320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Veganlus - arvamusi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Peale seda siis veganlus sul?
    veits vale teema mingiks carnivore dieedi jutuks lihtsalt.

    a kuna juba teema otsiti kuskilt üles, siis mainiks ära, et enamus eesti söögikohad pakuvad ka veganitele valikut. 10 aastaga on olukord muutunud nagu öö ja päev, kui varem olid jackpoti saanud kui saad kuskil vegan pearooga siis nüüd on raske leida kohta kus sa midagi süüa ei saa.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      2019. aasta oli Eric McWoodsile profijalgpallurina esimene. Enne seda USA-s ülikoolijalgpalli mänginud ründaja lõi Narva Transi kasuks 13 väravat, millega jäi Premium liigas alla ainult Erik Sorgale. Ida-Virumaa klubis näidatu oli piisav, et teenida üleminek Ungari kõrgliigasse.


      enamus jalgpallurid kes vegan dieeti proovinud on maininud, et see annab nende mängule palju juurde. respect.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        https://soccernet.ee/artikkel/suur-l...-on-nuud-vegan

        enamus jalgpallurid kes vegan dieeti proovinud on maininud, et see annab nende mängule palju juurde. respect.
        Ei tea suht bs story. Alguses oli ta Transis suht flop vend ja nagu nüüd lugeda, siis oli ta Vegan dieedil. Jättis Vegan dieedi maha, siis hakkas väravaid ja sööte paugutama, mille pealt ta Ungari liikus. Tema jutt ja reaalne olukord räägivad küll üksteisele vastu. Aga no ega see ikka õige mees ei ole, kes liha ei söö.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ei tea suht bs story. Alguses oli ta Transis suht flop vend ja nagu nüüd lugeda, siis oli ta Vegan dieedil. Jättis Vegan dieedi maha, siis hakkas väravaid ja sööte paugutama, mille pealt ta Ungari liikus. Tema jutt ja reaalne olukord räägivad küll üksteisele vastu. Aga no ega see ikka õige mees ei ole, kes liha ei söö.
          Ära aja. Vassiljev lööb just seepärast nii häid karistuslööke, et ta pole vegan.

          P.S. ja kuskohast võtab Linnupoja nii palju energiat, et VARi, poliitika, veganluse ja kõige muu üle muudkui jaurata? Ikka veganlusest!

          Kommentaar


            messi oli vahepeal vegan, agüero ka, pead panti ei annaks, aga pakuks, et on siiamaan enamasti. äkki on eesti spordil sellest hoopis õppida, et vigastusi vältida ja sellega ka paremini vastu pidada. smalling vist keeras veganiks ära ja alates sellest ei ole enam klaasist.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              messi oli vahepeal vegan, agüero ka, pead panti ei annaks, aga pakuks, et on siiamaan enamasti. äkki on eesti spordil sellest hoopis õppida, et vigastusi vältida ja sellega ka paremini vastu pidada. smalling vist keeras veganiks ära ja alates sellest ei ole enam klaasist.
              Smallingu puhul muidugi on naljakas, et sina Manu fännina kiidad, et ta hakkas veganiks kui vend põgenes Manust ära. Messi oli vahepeal vist, siis vegan kui Ronaldo 3 UCLi ja Ballon Dore noppis? Agüero on koguaeg broken suht nagu selverist ostetud seller mis jääb teiste asjade vahele.

              Kommentaar


                Agüerot vaadates on tõesti midagi vigastuste osas õppida.

                Kommentaar


                  See sprodiveganlus üldse mingite suurte sojakorporatsioonide vandenõu idu sisse süstitud läbi jalgpallurite inimestesse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    messi oli vahepeal vegan, agüero ka, pead panti ei annaks, aga pakuks, et on siiamaan enamasti. äkki on eesti spordil sellest hoopis õppida, et vigastusi vältida ja sellega ka paremini vastu pidada. smalling vist keeras veganiks ära ja alates sellest ei ole enam klaasist.
                    Ma olen ka vahepeal vegan, näiteks söön kotleti ära ja siis olen riisi ja magustoitu süües vegan kuni hommikuse võileivani.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Ma olen ka vahepeal vegan, näiteks söön kotleti ära ja siis olen riisi ja magustoitu süües vegan kuni hommikuse võileivani.
                      jalgpallihooajal oli/on vegan.. ei hakanud täpsustama, sest pole 100% kursis, aga olen lugenud piisaval usaldusväärsetest allikatest.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        See veganlusteema on marulahe.

                        Keegi paneb lingi.
                        Lendab sisse tulihingeline vegan - võtab selle kohta seisukoha.
                        Lendab sisse tulihingeline veganlusvastane - võtab vastuseisukoha.
                        Lendavad sisse pullivennad, kelle jaur jõuab kindlalt kohani "kas vegannaised neelavad ka?"

                        Ja nii iga paari kuu tagant.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See veganlusteema on marulahe.

                          Keegi paneb lingi.
                          Lendab sisse tulihingeline vegan - võtab selle kohta seisukoha.
                          Lendab sisse tulihingeline veganlusvastane - võtab vastuseisukoha.
                          Lendavad sisse pullivennad, kelle jaur jõuab kindlalt kohani "kas vegannaised neelavad ka?"

                          Ja nii iga paari kuu tagant.
                          Aga, kas neelavad siis? Pole ise kunagi ühegi vegan naisega tahtnud lähedasemaks saada. Pärast armud ära ja tekib midagi tõsist. Tra siis sööd terve elu neid falafele.

                          Kommentaar


                            Sina haukad falafeli, tema haukab võmpa - win/win mu arust

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Sina haukad falafeli, tema haukab võmpa - win/win mu arust
                              Aga ma ei taha falafele

                              Kommentaar


                                mõtle kui 'veganvastased' saaks aru, et üle poole nende toidust moodustub vegantoit.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X