kommentaar


                  Nii, üks valija olemas.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Nii, üks valija olemas.
                    Tõstan käe ja olen teine. Lihtne valija ei pea maksma riske, mis Henry Westonsisse lisatud ning mis hilisemas elus tervisele keskmistatult suuremat mõju avaldavad. Idekas oleks, kui tervist kahjustavate toodetega kaasnev aktsiis või maksulaekumine seotaks näiteks sotsiaalmaksu sees oleva tervishoiuks eraldatud komponendile.

                    Ostad paki suitsu? Ok, maktsad aktsiisi - otse tervisekassasse. Ostad Westonsi? Ok, otse tervisekassasse. Ostad kummikomme ja layse? Ok, otse tervisekassasse. Aga nagu ikka, siis 100 venda oma "piiratakse meie vabadust" gemüüsega. Reaalsuses random ballast, kes karjuvad aga kõige rohkem.

                    Või keegi homme hüppaks ojja kui fanta oleks 1 eur asemel 2 eur? Jääks elu elamata, lapsed kasvatamata?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust


                      Või keegi homme hüppaks ojja kui fanta oleks 1 eur asemel 2 eur? Jääks elu elamata, lapsed kasvatamata?
                      Fanta kohta ma ei tea, aga coca-cola pärast jääb kellelgi raudselt mõni rumm lahendamata.

                      Kommentaar


                        See paar Fantat siia sinna on kukesupp. Oluline verstapost Vabariigi ajaloos on tulemas, kes on esimene julge poliitik, kes ütleb välja, et mingi paadimaks võiks ju meil ka ikka olla. Sest et kaitsekulutused... ja üldse kui juba oli raha paat soetada, siis võiks ka rohkem panustada oma riiki

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                          Fanta kohta ma ei tea, aga coca-cola pärast jääb kellelgi raudselt mõni rumm lahendamata.
                          Head rummi tulebki ilma koolata juua. Halba rummi ei pea üldse jooma.

                          Kommentaar


                            Ma ütleks veidi muudetud kujul sama mis alkoaktsiisi kohta: “Kui suhkrumaks su toimetulekut oluliselt mõjutab, on midagi juba ilma maksuta persses.”

                            Kommentaar


                              Haapsalu raudtee on mingi sama idiootne ettevõtmine kui Pärnu Lennujaam. Võiks need luksusprojektid ära lõpetada ja raha sinna taristusse suunata, kus seda reaalselt puudu on ning millest ka kasu oleks.
                              (Ja ma sõidan mai lõpp-september iga nädalavahetus Haapsallu).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                                Tõstan käe ja olen teine.
                                Kolmas!

                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Fanta kohta ma ei tea, aga coca-cola pärast jääb kellelgi raudselt mõni rumm lahendamata.


                                Kui sul jääb rummi koks selle maksu pärast tegemata, siis äkki ei peaks üldse seda jooma?

                                Ja muidugi, mida LaRaBla ütles! 100% nõus. See on nagu see uudis, et alko reklaami üle otsustasid alko tootjad ja tahtsid ise reguleerida seda, kui keegi vabatahtlikult nõus on osalema. Ja arstid hoidku ka eemale. Tere tali!
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X