320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Aur on veits üle 100-kraadine vesi. Juurikaid saab pehmodeks teha ka nii, et vett päris keema ei ajagi.
    leotamine eesti keeles siis
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Keetmine ja keemine on ikka vähe erinevad terminid.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Nice try, hippie. Ma olen talus üles kasvanud, kus igal aastal detsembris ärkasime ühel hommikul sea kiunumise peale üles. Pärast vedeles laudas toolide peal siga, pang kõri all, et ikka verikäkki ka teha saaks. Seejärel pesi ema kõik soolikad puhtaks, et sinna verivorsti teha saaks. Ja jõululauas kõik sõime seda. Polnud häda midagi. Ja antud pilt ei pane mul ka silmagi pilgutama.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          See on nii nummi pilt, võtaks ilusa terava noa ja läheks lõikaks sealt korralikud tükid ja saaks hea mitu päeva süüa Nom nom

          Kommentaar


            Siin on siis video vegantoitumisest.


            Kui ma julgeks, siis ma paneks selle veganite FB-kommuuni...

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Pilt.
              Hea, et meelde tuletasid. Peab õhtul poest läbi käima, peekon on otsa saanud.

              Kommentaar


                Palju kõvem mees oleksid, kui selle virgiiniate gruppi paneksid.
                Keegi võiks proovida sinna liikmeks saada ja selle ära teha.

                Huvitav, mis Palumäest ja Kristist tänaseks saanud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Palju kõvem mees oleksid, kui selle virgiiniate gruppi paneksid.
                  Keegi võiks proovida sinna liikmeks saada ja selle ära teha.

                  Huvitav, mis Palumäest ja Kristist tänaseks saanud?
                  Vagiinid ei lase mind liikmeks.

                  Kommentaar


                    Pärast vedeles laudas toolide peal siga, pang kõri all, et ikka verikäkki ka teha saaks.
                    Huvitav, miks toolide peal? Kas teil jalgupidi lae alla ei tõmmatudki enne kõri kallale minemist? Seda siis enne künasse tõstmist ja karva võtmist?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Huvitav, miks toolide peal? Kas teil jalgupidi lae alla ei tõmmatudki enne kõri kallale minemist? Seda siis enne künasse tõstmist ja karva võtmist?
                      Kuna mind päris lõikumise juurde vaatama ei pandud, siis ei oska kommenteerida seda kuidas siga lõpuks toolide peal maandus.

                      Kommentaar


                        Vagiinid ei lase mind liikmeks.
                        No siis küll, sama siin. Aga keegi võiks seda teha. Vean kihla, et esimese viie kommentaari hulgas oleks "Appi, peatage maakera tahan maha minna" ja "Kuidas see võimalik on!"
                        Lihtsalt oleks tore lugeda.

                        Kommentaar


                          Selle counti pildi kohta ütleks et räige raiskamine - kõik veri põrandat mööda laial . Vorsti ja käkki vist plaanis pole.

                          Kommentaar


                            Võib olla antud veri lihtsalt ei sobi käkki ja vorsti. Kusagilt vereloovutamise keskusest saab sellist vähe leboma suhtumisega verd ning toode läheb soolestikus pareminin kaubaks.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              counti pildi peale ma ütleks veelkord, et kui sind end häirib. ära söö, aga ei maksa eeldada, et kõiki häirib ja et selline pilt peaks tulema šokina, sest ennem teadsin, et liha tuleb poest.. usun et eestis on endiselt ikka paras punt mehi kelle jaoks seatapp oli lihtsalt hea võimalus maksa-sakummiga viina visata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Huvitav, miks toolide peal? Kas teil jalgupidi lae alla ei tõmmatudki enne kõri kallale minemist? Seda siis enne künasse tõstmist ja karva võtmist?
                                Maapoiss siin. Tartumaa. Üles tõmmati tsiga siss, ku oll ärä susatu, suskamine käüs iks maan, ku tsial oll nüür jalgus ja kummuli tõmmatus. Kuuma vii vannin sai karva võetus, koloosiaigu veel oll pensu pääl tüütav leeklamp kah abiss. Nüürega lakke sirgu tõmmatu tsiast last veri vällä ja siss sai lahti lõiku. Sisikond ja soolika võeti vällä, pää maha ja rümp jäi tükis ajass kõlkma ja nõrgma. Lämmi maks läits otse pliita pääle.

                                Seatapp oli maaelu normaalsus, meil tehti seda kord aastas, sügiseti. Teismelisena olin vereämbrihoidja, päris tattnokana ei lastud üldse ligi, sest mõnikord rapsis siga nööridest välja ja siis suskaja-mees, Kogre Ints pani Belomorkanali näkku ja jooksis kärsaka pikali nagu Margus Hunt. Kogre Ints oli üle küla nõutud suskaja, sest tema käes sead ei piinelnud, tabas alati õiget kohta ja ta noad olid nii teravad, et paljast puutumisest võisid luuni sõrme lõigata. Seatapjale, kes loomale piinu tekitas või kelle käes siga enam kui minuti karjus, vaadati üldiselt viltu ja selliseid ei kutsutud enam kunagi appi.

                                Värskest, hästi tehtud ja rohesibulaga üle lahistatud maksasoustist keedukartuliga paremat toitu on raske leida.

                                Hiljem, notsupeiedel võeti muidugi koledasti viina, mõnikord kaks päeva jutti.

                                Nagu hääbub kodune pudulojuste pidamine, hääbub ka see kultuur. Ma ei ole üldse kindel, et tänasest 30-40ste põlvkonnast leiab mehi, kes on suutelised elusale seale pussi kõrisse pistma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X