320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommarid olid siiski hullemad kui natsid, küsi vanaema käest üle
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Helme'tevaba EKRE tundub isegi ohtlik. Senikaua kui need matemaatikavabad natsid seal ees on ... on see õnneks pigem realityTV show endiselt.
      no kuni natside käes oli rahandus ei juhtunud eriti midagi peale mõnede Krachti supsutamiste, see mis edasi tuli on aga täielik katastroof Eesti majandusele ja konkurentsivõimele.

      Aga kino on rohkem kui 5 rubla eest küll hetkel. Gruz200 juhtmed võiks kohe lahti ühendada, meeltesegaduses omaksed lihtsalt ei suuda veel fakti tunnistada. EKRE käkkis ära oma ajaloolise võimaluse tõsiseks poliitiliseks jõuks saada vana kaabu mölapidamatuse ja selle täiesti napaka perekonna elustiiliäri kinnisidee tõttu. Tänapäeva poliitikas ilma professionaalse tiimita ikka väga kaugele ei purjeta. Reffidel on ka aeg kõik kanged joogid masendusest lahti korkida. Kui see Eurovalimiste põrumine oli ju ette teada, siis EKRE tondi kaotamine, kellele vastandumise taha oma puuduvat visiooni natukenegi peita andis on nende jaoks totaalne häving. 8% on veel optimistlik pakkumine, mina pakun, et kujuneva luuserimaine tõttu kaob toetus väga kiiresti. Kuskil 5-6% on maksimum neid tõelisi andunud jüngreid, kes kriitikavabalt kaabudele truuks jäävad iga ilmaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust

        Solvusid? Tundsid end puudutatuna? Tõde on vastumeelne ja tekidab halba enesetunnet? Siis mine paranda oma boyfriendi parem.
        Väga täiskasvanud ja argumenteeritud vastus. Aga ei saa ka imestada, arvestades, mis inimesi ja vaateid tundud omaks pidavat.. Minu paralleel Helme ja Trumpi vahel on tingitud puhtalt sellest, et mõlemad lällavad, poliitilised vaated on sarnased ja üldine suhtumine endasse ja teistesse. Selles osas sarnasus on nende kahe vahel suurem kui Helme ja Bideni vahel.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

          Väga täiskasvanud ja argumenteeritud vastus. Aga ei saa ka imestada, arvestades, mis inimesi ja vaateid tundud omaks pidavat.. Minu paralleel Helme ja Trumpi vahel on tingitud puhtalt sellest, et mõlemad lällavad, poliitilised vaated on sarnased ja üldine suhtumine endasse ja teistesse. Selles osas sarnasus on nende kahe vahel suurem kui Helme ja Bideni vahel.
          Jällegi, sinu vaskpoolne piiratud maailmapilt lihtsalt ei suuda midagi vastupidist taluda ja lihtsalt pidid midagi "parandama" hakkama. Ei ole vaja. Okei? Ma suudan seda ise teha kui ma eksin. Ja võrdlus Trumpi ja Helme vahel ka ei päde kuna Trump suudab ise oma väljaütlemisi kaitsta ja põhjendada. Ning Trump ei ole konservatiiv vaid liberaal.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Isamaa kontoris on tõenäoliselt arvuti juba vooluvõrku ühendatud ja Minesweeper käima tõmmatud, et selgeks teha, kas ja keda vajadusel ekrest sobivaks tituleerida.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust


              vasakäärmuslasi kutsutakse hellitlevalt aktivistideks
              Aktiviste on igasuguseid, kuid selline üldistus on pehmelt öeldes debiilne. Nii mõnigi kord on kolmanda sektori aktivistid ainsad, kellel on motivatsiooni ja julgust astuda vastu mõjukatele ning omavahel põimunud äriistele ja poliitilistele huvidele, seejuures sageli kandes selle eest vaid lisakulusid nii raha kui tervise osas. Niimoodi laisalt sitta loopida pole mõtet.

              .

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust

                Jällegi, sinu vaskpoolne piiratud maailmapilt lihtsalt ei suuda midagi vastupidist taluda ja lihtsalt pidid midagi "parandama" hakkama. Ei ole vaja. Okei? Ma suudan seda ise teha kui ma eksin. Ja võrdlus Trumpi ja Helme vahel ka ei päde kuna Trump suudab ise oma väljaütlemisi kaitsta ja põhjendada. Ning Trump ei ole konservatiiv vaid liberaal.
                Väga huvitav, et sa tead nii täpselt, milline mu maailmapilt on ja kuhu ta skaalal vasak-parem täpselt asetub. MIllel see analüüs rajaneb? Loeks meelsasti. Ehk õpin ka enda kohta midagi uut.
                MIllega Trump enda väljaütlemisi siis kaitseb ja põhjendab peale suhtumise, et mina tean paremini sest ma olen D. Trump ja seosetu jutu, millel puudub igasugune tõepõhi. Ja see pole minu arvamus, vaid üldlevinud, kaasa arvatud nende poolt öeldud, kes on tema meeskonnas olnud.
                Mis Trumpi vaateid puudutab, siis ta pole ilmselt ei üks ega teine, ta on Trump.
                Ma muidugi ei ole kindel, et Trumoti teemal on mõtet sinuga diskussiooni laskuda. Jube kiirelt lendasid tema kaitsele ja võtsid seda rünnakuna enda vastu, mis väljendus rünnakus minu suunas ja pm lahterdamisena.
                Ehk siis sa tead mu maailmavaadet, arvad teadvat mu seksuaalset orientatsiooni. MIda veel? Obsessed much? Peaks muret tundma hakkama?

