320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Sesmõttes on positiivne, et taksondus võitis ja Uber on lõpuks ometi taksode nägu läinud. Eile sattusin olukorda, kus
    a) auto oli iidne ja haises tobi järgi.
    b) sõitja oli umbkeelne vene jorss, kes ei saanud aru, et ma tahaks poolel teel ise maha minna. aga õnneks see polnud lõpuks probleem, sest...
    c) sõitja polnud nõus teist sõitjat linnast välja viima, ütles et teda ei huvita, et peab sõitma ja tahtis sularaha (stiilis uber näitas hinnaks 8 eurot, aga düüd tegi kalkulaatoril enda arvutuse ja tahtis sulas 18 eurot).
    d) sõitja lõpuks saatis lihtsalt perse ära ja viskas inimesed taksost välja.

    Ilus. Vanad head taksoga sõitmise ajad tulevad meelde!

    (-e- Aga Uberi kiiret tagasiside ja vabandamist muidugi kiidaks. Nagu alati.)
    Jup. Aga nüüd on kõik hea ja seaduslik.

    Kommentaar


      Taksojuhid seda ei saa kuidagi läbi suruda, et Uberi/Taxifyga seda paganama tagasiside anda ei saaks? Ma kardan, et praegu võib Uber Sergei sõiduloast ilma jätta, mis on ilmselge sõitja kiusamine ja inimõiguste rikkumine.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Taksojuhid seda ei saa kuidagi läbi suruda, et Uberi/Taxifyga seda paganama tagasiside anda ei saaks? Ma kardan, et praegu võib Uber Sergei sõiduloast ilma jätta, mis on ilmselge sõitja kiusamine ja inimõiguste rikkumine.
        Ma usun, et kui isegi pool sellest mis Sa rääkisid tõele vastab siis juba praeguseks Sergei enam ei Uberda

        Kommentaar


          Sõidan taksoga paar korda nädalas juba aastaid ja pole kunagi sellist kogemust olnud ¯\_(ツ)_/¯
          Mis kuradi taksofirmadega te sõidate?

          Kommentaar


            Lisaks sama sekka, uberit küll ei kasuta, küll aga taxify/taxigo läheb iga nädal rohkem kui 5 korda käiku. Sõidan küll viimsisse ja vist väga linnast välja sõiduks ei saa lugeda, aga öösel võib küll pinda käia juhile, sest tagasi peab ta sealt tühjalt tulema.

            Ainukene probleem mitme aasta peale on see olnud, et taksojuht võttis vale kliendi peale.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Lisaks sama sekka, uberit küll ei kasuta, küll aga taxify/taxigo läheb iga nädal rohkem kui 5 korda käiku. Sõidan küll viimsisse ja vist väga linnast välja sõiduks ei saa lugeda, aga öösel võib küll pinda käia juhile, sest tagasi peab ta sealt tühjalt tulema.

              Ainukene probleem mitme aasta peale on see olnud, et taksojuht võttis vale kliendi peale.
              Miks ta peab tühjalt tagasi tulema? Viimsist on ka ju vastupidist liiklust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Miks ta peab tühjalt tagasi tulema? Viimsist on ka ju vastupidist liiklust.
                Öösel ei ole.

                Võib ka sellise tsenaariumi lisada, et oletame, et taksojuht elab laagris. Mõtleb, et teeb viimase sõidu öösel(hommikul) kell 4. Võtab minu peale ja peab viimsisse põrutama. Sealt on laagrisse tsirka 25 kilti - Põhimõtteliselt sõidab siis tagasi kesklinna tühjalt ja on võimalus järgmise kliendiga sama riskida või siis lihtsalt tühjalt laagrisse sõita.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Öösel ei ole.

                  Võib ka sellise tsenaariumi lisada, et oletame, et taksojuht elab laagris. Mõtleb, et teeb viimase sõidu öösel(hommikul) kell 4. Võtab minu peale ja peab viimsisse põrutama. Sealt on laagrisse tsirka 25 kilti - Põhimõtteliselt sõidab siis tagasi kesklinna tühjalt ja on võimalus järgmise kliendiga sama riskida või siis lihtsalt tühjalt laagrisse sõita.
                  Ehk keegi targem oskab öelda, aga kas Uberi /Taxify juhid ei näe tellitava sõidu sihtkohta enne niiöelda tellimuse vastuvõtmist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Ehk keegi targem oskab öelda, aga kas Uberi /Taxify juhid ei näe tellitava sõidu sihtkohta enne niiöelda tellimuse vastuvõtmist?
                    Ei, tellija ei pea sihtkohta panema.

