320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

    Arenenud riikides kipub olema säherdune "seadus", et ära keera jama kokku (ja ära ole jobu).

    Ma kujutan ette, et PPP'i on juba 1,5 m kaigas valmis, et see kastiratta külge kruvida ja liiklusesse sukelduda.
    Kuna ma veidi tean inimesi, kes seal uues koalitsioonis nüüd üritavaid asju teha - siis võtke teadmiseks, väga paljud need asjad ei pruugi selle lühikese ajaga üldse realiseeruda. Linna rahakott on süht tühi ja pikad projektid juba jõus, mis neelavad kõik mis veel alles. Seega ilmselt tuleb laenu võtta ja see seab jälle oma piirangud + vajaduse kõigiga koguaeg konsensus leida. Seega ma hoiaks veidi oma hobuseid. Mõtted on toredad, aga teod tulevad kunagi tulevikus.

    Kommentaar


      Kas mitte tulnud ühel ja samal päeval koalitsioonist info, et rahaline seis on hea ja et ta siis seda pole? Igatahes... kõige ootusärevamad on vast kinnisvaraarendajad-investorid
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kas mitte tulnud ühel ja samal päeval koalitsioonist info, et rahaline seis on hea ja et ta siis seda pole? Igatahes... kõige ootusärevamad on vast kinnisvaraarendajad-investorid
        No hea on ses suhtes, et saaks võtta laenu ja värki, sest saaks pmst miinimum intressiga. Suuri kohustusi linnal ei ole. Aga kuskil nurgas rahamäge ka ei ole.

        Kommentaar


          paremini majadnatud kui riik? au kung.fu kõlvartile?

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            No hea on ses suhtes, et saaks võtta laenu ja värki, sest saaks pmst miinimum intressiga. Suuri kohustusi linnal ei ole. Aga kuskil nurgas rahamäge ka ei ole.
            Et siis rahaliselt hästi toimiv (suur)linn. Oh dear?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              paremini majadnatud kui riik? au kung.fu kõlvartile?
              Linnas ei pea sa kuhugi Metskülla kooli, elektrit ja Omnivat vedama.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Kuna ma veidi tean inimesi, kes seal uues koalitsioonis nüüd üritavaid asju teha - siis võtke teadmiseks, väga paljud need asjad ei pruugi selle lühikese ajaga üldse realiseeruda. Linna rahakott on süht tühi ja pikad projektid juba jõus, mis neelavad kõik mis veel alles. Seega ilmselt tuleb laenu võtta ja see seab jälle oma piirangud + vajaduse kõigiga koguaeg konsensus leida. Seega ma hoiaks veidi oma hobuseid. Mõtted on toredad, aga teod tulevad kunagi tulevikus.
                kas Moskva puiestee suudetakse selle ajaga ära kaotada või on sotsid ikka vastu?

                sellel (vahe)linnavalitsusel on ju tegelikult ainult üks džoob: kantoora kinnipanemine vähemalt mõneks ajaks. muuks pole valimiste eel aega. aga õnneks saab kampaaniaks nüüd laentsi võtta. good times.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust

                  kas Moskva puiestee suudetakse selle ajaga ära kaotada või on sotsid ikka vastu?

                  sellel (vahe)linnavalitsusel on ju tegelikult ainult üks džoob: kantoora kinnipanemine vähemalt mõneks ajaks. muuks pole valimiste eel aega. aga õnneks saab kampaaniaks nüüd laentsi võtta. good times.
                  Põle õrna aimugi, imo täiesi pseudoprobleem.


                  Samal ajal Gruusias..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Samal ajal Gruusias..
                    Kumma poolt oled?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Eluaegne poliitikas tegutsemise keeld peaks olema sellistel kes siin eespool videos või isegi 1€ pistise võtmisega vahele jäänud tegelased või muud vaenule õhutajad. aga loomulikult sellist asja ei juhtu. Värdjad ja vaimuhaiged rokivad edasi.

                      Kommentaar


                        Kui see Ossinovski linnapeaks valimine oligi - "teeme ristid õigesse nurka sedelitel" kontroll, siis noh. Päris rõve lüke või nii. EI erine eriti eelmisest linnavõimust.

                        Kommentaar


                          See jah selline "võimalik vaid venemaal". Aga no kuna "head" tegid siis pohh eks.

                          Kommentaar


                            See ju igapäevane Eesti poliitika, rohelised ja punased pliiatsid ja teeme kastikesed õigetesse nurkadesse.

                            Ei usu, et see eriti palju kuskil mujal erineb
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              See ju igapäevane Eesti poliitika, rohelised ja punased pliiatsid ja teeme kastikesed õigetesse nurkadesse.

                              Ei usu, et see eriti palju kuskil mujal erineb
                              Mis sellest õigesse nurka laskmisest üldse kasu oli? Kontrolliti, kas Gräzin ja lauluväljaku mees, kellele nurkade mängu ei õpetatud, teevad risti õigesse kasti?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                See ju igapäevane Eesti poliitika, rohelised ja punased pliiatsid ja teeme kastikesed õigetesse nurkadesse.

                                Ei usu, et see eriti palju kuskil mujal erineb
                                Tglt on koduvägivald ka nunnu. Laseme edasi.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X