                Kommentaar


                  Kuidas ma sinu maailmavaadet tean? Sa nägid Joe Bideni nime halvustavas vormis ja tõttasid seda asendama Trumpi nimega. Konservatiivid ja päris liberaalid seda ei teeks. Seega polnud siin eriti palju mõelda. Mis Trumpi väidetavasse seosetusse juttu puutub siis see on tavaliselt peavoolumeedia ülevõimendatud oilgamine kuna Trumpi väljaöeldu, mittekunagi, ei ühti nende sotsialistliku agendaga. Ja muidugi need inimesed kes keda Trump kingajäljega tagumikul ilustanud on. Ja Marksis... sorri...Deokraadid. Ja nii edasi. Neid kellele tema "pahad sõnad" ei meeldi ja kes on valmis väljamõeldisi levitama on palju. Debati võidu kingin ma rõõmuga sulle.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    EKRE on kaotanud väljaviskamiste ja sellele järgnenud erakonnast väljaastumistega neljapäeva hommikuse seisuga ligi 200 liiget.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      no kuni natside käes oli rahandus ei juhtunud eriti midagi peale mõnede Krachti supsutamiste, see mis edasi tuli on aga täielik katastroof Eesti majandusele ja konkurentsivõimele.
                      See eelmine valitsus oskas vaid võlgu elada ja majanduse elavdamiseks oli ka täpselt 0 ideed.

                      Kommentaar


                        Üle-eelmine ikka. Samas sinu see väide on.... sutsu ilu-aja-kirjandus.

                        Eniveis. Paistab, et Valitsus omab motti, kui vaja pusasi tellida, kuid mitte laskemoona.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Pevkuri kaardimaja kukkus siis kokku. Puuduv 1.6 miljardit hädavajaliku laskemoona ostmiseks on teema, mille valitsuse lauale toomine oli kaitseministrina ühemõtteliselt tema vastutus - info selle rahavajaduse kohta oli ministeeriumis juba mitu kuud tagasi olemas. Kui selleks on vaja näiteks tulumaksu 22% asemel 26 või 28% peale tõsta, siis nii on. Vähemalt niipalju peab ministril mune ja vastutustunnet olema, et ettepanek lauale panna. Kuidas ja kas valitsus asjas siis kokkuleppele saab on iseasi, aga minister on sel juhul omalt poolt minimaalse kohustusliku kava ära teinud. Praegu jättis Pevkur oma töö lihtsalt tegemata.

                          Sellega seoses me vajame laiemat avalikku arutelu teemal, kuidas riiki edaspidi üleval pidada. Kitsalt ühe või teise maksutõusu või kärpe üle jauramine on asendustegevus. Reaalne lisaraha vajadus on väga paljudes erinevates valdkondades ning jääb alles ka siis, kui kogu rahakasutus maksimaalselt efektiivseks trimmida. Lisaks maksutõusudele tuleb väga kriitilise pilguga vaadata otsa ka võimalikele kärbetele - kui palju riigi kokku tõmbamist me Euroopa perifeerias otse värdjariigi kõrval asuva väikese rahvusriigina endale reaalselt lubada saame.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Üle-eelmine ikka. Samas sinu see väide on.... sutsu ilu-aja-kirjandus.

                            Eniveis. Paistab, et Valitsus omab motti, kui vaja pusasi tellida, kuid mitte laskemoona.
                            Kõik kolm eelmist vältisid tõsisemat tegelemist eelarve tulude poolega. Eks see kuidas Ratase esimene valitsus maksuküüru pärast verbaalselt ära lintšiti ja 2019 valimistel hävis, mõjus hoiatava õppetunnina.

                            Kommentaar


                              Selle 1,6 miljardiga megalihtne ju – kõik inimesed peavad oma pangakontodelt sinna tõstma ainult 15 prossa vabast rahast. Lähme teeme ära?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Genialne! Järgmisel nädalal vabast jäägist 45% Rail Balticu jaoks, ülejärgmisel nädalal järelejäänust mingi 25% rohepöörde jaoks ja nii edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X