                    Kommentaar


                      Väidetavalt ei näe ka siis, kui tellija sihtkoha paneb.

                      Kommentaar


                        Isegi kui näeks, siis tellimusest keeldumiste eest saab mingeid miinus puntke ka vist kui taksojuhtide jutte uskuda.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Isegi kui näeks, siis tellimusest keeldumiste eest saab mingeid miinus puntke ka vist kui taksojuhtide jutte uskuda.
                          Aktiivsuse % langeb jah.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Isegi kui näeks, siis tellimusest keeldumiste eest saab mingeid miinus puntke ka vist kui taksojuhtide jutte uskuda.
                            Mm, ma selles osas olen veidi skeptiline. Selles mõttes, et see "kutse" läheb ju mingis piirkonnas kõikidele juhtidele. Et näiteks Solarise juurest peale minnes võib olla tellimuse raadiuses 40 juhti. Kas siis need 39, kes vastu ei võta saavad miinuspunkte?

                            Eeldaks, et miinust saad siis kui võtad juba vastu ja SIIS tühistad (see tunduks loogilisem).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Mm, ma selles osas olen veidi skeptiline. Selles mõttes, et see "kutse" läheb ju mingis piirkonnas kõikidele juhtidele. Et näiteks Solarise juurest peale minnes võib olla tellimuse raadiuses 40 juhti. Kas siis need 39, kes vastu ei võta saavad miinuspunkte?

                              Eeldaks, et miinust saad siis kui võtad juba vastu ja SIIS tühistad (see tunduks loogilisem).
                              Uberi puhul (suhteliselt kindlalt ka Taxify puhul) saab kutse kliendile lähim juht. Kui keeldub saab kutse järgmine jne. Kui keeldud mingi teatud % sõitudest ei saa juht boonuseid. Enam ma ei tea mis boonused uberil on, aga varem olid sellised a la 100 sõitu nädalaga saad 100 euri/garanteeritud tunnitasu jne.

                              Mõned aastad tagasi sõitsin puht huvi pärast liigse vaba aja tõttu ühe kuu ja suuremas osas siin kõigil õigus. Kliendi sihtkohta ei näinud enne vastuvõtmist. Hilja õhtul kusagilt viimsist oli pea võimatu kutset saada, üldsegi väga rahulik oli seal kandis. Ise elasin sel hetkel ka viimsis, panin appi tööle ja võisin rahulikult tund aega veel kodus istuda enne kutse saamist. Päris tihti päeva viimane sõit viis mind teisele poole linna, vahel kirusin, et võiks mingi süsteem olla, kus saan ise valida kuhu sõita tahan.

                              Saaks ainult turiste sõidutada, oleks võib-olla pikemalt isegi sõitnud. Neid keskealisi pereemasid sattus mulle liiga palju kellel oli parasjagu käsil aasta siteim päev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vunts Vaata postitust
                                Uberi puhul (suhteliselt kindlalt ka Taxify puhul) saab kutse kliendile lähim juht. Kui keeldub saab kutse järgmine jne. Kui keeldud mingi teatud % sõitudest ei saa juht boonuseid. Enam ma ei tea mis boonused uberil on, aga varem olid sellised a la 100 sõitu nädalaga saad 100 euri/garanteeritud tunnitasu jne.

                                Mõned aastad tagasi sõitsin puht huvi pärast liigse vaba aja tõttu ühe kuu ja suuremas osas siin kõigil õigus. Kliendi sihtkohta ei näinud enne vastuvõtmist. Hilja õhtul kusagilt viimsist oli pea võimatu kutset saada, üldsegi väga rahulik oli seal kandis. Ise elasin sel hetkel ka viimsis, panin appi tööle ja võisin rahulikult tund aega veel kodus istuda enne kutse saamist. Päris tihti päeva viimane sõit viis mind teisele poole linna, vahel kirusin, et võiks mingi süsteem olla, kus saan ise valida kuhu sõita tahan.

                                Saaks ainult turiste sõidutada, oleks võib-olla pikemalt isegi sõitnud. Neid keskealisi pereemasid sattus mulle liiga palju kellel oli parasjagu käsil aasta siteim päev.
                                Tänud selgituste eest

                                I stand corrected.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X