320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei mõista mis te siin jälle särki rebite? Üks kohtuaste on veel. Ja võibolla läheb sealt asi uuele 10 aastasele ringile.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Armas vaadata kuidas sotsdemmid venemeelsete kaitseks viskuvad
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Aeg jälle ventileerimiseks.

        Tuletan kõigile meelde, et meil on hetkel olukord, kus meil oli/on justiitsminister, kes nõuab oma alluvatelt midagi.

        Selle tulemusena see alluv teda lindistab. Samal ajal see minister lükkab käima mingi 10k aastas + alusvara väärtuse kasv JOKK skeemi oma pereliikmega. Ta arvab, et ta ei pea pea maas ringi käima.

        Et kui türa fucking vittu putsi idioodid saavad olla inimesed, kes meie riiki actually juhivad. Tahaks 29 roppu sõna veel panna. Aga 95% neile lohhidest on see konkreetselt eksistentsiaalne vajadus ja nende ajukapatsiteet kõrgemale reaalselt ei küündi kui vastav low level huiamine, skeemitamine, joogid autosse ja majoneesivargus.

        Ainuke asi, mida Laaneti kohta tänaseks nüüd teame, et ta on rumal lohh. Sest ta tahab skeemitada ja JOKK olukorda tekitada. Mina ei ütle, et ta tahab varastada, aga mõni kindlasti ütleks ja ta ei eksiks vast.

        Sest kui ta ei tahaks skeemitada ja "varastada", siis ta oleks aus, omaks eetilist kompassi ja ei teostaks justiitsministrina piirialaseid tegevusi. Piirialane tegevus antud kontekstis tähendab, et kõik, kellel IQ kõrgem kui 80, saavad aru sellest miks sa seda tegid ja ka sellest, et vb see ei ole ebaseaduslik. Aga kõik saavad aru, et sa oled munn noh. Kui sul ja teistel riigikogu ja valitsuse värdjatel on moraalne kompass ja intellektuaalne võimekus selline, et sa umbes esimese asjana lähed endale mingit KV alusvara skeemitama, siis ma lihtsalt ei suuda rumalust mõista. Rääkimata kurbusest ja vihast, mis juhtivatel ametikohtadel olevate isikute vastu tekib.

        Ma saan 100x rohkem, aru sellest, et kui varastad, siis miljoni ja kui petad naist, siis Kajaga (muidu öeldakse vist kuningannaga, aga Kaja lihtsalt ilusam). Aga meil on püünel lohhid noh. lohhhiiiiiiiiid.

        Kurb hakkab. Tõmmaku see prox siis mingi vend uuesti kuskilt välja, kes üle 100k tuulde pani, saaks kellegigi osas öelda, et "loll varas on, aga thats life, mõtles suuremalt kui 99% ta kolleegidest - ellise mehega ilmselt oleks midagi isegi arutada".

        Et kui sa varastada ka ei oska, kuidas sa fucking riiki juhtida oskad? debiilikutekari. Iga hetk annaks oma hääle juba suvalisele 6 fig + varganäole, sest ilmselt on tal kahe kõrva vahel võimekust rohkemaks kui kümnel Laanetil kokku. Tuleb talle lihtsalt ruum anda, kontroll hoida ja sõnad peale lugeda.

        Keegi võiks mingi kuradi korjanduse teha ja Mõnult sisuturunduse osta. Panen oma kuradi nimega sama jutu laivi (natukene ilmselt editeerin kui aeg käes, sest naine vaataks pahasti kui Kajat nii simpin...).

        Kommentaar


          Kui ma nüüd Katri Raik'ist aru sain, siis täna on meil eestindamine saanud hoo sisse ja kardab, et hääletusõiguse võtmine keerab vindi üle.
          Selle õiguse võtmine seda nüüd ei tee. Sellega käsikäes käiv kommunikeerimine aga küll (või meie esindajad oskavad asju selgitada?) Eriti kui Pärtel Peeter Pere laadsed pukki lastakse.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kui ma nüüd Katri Raik'ist aru sain, siis täna on meil eestindamine saanud hoo sisse ja kardab, et hääletusõiguse võtmine keerab vindi üle.
            Selle õiguse võtmine seda nüüd ei tee. Sellega käsikäes käiv kommunikeerimine aga küll (või meie esindajad oskavad asju selgitada?) Eriti kui Pärtel Peeter Pere laadsed pukki lastakse.
            Katri Raik on kapisibul.

            Ja nõus, et Pärtel-Peetrid peaksid selle otsuse teostamise ja kommunikatsiooni osas citizens on patrol meetodil mõneks ajaks eemaldama. Raske on leida inimest, kes oma vahel isegi positiivse sõnumi ja egiidiga suurendab oma vastaste osakaalu.

