320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brand Estonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46

    Kommentaar


      #47
      Eesti brändi loomine.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust

        20.01.2017, USA - no.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #49
          mulle welcome to estonia isegi meeldis. mõjus positiivselt.

          praegust jura ei oska kommenteeridagi. küllap mingi turundusgurude vandenõu, mis käib üle minu pea.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            too aino font on nii muuseas suht üksühele koopia ühes eestis tegutseva üpris suure telekomettevõtte ammu kasutuses olnud tekstistiilist.
            Ericsson?
            Soomlased tegid endale emootikumid näiteks

            Kommentaar


              #51
              ma saan aru et see kontseptsioon oli grupitöö tulemus. keegi teab kes sellise "geniaalse" idee peale tuli?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ma saan aru et see kontseptsioon oli grupitöö tulemus. keegi teab kes sellise "geniaalse" idee peale tuli?
                Jagatud vastutus.... kõik need 400+ inimest kes kaasati perioodil pikkusega 2 aastat aga kompott keerati kokku viimase 6 kuuga, sest oli vaja miskit esitada. Tuletan meelde, et nn "märgi" valimine, mille pidi valima rahvas ebaõnnestus, sest KÕIK finaali pääsenud tööd olid plagiaat.

                Vastutab EAS ( Tomberg/Sulling ja Co) ning nemad alluvad/allusid Palole/Oviirile.

                Idee ju hea... ühine konseptisoon ja lugu.... ning seda toetavad visuaalsed abivahendid... aga noh teostus nõrk ja segane..... stiilis.... puder on hea.... on.... tort on hea......on.... kartulisalat ka hea ning verivorstid lemmikud aga kui köik ühte kaussi mikserdada... siis tulemus on mingi ebamäärane mass... mis eriti maitsev just ei tundu.

                Kommentaar


                  #53
                  ootan, et kõik Eesti pallimänguklubid ja -koondised ka uue logo omaks võtavad ning selle oma särgile kleebivad.

                  kivipall eesti rahvusspordiks.

                  Kommentaar


                    #54
                    Võtke üks 5min ja lugege läbi mida siis reedel ikkagi esitleti. http://www.poliitika.guru/brandrahn/

                    Kommentaar


                      #55
                      Taavi Rõivast
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #56

                        Mulle meeldib soomlaste kerge huumor olulselt rohkem...
                        Siia veel lisada sellised huvitavad vidinad nagu Finngenerator jne. http://www.visitfinland.com/campaign...tor/public/en/

                        Finland Toolbox võrdluseks: https://toolbox.finland.fi/

                        Kommentaar


                          #57
                          http://arvamus.postimees.ee/3980163/...nel-braendrahn suhteliselt hea arvamus sellest teemast

                          Kommentaar


                            #58
                            Ma olen võibolla rumal, aga ma ei saa siiski aru, et kuidas see konseptsioon peaks aitama Eestit nö müüa. Mis see loogika on? Räägime, et me oleme avatud rahvas? Ilmselge bullshit ju. Räägime, et me oleme aktiivsed? Ilmselge bullshit ju. Räägime, et meil on ilus loodus? Ilmselge bullshit, sest seda ütlevad kõik riigid. Või siis mingi kümme erinevat viisi, kuidas võiks enda toodet Eestiga siduda. Mingi eriti laialivalgus joga. Ma tõesti ei saa aru, miks ei võinuks võtta aluseks seda hollandlase estonishing lähenemist ja ainult seda paugutada.

                            Oled Eesti ettevõtja ja tahad välismaale ennast müüa (kui Eesti ettevõtet)? Leia see asi, milles sa oled "estonishing". Kalevi kommid on sweetest candies, Tranferwise on cheapest way to send money, Skype on fastest way to communicate jne. Igale tootele saaks (soovi korral) juurde pookida mingi coolest-cheapeast-fastest-stongest liite. Mu meelest näeb seks välja. Või siis kuidas müüa Eestit turismiriigina? Purest nature ja biggest boulders loodushuvilistele, sluttiest....khmm...nicest girls Briti poissmeestele, ja cheapest alcohol Soomlastele (siis kui Ossinovksi ei nussiks alksihindadega). Nagu miljon võimalust, üks ägedam kui teine.

                            Lisaks. Mis on eestlaslik? Kas see, et me oleme avatud või see, et me peame enda loodust/tooteid/inimesi/riiki kõikidest teistest paremaks? No ilmselgelt viimane.

                            Kommentaar


                              #59
                              siinsetel tasuks kah läbi lugeda:


                              edit: eespool lingitud Runneli tekst on isegi ammendavam.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Võtke üks 5min ja lugege läbi mida siis reedel ikkagi esitleti. http://www.poliitika.guru/brandrahn/
                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                http://arvamus.postimees.ee/3980163/...nel-braendrahn suhteliselt hea arvamus sellest teemast
                                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                                siinsetel tasuks kah läbi lugeda:


                                edit: eespool lingitud Runneli tekst on isegi ammendavam.
                                nagu meite bränd
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X