320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

    Algselt postitas ballack


    reedel sünnipäev.....laupäeval lõunal saun ja õlled......laupäeva õhtul-öösel saun ja õlled.......pühapäeval lõunast õhtuni raudtee ääres/peal õlled + 5 tundi hard rock halleluja laulmist iga 10 minuti tagant...........praegu ei ole üldse kerge olla...........
    oi kui kõva mees sa oled
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

      kõvem kui sina.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

        Hommikud kujunevad sellised - ärkan.. rõve pohmell.. vaatan kella.. kell on 9 hommikul, proovin veel edasi magada, kuid ei õnnestu.. 2 tunni pärast proovin hakata püsti tõusma.. ei õnnestu.. 2 tunni pärast uuesti suudan sis kobida alla vee järele.. Vesi on tõesti elupäästja. söögist ei taha midagi kuulda.. veedan päeva vee seltsis. Tglt on see normaalne

        Kommentaar


          Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

          mul on nagu pohmakaga meeletu söögiisu
          ja magada tahaks ka
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

            Ei ole nagu kolm aastat täis olnud-joonud küll aga mitte ärakukkumiseni.Eile õhtul siis katkes see seeria ja peab ütlema ,et see pohmell on ikka siga rõve asi.Krt kus mul silmad valutasid ja oi oi kui s..ttt tunne. Ja siis ma läksin veel tööle - oi krt...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

              päevast päeva panin pidu, kõik kiitsid taevani, ammu kaine pole olnud, mul ihu väriseb

              Kommentaar


                Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                pole juba ammu tund mis asi see pohmakas on aga laup2eval oli hr.pohmaaks minuga igalpool kaasas ja ei taht isegi veel pyhap2eval mind maga j2tta,need on need synnip2evad mis kontrolli alt v2l;juvad
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                  Algselt postitas budulojus


                  pole juba ammu tund mis asi see pohmakas on aga laup2eval oli hr.pohmaaks minuga igalpool kaasas ja ei taht isegi veel pyhap2eval mind maga j2tta,need on need synnip2evad mis kontrolli alt v2l;juvad
                  hea et üks aasta 365 päeva on mitte 14 päeva või veelgi vähem siis

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                    Algselt postitas EgoTrip


                    mul on nagu pohmakaga meeletu söögiisu
                    ja magada tahaks ka
                    sama siin, söögi isu on nagu tappev peaaegu sama hull kui peale maffitamist!:P
                    YR1 Power

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                      Viimati tarbisin alkoholi eurovisiooni ajal. Tehke järgi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                        Alates tänasest proovin järele teha. Kuigi vahepeal on jaanipäev ja mul on auto pagasnikus kast õlut.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                            Algselt postitas noname


                            pohmakat mul ei ole, kuid see eest on suur sinikas silma all kuna suutsin täis peaga vastu asfaldit näoga kukkuda.
                            October 16th, 1992

                            Ma ju räägin, et tänapäeva noorus on hukas...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                              Tulin millalgi ammu koju ja kapp kõndis toas ringi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                                kapp pole mul kunagi ringi jooksnud ja päkapikke ega viinakuradeid pole ka näinud aga ei ole üldse kerge olla.............magada tahaks praegu...........aga ei saa..........peab tööl olema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X