            Kommentaar


              Stuudios oli veel üks kommunist polnud Raik ainuke
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Riigikogu valimistel said valida ainult kodanikud. Ometi oleks Ida-Virumaal võitnud pesuehtne tibla, kui Peterson ja Stalnuhhin poleks mõlemad kandideerinud. Et mis probleemi me täpsemalt nii lahendada loodame?

                e: Ida-Virumaal on mingi miljon olulisemat problemi. Näiteks õiglase ülemineku fondi rahad. Pidid alguses looma uusi töökohti. Nüüd jagatakse mingite kuradi filmilinnakute, lasteaedade ja kultuurimajade ehitamiseks. 10 aasta pärast imestatakse, miks kõik ikka putsis. Kas mõni Vene passiga Putini-armastaja saab Stalnuhhinit valida, on selle kõrval üsna teisejärguline problem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Riigikogu valimistel said valida ainult kodanikud. Ometi oleks Ida-Virumaal võitnud pesuehtne tibla, kui Peterson ja Stalnuhhin poleks mõlemad kandideerinud. Et mis probleemi me täpsemalt nii lahendada loodame?
                  mitte et ma väidan et nii ei oleks olnud, hui tean. Aga kust lugupeetav nii täpset teab, kuhu Petersoni ja Stalnuhhini hääled siis läinud oleksid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    e: Ida-Virumaal on mingi miljon olulisemat problemi. Näiteks õiglase ülemineku fondi rahad. Pidid alguses looma uusi töökohti. Nüüd jagatakse mingite kuradi filmilinnakute, lasteaedade ja kultuurimajade ehitamiseks. 10 aasta pärast imestatakse, miks kõik ikka putsis. Kas mõni Vene passiga Putini-armastaja saab Stalnuhhinit valida, on selle kõrval üsna teisejärguline problem.
                    Nüüd sa ajad kaks asja segamini. See käik on neile, kes tahavad Eesti püsimist, sest raske on mõista, kuidas agressori, tapja, vägistaja jne n.ö esindajal saab olla meie tegemistes sõnaõigus.
                    Erinevalt Puustusmaast ma pole venelastes emotsionaalselt pettunud (sest pole illusioone loonud) ja saan aru ning olen selle poolt, et põhiseaduse muutmine vajab aega. Foon, üldine arusaamine aga võiks siis olla seotud eelneva lõiguga.

                    Seda va raha asja olen ise ka rääkinud ja siinkohal saab Raiki öelduga nõustuda, et lõpuks on Riik jõudnud tegudeni ning antud joont on vaja hoida, mitte PPP moodi inimesi mõnitada, forsseerida, ässitada jne ehk lühiajalist edu nautida, et endal oleks hea vms.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      e: Ida-Virumaal on mingi miljon olulisemat problemi. Näiteks õiglase ülemineku fondi rahad. Pidid alguses looma uusi töökohti. Nüüd jagatakse mingite kuradi filmilinnakute, lasteaedade ja kultuurimajade ehitamiseks. 10 aasta pärast imestatakse, miks kõik ikka putsis. Kas mõni Vene passiga Putini-armastaja saab Stalnuhhinit valida, on selle kõrval üsna teisejärguline problem.
                      Jutud käivad, et sedagi on raske jagada. Et bürokraatia ja poliitkemplused kaaperdavad kogu süsteemi.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                        Jutud käivad, et sedagi on raske jagada. Et bürokraatia ja poliitkemplused kaaperdavad kogu süsteemi.
                        No selge see, et mingi probleem peab olema, kui keegi raha ei taha. Olgu selleks liigne bürokraatia, keeruline taotlusprotsess, Venemaa lähedus, poliitikute liigne möla või midagi muud.

                        Tuleks välja selgitada, mis peamised takistused on ja need kõrvaldada. Selle asemel tegeletakse mingi totaalse naljaga, kus raha valatakse sisuliselt mõttetusse betooni, mis uusi töökohti ei loo, vaid tekitavad hoopis tulevikuks liigeid püsikulusid, mida omavalitsused ei suuda maksta.

                        Miks?

                        Sest, noh, nii on lihtsam. Raha saab ära jagatud. Saab öelda, et edukas programm. Kõik saavad linte lõigata. Ja kui keegi peab vastutama hakkama, on igal pool pukis juba uued poliitikud, mitte need, kes lollusega hakkama said.

                        Vaata ka: haldusreformi käigus sisuliselt altkäemaksuks ehitatud kõiksugu "monumendid" nagu ujulad ja saunad, mida KOVid ei suuda tegelikult üleval pidada.

                        Kommentaar


                          Ma saan aru, et RK valimiste vanuse piirmäära langetamine incoming.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ma saan aru, et RK valimiste vanuse piirmäära langetamine incoming.
                            Ega Jüri Ratas niisama Villemdrillemi gigil ei käi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                              Ega Jüri Ratas niisama Villemdrillemi gigil ei käi.
                              See käisime hiljuti õpilastega riigikogus ja ma olin väga üllatunud, et just jüri ratas oli see, keda suht kõik õpilased teadsid ja tahtsid temaga endlit teha jms. Et midagi ta teeb väga õigesti...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                                See käisime hiljuti õpilastega riigikogus ja ma olin väga üllatunud, et just jüri ratas oli see, keda suht kõik õpilased teadsid ja tahtsid temaga endlit teha jms. Et midagi ta teeb väga õigesti...
                                Kui ta teeks veel kõrvalosa Kättemaksukontoris, siis olekski hääled koos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X